Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Hildek

Jakie posiadacie konsole ??

Jakie macie konsole?  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakie macie konsole?

    • Ps
      0
    • Ps one
      0
    • ps 2
      1
    • xbox
      0
    • x360
      2
    • gc
      0
    • nintendo 64
      0
    • pegasus :D
      4
    • inn?
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam konsoli i dobrze mi z tym. Pecet w zupełności mi wystarcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pegasusa. Poważnie. Od tego czasu nie miałem żadnej innej konsoli. Lubie od czasu do czasu pójść do kumpla i pograć pół dnia w PESa, ale i bez tego da się żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie opcja żadną bo wszystkie jakie miałem już nie są moje ?

Zastanawiałem się czy umieścić w sądzie żadną :P Lecz to jest dział poświęcony konsolą...więc dyskutujemy o konsolach a nie o jej braku :P

 

Nie mam konsoli i dobrze mi z tym. Pecet w zupełności mi wystarcza

A to szkoda :) że się ograniczyłeś do pc :( Tracisz dużo wspaniałych tytłów, lecz pewnie ciebie to nie wrusza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbianm konsole i mialem doczynienia z wieloma, aczkolwiek jest ich na swiecie chyba conajmniej 100 wlaczajac te b.stare. Mam pegasusa stan igielka, Plejaki zmuszony bylem sprzedac niestety. C64 tez mam ale to inna bajka, to jakby polkonsola na kasety heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam nad kupnem Wii. Jak dotąd miałem tylko PSX'a, a teraz ciągle na blaszaku działam ;). Poczekam jednak do premiery Wii, aby zobaczyć jak kształtować będą się ceny gier i oczywiście czy będą zapewniać dobrą rozrywkę. Ale tak i tak z PC nie zrezygnuję, ponieważ gry przez neta rlz ;).

 

EDIT : Zawsze można kupić i jak się znudzi sprzedać na Allegro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale tak i tak z PC nie zrezygnuję, ponieważ gry przez neta rlz ;).

mmm... a na konsoli nie można ? oczywiście że monza :) Więc to nie jest cecha wyrużniająca blaszaka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mmm... a na konsoli nie można ? oczywiście że monza  :)  Więc to nie jest cecha wyrużniająca blaszaka...

 

Jak narazie myślę, że gry typu Guild Wars, czy Counter Strike (w które gram) są stworzone na blaszaki. Oczywiście z biegiem czasu na konsolach będzie się w nie grało równie przyjemnie, ale narazie zostanę przy zestawie mysz + klawa ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale narazie zostanę przy zestawie mysz + klawa ;).

hehehe...troche odbiega od teamtu nasza rozmowa...trudno się mówi :P

Mnie przyjemniej gra się na padzie...lecz precyzyjniej myszką :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehehe...troche odbiega od teamtu nasza rozmowa...trudno się mówi  :P

Mnie przyjemniej gra się na padzie...lecz precyzyjniej myszką  :P

 

Ale rozmawiamy ciągle o tematach związanych luźno z konsolami :).

 

Sam mam pada do pc, służy mi do samochodówek, sportówek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale rozmawiamy ciągle o tematach związanych luźno z konsolami :).

 

Sam mam pada do pc, służy mi do samochodówek, sportówek itp.

Heheh...chociaż tu używasz pada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a blaszak to nie konsola ?

Ale żeś zaj****** nie którzy buchną śmiechem ale ja zapłacze nad tym chopem :(

Blaszak to komputer <jeżeli nie wiesz o co chodzi to -------- nie pisz lepiej :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może mi wytłumaczysz skoro wiesz lepiej :)

 

edit: nie chce pisać nowego posta bo sie jeszcze komuś naraże :lol: mało domyslny jestem zyczliwie sie pytam i dalej nie dostaje odpowiedzi :/ pad musi być tyle zrozumialem - do kompa podepniesz pad ...

 

chodzi o to, że sztuycznie rozgraniczacie - pieca rozbudujesz a konsole nie ? w piecu jest hdd a w konsolach nie ? mysz i klawe można podpiąć do coponiektórych konsol, granice sie zacieraja :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość El_Nino

Ja mam pegasusa od około 12 lat z "Golden 5", fajna zręcznościówki są tam, jednak nie grałęm kilka lat juz w to :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Playstation Portable (PSP) I jestem zadowolony z zakupu :) Naprawde warto :D a teraz sie zastanawiam własnie przeciez PC tak naprawde to kiszka jest :P No bo popatrzcie ... jest sobie PC :P zeby był naprawde dobry i straczył na góra 2 lata :P zaby przez ten czas każda gra działała trza zapłacić 5000 tysi a takie PS3 w dniu premiery bedzie kosztowało 2500 i starczy nam na 6 lat tak jak PS2 i nie musimy sie martwić czy nam pójdzie czy nie i gamy na MAX :) DETALI :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i w tym momencie zaczynasz odwieczny idiotyczny temat pc vs konsole :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe :P ja tam nie zaczynam :D dla mnie konsola jest do grania bo nie trzbea zminiac czesc w porównaniu z PC :D ale dobra juz nic nie mowie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dla mnie konsola jest do grania bo nie trzbea zminiac czesc w porównaniu z PC :D

 

W PS3 podzespoły mają być wymienialne, czyli za pewien czas byc może, żeby zagrać w Final Fantasy XVIII, będzie trzeba kupić nowy procesor.

 

Do tego ceny gier - dla mnie to największy mankament. Gry na PS3 mają kosztować 100$!. Na PC są dużo tańsze, więc można zaoszczędzić na wymianę sprzętu, proste :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i w tym momencie zaczynasz odwieczny idiotyczny temat pc vs konsole :]

Jest odzielny teamt na to :) więc jak ktoś chce się wypowiedzieć to zapraszam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w piecu jest hdd a w konsolach nie ? mysz i klawe można podpiąć do coponiektórych konsol, granice sie zacieraja  :o

 

A ty dalej nie wiesz i ******, można dokupić hdd do ps 2...a w xboxsie jest wbudowany

Więc nie mów że nie ma hdd... Nie wiem co mam tobie wytłumaczyć, więc powiedz o co tobie chodzi...a nie "dalej nie otrzymałem odp... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ty dalej nie wiesz i ******, można dokupić hdd do ps 2...a w xboxsie jest wbudowany

Więc nie mów że nie ma hdd... Nie wiem co mam tobie wytłumaczyć, więc powiedz o co tobie chodzi...a nie "dalej nie otrzymałem odp... :angry:

 

Przeczytaj jego poprzedni post WYRAŹNIE i DOKŁADNIE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a blaszak to nie konsola ?

Blaszak to komputer

to pierwsze pytanie...jakie zadał

drugie chyba o to chodzi gdzie jest granica po między blaszakiem a konsolami tak ?

Konsola raczej jest przeznaczona do grania...chociaż zaczynają ją teraz rozbudowywać i

upodabnia się do blaszaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...