Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
kaki

Kto lubi Dragon Balla ??

Rekomendowane odpowiedzi

Uwielbiam Dragona jak były jeszcze w TV ogladałem wszystkie odcinki :D

a teraz musze latac po necie i szukac jakis filmów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co ty za pytania za dajesz..lepiej zapytać kto nie lubi :D A jak ktoś napisze to rozstrzelać :D DB jest najlepsze!! Ty latasz po necie?...hmm...też bym latał gdybym miał warunki, a tak musiałem sobie kupić całą kolekcję w 3 wersjach językowych za (aż :D ) 60zł..grosze za 29DVD :P To jest mania już ;]

 

Ja tak samo, super bajka :D

Sorki ale jestem na to uczulony tak samo jak CDA na anzywanie ich "gazetą"...bajka to jest kubuś puchatek i heffaluu..coś tam ;D Albo jakieś muminki...to jest anime...tu jest krew, tu jest przemoc...po prostu anzywanie tego bajką jest jak nazywanie porshe maluchem ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No to jeszcze wybaczam, kac jest rzeczą normalną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Widac DB ma jeszcze swoich fanów :D

ja mam wszystko co zwiazane z DB od komiksów az po karty z chipsów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie cierpie Dragon Bullów i innych Pokemonów ;) W ogóle manga i anime mi nie podchodzą. Nie zmienia to jednak faktu, że chciałbym się nauczyć japońskiego - Japończycy to dobrzy partnerzy w interesach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Nie cierpie Dragon Bullów i innych Pokemonów ;) W ogóle manga i anime mi nie podchodzą. Nie zmienia to jednak faktu, że chciałbym się nauczyć japońskiego - Japończycy to dobrzy partnerzy w interesach :)

Ave Geo, popieram :)

A co do japońskiego, to znam kogoś kto mógłby Ci pomóc w nauce - zresztą chyba też go znasz... :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No czasem nawet oglądałem na rtl7 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Pamięta się te czasy RTL 7 i po 3 odcinki DB co dzień :)

Ja pamiętam wkurzenie moje gdy z 3 zrobili 1 odcinek dziennie.. arghm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ja pamiętam wkurzenie moje gdy z 3 zrobili 1 odcinek dziennie.. arghm

 

Poźniej tylko RTL7 zostało przejęte przez TVN i od tego czasu DB ani widu, ani słychu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurczę, Dragon Ball to było coś. Zawsze punkt 17:00 wszystkie dzieci leciały do domów "na dragonbula". Jeszcze jakiś czas temu po megaupload kręciły się wszystkie odcinki zgrane z RTL7, teraz niestety linki nie działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No to było cos! ja ogladałem cała serie 3 razy ! poprostu nie znam bardziej genialnego anime

 

A ogladaliśćie wszystkie filmy kinowe ??

jest ich 13 czy tam 14 i niestety tylko po angielsku lub japonsku

ogladałem wszystkie

 

Mam nawet do sprzedania prawie cała talie kart z chipsów

zbierałem wszystko co było z dragonem jest ktos chetny na karty ??

 

w jednym poście można zmieścić wszystko... :)

Edytowane przez Qba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

12 i 13 mam po polsku....ale "niestety" tyczy się właśnie tej wersji a nie ang lub jap. Aktorzy podkładający głosy psują totalnie wrażenie, mam odruch wymiotny przy tym dosłownie! :/ Muszę sobie skądś zassać 12 i 13 po japońsku, to jest coś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No po japońsku to sie dopiero oglada :D

podobno na cartoon Network leci seria DB ale na tym angileskim cartonie

:D ogladał bym ale nie mam tego cartonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Nie cierpie Dragon Bullów i innych Pokemonów ;) W ogóle manga i anime mi nie podchodzą. Nie zmienia to jednak faktu, że chciałbym się nauczyć japońskiego - Japończycy to dobrzy partnerzy w interesach :)

hmm o smoczych bykach to ja jeszcze nie słyszałem :D

DB jest the best to mnie tak wciągneło że sobie musiałem kupić wszystkie odcinki na 8 płytach DVD i tylko słyszałem jak mama do mnie mówi :mariuszku zejdź z komputera, odpocznijhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dziecko...

 

 

Wez wyjdz z domu do Kobiet, a nie piszesz glupoty...

DB jest the best to mnie tak wciągneło że sobie musiałem kupić wszystkie odcinki na 8 płytach DVD i tylko słyszałem jak mama do mnie mówi :mariuszku zejdź z komputera, odpocznijhehe

 

OMG, kup se zel, i miasto Twoje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

DB coś świetnego jednak teraz już wiek się zmienia i czas ucieka, trzeba sobie uświadomić co w życiu ważne - kobiety/nauka/praca ... nie ma czasu na DB ani mnie do tego nie ciągnie ;) . Mam wrażenie, że jakbym teraz to obejrzał powiedziałbym "co za głupia bajka" (po tekstach i niektórych fragmentach) i nagle "puff" cały czar by prysł ... A tak to zowstają prześwietne wspomnienia :) i mogę powiedzieć, że w życiu nie oglądałem lepszej bajki niż DB (a zwłaszcza Z-et ;) ).

 

P.S. tak tak ... bajki - bo od rasowego anime różni go pare rzeczy ... i dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no to prawda w tym wieku juz nie ma czasu na Na DB ale mimo ze juz tego nie ogladam uwazam ze jest to najlepsze anime jaki widziałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
DB coś świetnego jednak teraz już wiek się zmienia i czas ucieka, trzeba sobie uświadomić co w życiu ważne - kobiety/nauka/praca ... nie ma czasu na DB ani mnie do tego nie ciągnie ;) . Mam wrażenie, że jakbym teraz to obejrzał powiedziałbym "co za głupia bajka" (po tekstach i niektórych fragmentach) i nagle "puff" cały czar by prysł ... A tak to zowstają prześwietne wspomnienia :) i mogę powiedzieć, że w życiu nie oglądałem lepszej bajki niż DB (a zwłaszcza Z-et ;) ).

 

P.S. tak tak ... bajki - bo od rasowego anime różni go pare rzeczy ... i dobrze :D

Tu masz...prawie...racje :P Ja oglądałem niedawno i powiem że jest parę...wiele...momentów których pare lat temu się nie zauważało i ignorowało ich "głupotę".

Ale jednak anime to jest :P Stworzone w japonii przez japończyka i zgodnie z całą sztuką. To że jest inne niż najprawdziwsze anime jak Ghost in the Shell to się zgodzę ale, jakaś tam Gosia Andrzejewicz a Jeniffer Lopez to nadal POP ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...