Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, ja, jupi, jupi jej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Robert czwarty! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robert czwarty! :D

"pędzi, pędzi bolid niczym błyskawica, hej z wierzchu beemwica a w środku Kubica!" ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zaraz Zaglebie zaczyna marsz ku LM :D

Taaa, troche z falstartu zaczęli... ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widać polscy pseudokibice mają jeszcze daleko do angielskich

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mówili o tym już nawet w Wiadomościach, ale ja jestem dobrej myśli... troche. No tzn mam nadzieję że jednak nam się uda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No MANIAK, udało się Wam z Zagłębiem... CG ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

YES YES YES. nawet nie wiesz jak się cieszę. Naprawdę zacząłem wierzyć że możemy w tym sezonie mieć mistrza. (bo po tych pierwszych meczach mimo że wygranych w cale w to nie wierzyłem). Legia grała do tej pory na raczej niskim poziomie. Stosowali coś co nazwałem taktyką "Penisa" :P najpierw wszyscy twardo grają. Potem jest GOOOL. Wszystko opada i zaczyna się obrona Częstochowy. Ale teraz ładnie grali nawet (nie widziałem pierwszej połowy) co prawda jeszcze chwilami dawali się przycisnąć, ale teraz przynajmniej defensorzy spisali się na medal (Inaki Astiz !!!) i naprawdę nie było tak jak w poprzednich meczach że oglądałem i cały czas strach w oczach, czy tym razem nam strzelą czy jeszcze będziemy mieli szczęście. No ale teraz już jestem Happy. Jeszcze jak by Wisełka zremisowała z Lechem to już bym był w 7 niebie (niestety tylko piłkarsko):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czekaj jak tylko Górnik odbuduje swą dawną potęgę, to będą mecze jak za najlepszych lat obu klubów... niezapomniane :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Liczę na to :) Poważnie. Chciałbym żebyśmy znów grali ze sobą jak równy z równym (bez urazy, wiesz co mam na myśli). Swoją drogą pierwszy mecz Legii na jakim byłem to był właśnie mecz z Górnikiem Z. Pamiętam że było 0:0

Edytowane przez MANIAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh wiadomo. Prawda jest taka, że historię polskiej piłki tworzą właśnie Legia, Górnik, Ruch i ew. Widzew. Fajnie byłoby, gdyby drużyny z tak wielką tradycją odbudowały swoją potęgę. Legia jest na dobrej drodze, zresztą czołówkę tabeli trzyma już od kilku lat :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heh wiadomo. Prawda jest taka, że historię polskiej piłki tworzą właśnie Legia, Górnik, Ruch i ew. Widzew. Fajnie byłoby, gdyby drużyny z tak wielką tradycją odbudowały swoją potęgę.

dlatego właśnie Szanuję te drużyny, nawet Żydzewiaków :P chociaż oni nie szanują nas, nie wiem czemu, co sprawia że większą sympatią z Łódzkich klubów darzę ŁKS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam narodzie nastroje przedmeczowe??

Wiem że ostatnio coś mało optymistycznie na piłkarzyków patrzę ale obstawiam 2:1 dla Portugalii, chociaż oczywiście jako polski kibic mam nadzieję że się mylę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie wierzę chyba w to co widzę ale jest 1:0 dla POLSKI

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Taaak, jedziemy z nimi!!! Szkoda jeszcze sytuacji Smolarka, ale jest dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ehh szkoda gadać, dokładnie w momencie w którym wysłałem qmplowi SMS-a że jest 1-0 dla nas padła bramka, ale już jak się zaczęła 2 połowa to czułem że nas cisną.

Dobrze że Krzynówek strzelił gola bo byście mnie powiesili za wykrakanie 2:1 :P

a wie ktoś może czemu anulowane są mecze Armenii z Azerbejdżanem??

Edytowane przez MANIAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a wie ktoś może czemu anulowane są mecze Armenii z Azerbejdżanem??
Podobno nie doszli do porozumienia, gdzie grać mecz (zerwane stosunki dyplomatyczne).

Piękny dzień polskiego sportu! Najpierw siatkarze pokonali Turków, potem zwycięstwo Golloba i Kasprzaka w GP na Żużlu w Bydgoszczy, a na koniec remis piłkarzy z Portugalią :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaraz meczyk, Rasialdo w składzie widzę :D

A siatkarze kolejna porażka... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no niestety ale remis to też nie tragedia w naszej sytuacji. Mogło by być lepiej ale nie ma co płakać. Dobrze że nie przegrali. Aha i muszę się przyznać do czegoś, wiem to straszny grzech, przespałem 1 połowę :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...