Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
fabianos

Need For Speed Carbon

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Opisie tematu ? :) Ja mam 3 filmiki Jeśli ktoś zainteresowany mogę dać :D Szczerze to tylko grafa poprawiona i jeszcze z tego co wiem to bazuje na Filmi Za Szybcy Za Wściekli Tokyo Drift :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolejny odcinek serialu pt. "NFS:U" produkcji EA. Te gry od zawsze bazują na "Szybcy i wściekli". Nudne to się robi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kolejny odcinek serialu pt. "NFS:U" produkcji EA. Te gry od zawsze bazują na "Szybcy i wściekli". Nudne to się robi.

Może i nudne, ale kocham te nfs'y... :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość El_Nino

Ja grałem w wszystkie części NFS. Wszystkie przechodziłem w 100%. Jednak najlepszy klimat miała wersja HP2. Do tej pory gram w tą gre. Innych gier nie instaluje bo po co :). Jeśli ktoś gra możemy się zmieżyć. Ja jestem cienki ale kolega wymiata w HP2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak dla mnie to potshe rządzi. Żaden NFS nie miał takich możliwości grzebania w ustawieniach. Andergrałndy (nie wspominając o MW :/ )to przy nim dziecinne arcade.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W NFS Porsche wspaniale wymyslili uszkodzenia sie auta przy zderzeniu wogole nie rozumiem dlaczego nie zroibli tak samo w tych wyzej spomnianych andergrandach i most łontetach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki nagrodom za miejsca w turniejach zarobilem kiedys kilkaset zlotych grajac w undergroundy wiec ja je lubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja nigdy nie ubiłem nfs jakos szczególnie - moze dlatego ze nie byłem w to dosc dobry. moje ulubione czesci: 4 i porshe (chociaz w oba ungrundy tez giercowałem). w nfs mw wcale nie grałem. jakos tak dziwnie wyszło..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja ulubiona czesc z NFS to również Porshe a co do Carbona to nazwa gry od jednego z torów/miejsc wyscigu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie seria nfs skonczyla sie na III czesci. Dalej bylo juz tylko zerowanie na tytule i powielanie wszystkiego co juz bylo. Milym zaskoczeniem byl nfs:u. M. in dlatego ,ze byl to poczatek nowej mody. Przyjemnie scigalo sie:]

Potem undergroun2 i most wanted, pff flaki z olejem. Zasadniczo zmieniala sie tylko oprawa.

Coz EA tak ma. Boja sie postawic na cos nowego, tylko pakuja w kase to co w kalkulacjach przyniesie najwieksze zyski. I za to ich nie lubie.

A co do nowego nfs to zapewne bedzie mozna powiedziec tylko jedno: To juz BYLO!.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi z NFS:U najbardziej podobała się jedynka. Może to dlatego, że wtedy to był świeży pomysł, a kontynuacje to tylko takie odgrzewanie starego Undergrounda w nowej szacie graficznej... Zresztą nie podobał mi się ten motyw z jeżdżeniem po mieście i szukaniem wyścigów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a ja jestem ciekawy jakie to będzie wymagania miało

Przewidywalne wymagania systemowe według czasopisma play - proc 1,4 , 512 ram , 32mb grafika, DVD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Huh chyba zoptymalizowali, bo NFS:MW miało wyższe zdaje sie, nie mówiąc już o NFS:U2 gdzie przy dużej ilości dymu cięło się na prawie każdym mocnym kompie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
proc 1,4 , 512 ram , 32mb grafika, DVD

<wow>... żartujesz? Żeby zaszpilać u mnie w MW mogłem w sumie pomarzyć (albo musiałbym zostać obdarzony anielską cierpliwoscią lub/oraz polubić granie oglądając "slajdy")... zatem o Carbonie w ogóle już nie myślałem, a tu proszę... ;) Co nie zmienia faktu, że wciąż nie dorobiłem się DVD'ka :P Cóż, ciężki los studenta... ale nie martwię się... za niedługo urodziny, pewnie Społeczność PCC w ramach prezentu uraczy mnie jakąś sympatyczną wypalarką DVD :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W CD Action bodajze sierpniowym był spory artykuł poświęcony dla NFS: Carbon.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W CD Action bodajze sierpniowym był spory artykuł poświęcony dla NFS: Carbon.

We wrześniowym, numer 129

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mej pamięci na zawsze pozostanie NFS 1 to było życie i kompy miałem 486, aż łza sie w oku kręci. Póżniej to 4 i Porsche dzieki któremu zakochałem sie w autach tej marki :D MW jest ok, a w Carbonie najbardziej interesuja mnie amerykańskie musculcar czy jak to sie tam pisze :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepiej grało mi się na czwórce - podobał mi się tryb kariery.

NFS2 tez miała swój klimat :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na podstawie dema stwierdzam, że Carbon to najgorsza w wszystkich czesc NFS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi