Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MakoJ

PC Centre pomaga

Rekomendowane odpowiedzi

Ps. Darek, aby usprawnić działanie miełeś wkleić linki w swym poście jako że otwiera on nową stronę

Dobra myśl :)

 

2,25 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
1.65 zł

Na pajacyka z checią klikne, ale tym ktorzy palili fajki całe zycie i siedzieli na dupie nic nie robiac i nie dbajac o swoje zdrowie a teraz jęczął bo im serce wysiada na stare lata życze miłego umierania :/

 

furman napisze to tak ... nie masz racji ...

 

życze Ci abyś zachorował na serce, i akurat zabrakło fundacji na Twoje leczenie..

 

bez przesady :\

 

PS

2.55zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

2,60 zł jak bede chory na serce to znaczy ze mam "złe" geny albo nie dbałem o zdrowie i powinienem umrzeć aby nie wydać potomstwa bo i one odziedziczy zle geny po mnie. Wiem że to przykre i smutne ale takie sa prawa natury i moim zdaniem nie powinnismy w nie ingerować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
2,60 zł jak bede chory na serce to znaczy ze mam "złe" geny albo nie dbałem o zdrowie i powinienem umrzeć aby nie wydać potomstwa bo i one odziedziczy zle geny po mnie. Wiem że to przykre i smutne ale takie sa prawa natury i moim zdaniem nie powinnismy w nie ingerować...

hm jakby to ująć nie uzywajac bluzga hmmmmm..... może, ze glupio gadasz? Przeciez kurrr zawal mozna dostac ot tak! nawet od za duzej ilosci masla na kanapce;/

 

 

PS +10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no cóż wszyscy macie racje, poczęści ma ją furman co nie znaczy że normalny zdrowy człowiek nie może zachorować na serce, ale może zakończmy tą bezsensowną rozmowę

2,80zł

 

EDIT: tak mi się przypomniało że nie jestem pewien czy na pajacyka napewno idzie 5 gr czy nie przypadkiem jedno kliknięcie to jeden obiad dla dzieci czy coś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

+ 50 gr... za wczoraj i dziś... (klikałem też z kompa taty i tego na praktykach :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
3,70

 

3,80zł tylko powstaje pytanie czy jak ktoś ma neo to chyba może klikać co chwile bo to chyba działa 1 klikniecie na jedno IP przez dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

4,10 zł

 

//Brawo Dacik :) Brawo wszyscy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
I jeszcze jedna sprawa. Postarajcie się, aby na początku każdej nowej strony w tym temacie podawać te dwa linki. To ułatwi nam działanie. Nie będzie trzeba za każdym razem wracać do pierwszej strony.

:P:P Usłyszeli wszyscy? Jak narazie nikt się nie stosuje ;]

 

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu 'Polskie sztuczne serce'

www.polskieserce.pl

 

Akcja dożywiania dzieci

www.pajacyk.pl

 

4,20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...