Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

Sport

Rekomendowane odpowiedzi

hmm skład niezły, nie przesadzał bym ze słowem świetny ale faktycznie niezły, trener bardzo dobry, ale Legia ma też konflikt Władze Klubu-Kibice, od początku sezonu nie ma opraw ani dopingu na Ł3 i no cóż nie wiem ale może to jest czynnikiem który wpływa na formę grajków !!niską formę!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak tam Tommy nastrój po porażce?? :P

 

Dla tych co niewiedzą, Legia Warszawa wygrała dziś z Górnikiem Zabrze 2:0.

Gole strzelili Chinyama ('3) i Rybus ('87)

 

No ale dobra przyznaje, Górnik dobrze grał tylko Legia grała poprostu lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Haha, wiedziałem, wiedziałem że to napiszesz :P Jestem trochę zły bo dopiero do domq zlądowałem i nie miałem okazji zobaczyć tego meczu :( No cóż, gratki dla (L)egii :D Czytałem tylko komentarze i chyba znowu Giza marnował ile się da. Ach, no i co jak co, ale Chinyama królem strzelców zostać nie może, jakoś go nie trawię ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Imienia Gizmy to ty mi nie wymieniaj, bo ten koleś mnie już poważnie wqrwia. W każdym meczu już takie sytuacje marnuje że niedobrze się człowiekowi robi. Nie wiem co się z tym gościem dzieje, może jak by wyleciał ze składu na 2-3 mecze to by się ogarnął troszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Brawo dla Kubicy za 4 miejsce w dzisiejszym GP, co zresztą dało mu awans w generalce na 3 miejsce :D

 

I brawo (MANIAK :) ) za wygraną Legii z Wisłą. W pierwszej połowie Warszawiacy grali świetnie (z Rogerem na czele który był kluczową postacią), aż ręce składały się do oklasków. A druga połowa... należała zdecydowanie do grającej w dziesiątkę Wisły, która cudem nie zremisowała tego meczu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hutnik Pieńsk rządzi !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja niestety meczu nie oglądałem bo byłem u dziewczyny.

 

No coż jak to mawia mój ojciec: albo rybka albo pipka :P (nie wiem skąd mu się to powiedzonko wzięło ale fajne jest :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
A ja niestety meczu nie oglądałem bo byłem u dziewczyny.

 

No coż jak to mawia mój ojciec: albo rybka albo pipka :P (nie wiem skąd mu się to powiedzonko wzięło ale fajne jest :))

Hah, no Rybka to Was dzisiaj uratował... Przynajmniej tan na Rybusa Urban pokrzykiwał :P

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

MANCHESTER UNITED! :) - do zobaczenia w Moskwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

739.jpg

 

:D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

I good.

 

Jeszcze wygrana w LM i miód. Kocham angielski football. Dlatego też w czasie Euro [*] zapalam znicz.

 

 

A dziś Kubica czwarty ponoć, a nikt nie pisze. Anglia ważniejsza od Polski? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobra zakładam się o 100zł, że tą edycje LM wygra angielski klub :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Cwaniak :D

 

A ja idę o zakład, że Euro 2008 nie wygra Brazylia... a jak już - to będzie poza podium. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Legii gratulujemy kibiców... :blink:

Wiocha rlz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Bo najlepszych kibiców ma Lech <cwaniak>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, kibole z krakowa też klasy nie pokazali :)

 

Ale ogólnie rzecz biorąc jeśli chodzi o kibiców to chyba właśnie na Legii i Lechu atmosfera najlepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, kibole z krakowa też klasy nie pokazali :)

 

Ale ogólnie rzecz biorąc jeśli chodzi o kibiców to chyba właśnie na Legii i Lechu atmosfera najlepsza.

WTF?!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi mi o oprawę ligowych meczów na legii :) Co jak co- ale kibiców mają wiernych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Chodzi mi o oprawę ligowych meczów na legii :) Co jak co- ale kibiców mają wiernych :D
No niestety, ale wybrałeś najgorszy z możliwych przykład... Atmosfera na stadionie Legii jest fatalna, kibice są skłóceni z zarządem ostatnimi czasy. No chyba, że przez wierność rozumiesz burdy na stadionach... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Panie, no co pan, jakie burdy? Parę rozwalonych łbów to burda? (albo parę wyłamanych krzesełek) :) I pamietaj beemki z łysymi w środku zawsze mają pierwszeństwo Tommy!

Edytowane przez Overcloced

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Reasumując. Lech ma najlepszych kibiców ^^ Wiadomo, chamstwa i debili się nie wyplewi, ale... Kulturalna ustawka jeszcze nikomu nie zaszkodziła tylko trzeba mieć honor i wiedzieć kiedy dalsza bójka nie ma sensu :) No i niech nie odbywa się na stadionie... -.-

 

Ogólnie rzecz biorąc kibice albo jak wolicie pseudokibice poczuli się zbyt pewnie, ale teraźniejsza sytuacja i tak jest lepsza od tej jeszcze kilka lat temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kilka lat temu ludzie organizowali zawody w wyrywaniu krzesełek, a teraz bardziej kręci ich szykanowanie czarnoskórych graczy - świat poszedł naprzód jak powiedział kiedyś bohater pewnej nie znanej książki...

Edytowane przez Overcloced

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
No niestety, ale wybrałeś najgorszy z możliwych przykład... Atmosfera na stadionie Legii jest fatalna, kibice są skłóceni z zarządem ostatnimi czasy. No chyba, że przez wierność rozumiesz burdy na stadionach... huh.gif

 

Ostatnio tak, racja. Możliwe, że się myle. Ciekawe co MANIAK na ten temat sądzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Konflikt z zarządem jest o którym mówił Tommy jest oczywiście faktem :/ jak chodzi o te zamieszanie to mnie też straaaaasznie to wqrzyło. Chociaż nie można powiedzieć że tylko Legioniści w nim uczestniczyli. Ale tak naprawdę moje zdenerwowanie na całą sytuację bierze się głównie z tego że to spotkanie to była doskonała karta przetargowa w walce z zarządem. A tu paru debili i koniec :/ ale jak ktoś się przyjrzał to można było zauważyć że owszem wybiegło kilku ale następna grupka wybiegła nie robić większą burdę ale wyciągnąć tamtych co wybiegli. Tak przynajmniej ja to widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...