Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MakoJ

PC Centre pomaga

Rekomendowane odpowiedzi

Idea jest prosta. 'Obsługa' tematu również. Skoro niektórzy są w stanie zaglądać i wpisywać coś w takich tematach jak chociażby 'Skojarzenia' to liczę na to, że tutaj nie zabraknie wpisów. Akcja ta przyjęła się na wielu forach. Nasze jest szczególnie duże a co za tym idzie możemy zrobić wiele dobrego.

 

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu 'Polskie sztuczne serce'

www.polskieserce.pl

 

Akcja dożywiania dzieci

www.pajacyk.pl

 

Każdy z nas wchodząc w podane wyżej linki i klikając w wyznaczone miejsce (moneta i pajacyk) wspomaga daną akcję kwotą 5 groszy. Każdy może wykonać taki manewr raz dziennie. Wspólnie zbieramy pieniądze. Po każdym wspomożeniu akcji piszemy post którego zawartością jest łączna suma pieniędzy jaką uzbierał pccentre.pl a więc do kwoty podanej przez poprzednika dopisujemy 5 lub 10 (za dwie akcje) groszy.

 

Ja już swoje zrobiłem.

 

10 gr

 

I jeszcze jedna sprawa. Postarajcie się, aby na początku każdej nowej strony w tym temacie podawać te dwa linki. To ułatwi nam działanie. Nie będzie trzeba za każdym razem wracać do pierwszej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra inicjatywa, popieram

 

30gr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

60 gr... inicjatywa jak najbardziej słuszna... przyłączam się... ale może lepiej zamknąć temat, albo ustawić, żeby nie zwiększała się liczba napisanych postów przez użytkownika, który raz dziennie będzie się tu wpisywał? Jak mówiłem inicjatywa super... ale temat będzie rodził "statsiarzy"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

70 gr. Popieram Dacika, pogadam dziś z GEO na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
60 gr... inicjatywa jak najbardziej słuszna... przyłączam się... ale może lepiej zamknąć temat, albo ustawić, żeby nie zwiększała się liczba napisanych postów przez użytkownika, który raz dziennie będzie się tu wpisywał? Jak mówiłem inicjatywa super... ale temat będzie rodził "statsiarzy"...

 

 

70 gr. Popieram Dacika, pogadam dziś z GEO na ten temat

 

sami już ponabijali to innym nie chcą dać możliwości +1 :P

 

ale tak na serio to może przenieść do testowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję porozmawiać o tym w jakimś innym miejscu, żeby tu nie robić syfu... kaman tukej... (Andrzej nie będzie zarzucał, że znów nabijamy posty :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1.20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1.65 zł

Na pajacyka z checią klikne, ale tym ktorzy palili fajki całe zycie i siedzieli na dupie nic nie robiac i nie dbajac o swoje zdrowie a teraz jęczął bo im serce wysiada na stare lata życze miłego umierania :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
1.65 zł

Na pajacyka z checią klikne, ale tym ktorzy palili fajki całe zycie i siedzieli na dupie nic nie robiac i nie dbajac o swoje zdrowie a teraz jęczął bo im serce wysiada na stare lata życze miłego umierania :/

ej sorry ale nie mogłem sie powstrzymac od tego...czy Ty myślisz że tylko palący choruja na serce ? no k***a...a w ogóle co Ty mozesz mówić jak nie miałes nałogu! i życze Ci abyś zachorował na serce, i akurat zabrakło fundacji na Twoje leczenie...bo i inny z takim myśleniem jak Ty teznie chciał kliknać - chociaż nie, nie wydaje mi sie aby ktoś nomrlany tak myślał...tak zabrzmiała twoja wypowiedź.

 

PS: żeby mieć na fajki trzeba na nie zarobić.

 

! Nie tak nerwowo !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
1.65 zł

Na pajacyka z checią klikne, ale tym ktorzy palili fajki całe zycie i siedzieli na dupie nic nie robiac i nie dbajac o swoje zdrowie a teraz jęczął bo im serce wysiada na stare lata życze miłego umierania :/

Gupoty gadasz, komentować nie będe.

1,75 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

1,95zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

2.05zł

 

Ps. Darek, aby usprawnić działanie miełeś wkleić linki w swym poście jako że otwiera on nową stronę

 

Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii w Zabrzu 'Polskie sztuczne serce'

www.polskieserce.pl

Akcja dożywiania dzieci

www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...