Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
spielberg17

Radeon X700 512 MB

Rekomendowane odpowiedzi

Zamierzam sobie kupić kartę graficzną PALIT RADEON X700 512MB DDR2/128b TV/DV PCI-E SUPER za 350 złotych. Czy jest to dobra karta graficzna i czy za podobną cenę mogę kupić lepszą?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba na PCIe skoro się decyduje na PALIT RADEON X700 512MB DDR2/128b TV/DV PCI-E SUPER (super :D)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zamierzam sobie kupić kartę graficzną PALIT RADEON X700 512MB DDR2/128b TV/DV PCI-E SUPER za 350 złotych. Czy jest to dobra karta graficzna i czy za podobną cenę mogę kupić lepszą?

ta karta jest za słaba aby wykorzystac tak duża ilosc pamięci

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tak milans mówi, zdecydowanie lepszy będzie 66GT mozesz juz dorwac go za ok 300zł i czasem nawet sztuki które wysoko się podkręcają :P

i do tego masz pamięci DDR3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie. Lepiej 6600gt, a najlepiej Gigabyta. z tym ze nie słyszałem żeby za 300pln były, chyba że używane.

Te 512 to na podpuchę jest. Zaczęli niby większy ram dawać by ukryć obniżone zegary GPU

Jeśli masz dużo ramu zwykłego to i 128 starczy, bo tekstury i tak śa do żwykłego ramu pakowane. A szczerze mówiąć kasę zaoszczędzoną na ramie karty lepiej zainwestować w zwykły ram.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"kasę zaoszczędzoną na ramie karty" co on tu zaoszczedzi za te 350 zł ;-)

W grach 512 grafiki sie nie sprawdzi w ogole, w 3d troche, ogolnie jak wszyscy pisza, wcale ;-) Geforce 66xx

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ja wlasnie mam do wyboru albo ten Galaxy albo X800 za miesiac, wiec chetnie zobacze lub poczytam jak sie komu sprawują ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

za miesiac to juz bedzie ta karta przetestowana na naszych łamach ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak na obecny czas to zdecydowanie nie pakuj się w X700, tym bardziej od Palita. Poszukaj coś z GF 6600 GT, ja polecam z własnej strony MSI GF 6600 DIAMOND - jest na chipie 6600 (ale da się podkręcić spokojnie do ponad 550 MHz) i ma pamięci GDD3 2.0ns, także możesz się bawić. Do tego świetne wyposażenie karty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak na obecny czas to zdecydowanie nie pakuj się w X700, tym bardziej od Palita. Poszukaj coś z GF 6600 GT, ja polecam z własnej strony MSI GF 6600 DIAMOND - jest na chipie 6600 (ale da się podkręcić spokojnie do ponad 550 MHz) i ma pamięci GDD3 2.0ns, także możesz się bawić. Do tego świetne wyposażenie karty.

Miałem, szczerze polecam :) wykręciłem ją na 560/1260MHz więc wiecej niz przeciętny GT się kręci. Jedyny minus tej karty to brak vmodów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi