Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
MakoJ

Neostrada

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moze mmi ktos wyjasnic dlaczego majac neostrade 256 ktora powinna osiagac transfer 320kb/s od pewnego czasu nie moge wyciagnac wiecej niz ok 3 kb/s? Pocztakowo myslalem ze to wina limitu pobierania danych,ale dzis nowy miesiac i szybkosc nie wzrosla... Chyba ze liczy sie nie miesiac kalendarzowy tylko co 30dni od dnia podpisania umowy? Prosze o opinie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moze mmi ktos wyjasnic dlaczego majac neostrade 256 ktora powinna osiagac transfer 320kb/s od pewnego czasu nie moge wyciagnac wiecej niz ok 3 kb/s? Pocztakowo myslalem ze to wina limitu pobierania danych,ale dzis nowy miesiac i szybkosc nie wzrosla... Chyba ze liczy sie nie miesiac kalendarzowy tylko co 30dni  od dnia podpisania umowy? Prosze o opinie :(

 

Neostrada 256 ma mieć download po 40KB/s

co do tej szybkosci to możliwosci są dwie pierwsza o której piszesz lub druga np: jakis robak rozsyła się z twojego kompa i przez to tak wolno ci net działa aby to sprawdzic

START --> Uruchom --> cmd --> netstat jesli będziesz miał więcej niż 10 to możliwosc druga staje się realna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jemu sie k K pomyliły :D 256:8= 32 i tyle KB ma neo 256 jesli chodzi o download :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz zapluskwiony komputerem różnym świństwem i dlatego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, po prostu przekroczyłem limit... a tu od razu wyzwiska na mojego kompa :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Moze mmi ktos wyjasnic dlaczego majac neostrade 256 ktora powinna osiagac transfer 320kb/s od pewnego czasu nie moge wyciagnac wiecej niz ok 3 kb/s? Pocztakowo myslalem ze to wina limitu pobierania danych,ale dzis nowy miesiac i szybkosc nie wzrosla... Chyba ze liczy sie nie miesiac kalendarzowy tylko co 30dni  od dnia podpisania umowy? Prosze o opinie :(

 

 

Lol, po prostu przekroczyłem limit... a tu od razu wyzwiska na mojego kompa :blink:

 

eee to w końcu jak to było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak że zapytał a nie sprawdził najgorszej opcji....przekroczenie limiitu :/ Lekkie roztargnienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer z pluskwami i wstrętną Neostradą i ohydną TP S.A.

:D :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No tak że zapytał a nie sprawdził najgorszej opcji....przekroczenie limiitu :/ Lekkie roztargnienie :D

Nie dało sie sprawdzic, tp aktualnizuje dane zpewnym opoznieniem...

 

Komputer z pluskwami i wstrętną Neostradą i ohydną TP S.A.

:D  :D  :P

Sama masz pluskwe... :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie dało sie sprawdzic, tp aktualnizuje dane  zpewnym opoznieniem...

Sama masz pluskwe... :mellow:

Jesteś pewien? Bo np. ze "sposobów na limity"* wnioskuje że aktualizacja następuje po rozłączeniu i ponownym przyłączeniu do internetu. Stąd to "opóźnienie", mogę się pewnie mylić bo neo nie używam, ale sprawdź sobie kiedyś tą teorię ;)

*nie rozłanczać neo po przekroczeniu limitu i wtedy prędkość się nie zmienia, dopiero po restarcie limit wcina się w życie i zmniejsza prędkość łącza. Kiedyś tak to działało napewno, ale czy teraz też to nie jestem pewien :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pewien? Bo np. ze "sposobów na limity"* wnioskuje że aktualizacja następuje po rozłączeniu i ponownym przyłączeniu do internetu. Stąd to "opóźnienie", mogę się pewnie mylić bo neo nie używam, ale sprawdź sobie kiedyś tą teorię ;)

*nie rozłanczać neo po przekroczeniu limitu i wtedy prędkość się nie zmienia, dopiero po restarcie limit wcina się w życie i zmniejsza prędkość łącza. Kiedyś tak to działało napewno, ale czy teraz też to nie jestem pewien :)

Dokładnie jest tak jak piszesz, tylko jeśli ktoś przekroczy załóżmy limiy tydzień czy dwa wcześniej i komp miałbym potem cały czas chodzić, to niekórych z domu wywalą... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie jest tak jak piszesz, tylko jeśli ktoś przekroczy załóżmy limiy tydzień czy dwa wcześniej i komp miałbym potem cały czas chodzić, to niekórych z domu wywalą... :P

Znaczy nie wiem czy bardzo rozumiem... :P o rachunki ci chodzi za prąd? :]

Proste...kupić laptopa i limity stają sie wspomnieniem :)

*I jaki tydzien czy dwa?? Znam takich co 10tgo już mają 50kb/s :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym wy w ogóle mówicie, jakie limity ?

U mnie jeszcze 2 tygodnie temu, na stronie neostrady było napisane, że wykorzystałem 3 giga z 7 możliwych, uwaga stan był na 23 marca 2006 roku, czyli prawie 2 miesiące róznicy. Coś w tym TP SA się nie postarali, chociaż to dla niektórych użytkowników neo jest dość korzystne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.panel.neostrada.pl/ , zaloguj się i wejdź w transfer. Tam zobaczysz prawdziwą wartość ściągniętych danych, ten licznik na stronie głównej chyba nikomu dobrze nie działa.

 

PS. Choć chyba znowu coś im się pokręciło, bo pokazuje mi 0,0 mb ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś promocja? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może jakaś promocja? ;)

 

Dość częste te promocje ;).

 

Choć czasem są anty-promocje. W tym miesiącu pełny transfer przywrócili mi dopiero 3 czerwca :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O czym wy w ogóle mówicie, jakie limity ?

U mnie jeszcze 2 tygodnie temu, na stronie neostrady było napisane, że wykorzystałem 3 giga z 7 możliwych, uwaga stan był na 23 marca 2006 roku, czyli prawie 2 miesiące róznicy. Coś w tym TP SA się nie postarali, chociaż to dla niektórych użytkowników neo jest dość korzystne.

Na stronkę neostrady nie ma co patrzeć, mają 'fantastyczne' odświeżanie danych... A korzystne to wcale nie jest, bo pobrane dane i tak liczą sobie sami, a stronka tylko wprowadza w błąd użytkowników

 

Choć czasem są anty-promocje. W tym miesiącu pełny transfer przywrócili mi dopiero 3 czerwca :(.

No dokładnie, ja też miałem opóźnienie o 2 dni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak NET24 z Neti bez limitów :D a TPSA to dziady 12m-cy mi Neo obiecywali a na konic powiedzieli, że się nie da, na co im dałem wypowiedzenie i poszedłem do konkurencji neta miałem za 3 dni :D Żałuje tylko, że tak długo dałem się zwodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam neostrade 2 Mb ale po podlaczeniu sie do sieci i probie wejscia na jakakolwiek strone po doslownie 3 sekundach mnie rozlacza gasna obie kontrolki i zeby moc znowu sie podlaczyc musze odlaczyc od zasilania modem i na nowo podlaczyc. Mam stara plyte glowna nie wiem czy to nie jest problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam neostrade 2 Mb ale po podlaczeniu sie do sieci i probie wejscia na jakakolwiek strone po doslownie 3 sekundach mnie rozlacza gasna obie kontrolki i zeby moc znowu sie podlaczyc musze odlaczyc od zasilania modem i na nowo podlaczyc. Mam stara plyte glowna nie wiem czy to nie jest problem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrób tylko konfiguracja->tryb dostępu->test i napisz co Ci wyszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę dokładną konfigurację komputera oraz jaki masz Windows.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...