Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Hildek

W co lubicie grać ? i w co teraz gracie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio moją ulubioną grą jest Horizon Dawn zero, piękna grafika, doskonałe postacie i wciągająca historia. Dawno tak się nie wkręciłem!

A przedtem grałem w Wiedźmina - chyba nie muszę tłumaczyć dlaczego;) Tak mi się gra spodobała, że przeczytałem książki. Polecam wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualnie sprawdzam andromedę, i o dziwo to bardzo dobra gra :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram na konsolach bo ich nie mam. Jakoś nie ciągnie mnie nawet do zakupu i tak gry są dość drogie. Poza tym wolę książki.smile.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi mimo wszystko największą przyjemność sprawia granie w GTAV, cała fabuła jest tak rozbudowana, że za każdym razem odkrywać coś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A i nie wspomniałem o the settlers, bo przy niej najwięcej czasu spędzam ;D No ale oczywiście gram online, bo nie ma sensu ściągać gry. Jakby co, to macie polską wersję tu. Siadać i grać. Ja mam lvl 59, więc gońcie mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lubię grać na komputerze, lubię grać na konsolach, a i planszówkami też nie pogardzę :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie jestem w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym... Nie mam za bardzo na ten temat wiedzy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najbardziej lubię gry rpg. Aktualnie gram w Might and Magic X na PC. Bardzo dobry, klasyczny rolplej. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że w Internecie z całą pewnością znajdą się sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym ;) Warto trochę samodzielnie poszperać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja lubię przeważnie gry rpg. Teraz przechodzę stareńkiego rpg na PS2 - Baldurs Gate - Dark Alliance.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Starsze gierki ogrywam, Euro Truck Simulator, SuperHOT - gorąco polecam, Cities: Skylines i zobaczymy co dalej ;)

TUTAJ fajne przeceny znalazłem, nawet o 90%, wysyłka w 15 minut.Warto uzupełnić kolekcję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi