Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
vice

> Msi Gf 6600 Diamond Agp Gddr3 Riddick Edition, taktowanie 575/1150 (gwarantowane)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam do sprzedania kartę MSI GF 6600 DIAMOND z pamięciami GDDR3 o czasie dostępu 2 ns.

Co mogę powiedzieć o karcie:

- wgrany BIOS od GF 6600 GT (odblokowany czujnik ponadto)

- karta podkręca się do 575/1150 MHz (pamięć można kręcić do 1200 MHz, rdzeń leci bez artefaktów do 585 MHz)

- posiada oryginalne chłodzenie, jednak obecnie zamontowany jest Pentagram XC80AlCu z radiatorkami na pamięciach

- karta posiada gwarancję (kupiona rok temu w komsad.pl)

- sprawna w 100%, nie ma żadnych modów robionych, dołączam pełne wyposażenie oraz gra Chronicles of Riddick, która była w oryginale

Podaję link do strony producenta: http://www.msi.com.tw/program/products/vga...ail.php?UID=637

Cena: do uzgodnienia

Kontakt:

GG - 2666410

E-mail: veissx@gmail.com

Posiadam konto na allegro (winterx), mogę produkt wystawić ewentualnie na aukcji, ale preferowałbym odbiór osobisty, by klient sprawdził na miejscu towar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gratuluje poczucia humoru.

Za 420 zl mamy mocnego Galaxy GF7300Gt na DDR3 i z 256mb ramu.

Twoj to uzywka za 400....i slabsza...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie masz 7300GT na AGP to po pierwsze.

Po drugie daję nowe chłodzenie, warte 50-60 zł, po trzecie karta się świetnie kręci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
po trzecie karta się świetnie kręci.

Za 500 to mam akurat 7600GS na AGP wiec tez zadna laska....tylko 100 wiecej za NOWKE <_<

A co do O/C. BRAWO. Gratuluje odwagi. Innymi slowy zajechana karta , ktora podkrecales.

Na przyszlosc...jesli juz cos sprzedajesz to sie nie przyznawaj , ze swietnie sie kreci. <_<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...