Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qdi

problem ze skrzynka pocztową

Rekomendowane odpowiedzi

Mam założoną skrzynkę w onecie (wer. darmowa) i zdarza się, że wiadomości "idą" czasami nawet całą dobę !!!! i mam tu na myśli wiadomości, które nie przekraczaja 400 KB. Niestety i zdarza się tak, że wiadomości w ogole nie dochodzą. Czy ktoś z Was ma podobny problem na onecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam założoną skrzynkę w onecie (wer. darmowa) i zdarza się, że wiadomości "idą" czasami nawet całą dobę !!!! i mam tu na myśli wiadomości, które nie przekraczaja 400 KB. Niestety i zdarza się tak, że wiadomości w ogole nie dochodzą. Czy ktoś z Was ma podobny problem na onecie??

 

tak

 

zmien poczte na gmaila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak sprawa wyglada na innch portalach typu interia, o2, wp... ?

P>S jezeli chodzi o gmeila to trzeba miec zaproszenie, chyba ze cos sie zmieniło w tej kwestii.. bo nie jestem na bieżąco D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

daj mejla to zaraz dostaniesz zaproszenie :P

 

na innych portalach łącznie nawet z yahoo jest źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jak sprawa wyglada na innch portalach typu interia, o2, wp... ?

P>S jezeli chodzi o gmeila to trzeba miec zaproszenie, chyba ze cos sie zmieniło w tej kwestii.. bo nie jestem na bieżąco D:D:D:D:D

 

nie proponowałbym ci gmaila gdybym nie mógł ci zaproszenia wysłać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gmail to prawdopodobnie najlepsze z darmowych kont, tylko jak już zostało wspomniane do czasu upublicznienia serwisu została ograniczona dostępność (wymagane zaproszenie). Plusem jest także duża pojemność skrzynki (z tego co mi wiadomo ponad 2,5 GB).

 

Poczta WP oferuje największą skrzynkę (3 GB), jednakże wysyła bodaj najwięcej reklam określanych mianem 'wszędobylskich' i bywają czasem problemy z zalogowaniem do serwisu.

 

Poczta Yahoo! oferuje automatyczny dostęp do innych usług Yahoo! (fora, sklepy internetowe itp.), konto pocztowe - 1 GB, jednakże maksymalna wielkość przesyłki to tylko 10 MB.

 

Poczta o2 po założeniu konta oferuje dostęp do innych usług portalu (m. in. do Tlenu), 1 GB wolnego miejsca, wielkość jednego listu max 20 MB.

 

Poczta Interia oferuje konto 1 GB, jednorazowo wiadomość max 10 MB, jednakże dokleja dużo listów reklamowych.

 

OnetPoczta jak zostało wspomniane charakteryzuje się największymi opóźnieniami w otrzymywaniu listów. Skrzynka pocztowa tylko 250 MB, która może być czasowo powiększona do 1 GB.

 

MSM Hotmail to chyba najstarszy serwis pocztowy, niestety (albo stety?) niedostępny po polsku. Zasadniczą wadą jest także brak obsługi protokołu POP. Zalety - brak korespondencji reklamowej oraz spamu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informacje (Tommy - Ty jesteś chodząca encyklopedia :blink: :blink: ?? )- tak więc najwyższy czas na zmiane konta :lol: :lol:

Oto mój adres qdi@poczta.onet.pl

Bardzo prosze o wysłanie zaproszenia...

Z góry dzięki ^_^ ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

Qdi tu sa same chodzące encyklopedie :P zaproszenie masz

 

ja jeszcze dodam :P

ze tlen lubi gubić załączniki

 

http://walla.com/ - 3 giga dobre na edysk za pomoza durie czy inne p2m

 

tego typu maili jest sporo ale sa średnie...

 

a jezeli sie ma własna domene to mozna zrobic cos takiego :

https://www.google.pl/a/

ma sie gmaila ale z własna domena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki za zaproszenie już mam gmeila. Na forum niestety nie podam bo przelecą po portalu spamowe roboty i nie będe nic robił tylko spam usuwał :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

jest całkiem przyzwoity natyspam poza tym zawsze mozeszpodac w postaci

 

qdi . )unun ten cholerny wpis( . gmail.com

 

;) ale ja i tam mam twojego maila ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
OnetPoczta jak zostało wspomniane charakteryzuje się największymi opóźnieniami w otrzymywaniu listów. Skrzynka pocztowa tylko 250 MB, która może być czasowo powiększona do 1 GB.

Powiększenie swojej skrzynki do 1GB jest na stałe i nic nie kosztuje.

 

Co do samych problemów z Onet Pocztą, to ostatnio (od 23 sierpnia do 28 włącznie) były przenosiny na część innych maszyn, związane z jednoczesnym atakiem wielu SPAM-botów. Poczta działała zdecydowanie wolniej, jeśli w ogóle. Teraz już wszystko wróciło do stanu, sprzed 23.08.

 

Co do opóźnień to nie uważam tej poczty za zdecydowanie najwolniejszą. Mam Onet Pocztę od przeszło 4 lat, od niespełna roku płatny pakiet. Miałem swego czasu przez kilka miesięcy GMail, WP oraz O2 i moim zdaniem Onet nie odstaje od w/w prędkością wysyłania/odbierania danych.

 

Kto co lubi - ja osobiście nie planuję przenosin na innego providera i przystaję przy Onet Poczcie.

 

Inną kwestią jest własny serwer pocztowy, który moim zdaniem (bynajmniej z mojego doświadczenia) jest dużo dużo szybszy od GMail'a, pojemność również jest niezła (od kilkuset MB, do kilkuset GB) :). Jedyną wadą jaka może odstraszać jest niefunkcjonalność interface'u... Ale tak na prawdę to jest skrzynka e-mail - ma wysyłać i odbierać wiadomości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommy - na gmail.com tez jest ograniczenie wielkosci wysylanego pliku do 10mb. Gmail moze sluzyc jako podreczny dysk, max plik takze 10 mb. A zaproszenie to nie jest problem - jesli ktos jeszcze chce niech napisze:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie, że login na gmailu musi mieć min 6 liter... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do samych problemów z Onet Pocztą, to ostatnio (od 23 sierpnia do 28 włącznie) były przenosiny na część innych maszyn, związane z jednoczesnym atakiem wielu SPAM-botów.

 

Nietety ten problem u mnie trwa juz około 2 miesiace :angry: I naprawde dostawałem furii ;) jak wysyłałem sobie z firmy na moją onetowską skrzynkę widomość która.... ciągle idzie... tak już z miesiąc ... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co do samych problemów z Onet Pocztą, to ostatnio (od 23 sierpnia do 28 włącznie) były przenosiny na część innych maszyn, związane z jednoczesnym atakiem wielu SPAM-botów.

Gdyby onet lepiej zabezpieczył serwer poczty, to nie było by takich problemów ze SPAM-botami. Wystarczy użyć programu Telnet, aby wysyłać tyle maili ile tylko się chce B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...