Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Hildek

W co lubicie grać ? i w co teraz gracie :)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ;p Ja teraz gram w resident evil 4 przechodze 2 raz :P

gra jest świetna B) gorąco polecam :P A lubie pograć ? w wiele rzeczy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli nie gram bo nie mam. A jak jestem u kogoś kto ma to partyjka w Gran Turismo i PESa obowiązkowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na konsoli nie gram bo nie mam. A jak jestem u kogoś kto ma to partyjka w Gran Turismo i PESa obowiązkowa.

Hehehe B) ja jak wpadam do kumpla też z nim gram :lol: w pesa B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim polecam Commandos Strike Force Znakomicie połączona strategia z FPS ...

a na PS2 to ostatnio widzialem u kumpla :D The Warriors :D Smieszna gierka :D Sie cegłówkami po mordzie bije :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak w temacie ;p Ja teraz gram w resident evil 4 przechodze 2 raz  :P

gra jest świetna  B) gorąco polecam  :P A lubie pograć ? w wiele rzeczy  :blink:

 

w tekena u kumpla sam konsoli nie posiadam i nie zamiezam jej kupowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt. RE4 to świetna gra. Nie żałuję ani grosza wydanego na ten tytuł, już sama okladka świetnie oddaje świetność gry. Faktem jest, że Residentowy klimat poczułem dopiero w laboratorium ale eksterminacja wieśniaków sprawiała mi niesamowitą frajdę, no i te niesamowite lokacje - jakbym miał wrażenie, że gram w jakieś MMORPG gdy zabunkruję się w domu, a ze wszystkich okien, drzwi itp. napierają chordy Las Plagas. Gorąco polecam ten tytuł - podchodziłem do niego bardzo sceptycznie, a okazał się być wspaniały... niestety jednak płytki, oprócz strzelania nie ma zbyt dużo innej rozrywki, nawet zagadki stały się banalne.

 

W co gram aktualnie? Aktualnie męczę Feng Wei'a w Tekken 5 - rozpracowuję jego wszystkie ciosy, piękna postać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fakt. RE4 to świetna gra. Nie żałuję ani grosza wydanego na ten tytuł, już sama okladka świetnie oddaje świetność  gry. Faktem jest, że Residentowy klimat poczułem dopiero w laboratorium ale eksterminacja wieśniaków sprawiała mi niesamowitą frajdę, no i te niesamowite lokacje - jakbym miał wrażenie, że gram w jakieś MMORPG gdy zabunkruję się w domu, a ze wszystkich okien, drzwi itp. napierają chordy Las Plagas. Gorąco polecam ten tytuł - podchodziłem do niego bardzo sceptycznie, a okazał się być wspaniały... niestety jednak płytki, oprócz strzelania nie ma zbyt dużo innej rozrywki, nawet zagadki stały się banalne.

 

W co gram aktualnie? Aktualnie męczę Feng Wei'a w Tekken 5 - rozpracowuję jego wszystkie ciosy, piękna postać.

Takich ludzi więcej na forum plx ! B) pozdro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz kef... znaczy jogurt. Wszyscy Ciebie kochają :)

 

Widzisz Darku. Trzeba być twardym nie mientkim. Tak przystoi JEDYNEMU redaktorowi działu konsolowego na PCC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Darku. Trzeba być twardym nie mientkim. Tak przystoi JEDYNEMU redaktorowi działu konsolowego na PCC.

Jeżeli ty nim jestes to bierz się do roboty :D bo tu troche marnie :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz PCC mam też prywatne życie, sam zapełniam dział konsol bardzo powoli ale w tym momencie możesz przeczytać pięć moich recenzji plus jeden test konsoli. Napisanie dobrego tekstu wraz z kompleksowym przejściem gry zajmuje ponad tydzień czasu. Łatwo jest wymagać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oprócz PCC mam też prywatne życie, sam zapełniam dział konsol bardzo powoli ale w tym momencie możesz przeczytać pięć moich recenzji plus jeden test konsoli. Napisanie dobrego tekstu wraz z kompleksowym przejściem gry zajmuje ponad tydzień czasu. Łatwo jest wymagać  :)

Masz tu racje...lecz ja mówie o forum... B) wiele ludzi zagląda a nie pisze :angry: Staracie się jak możecie ?nie mnie to oceniać :P Recenzje :) ale frekwęcja na forum :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedługo ma wysc nowa gra pod nazwa "The Da vinci Cod" podbno całkiem nieła:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługo ma wysc nowa gra pod nazwa "The Da vinci Cod" podbno całkiem nieła:D

"The Da Vinci Code" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedługo ma wysc nowa gra pod nazwa "The Da vinci Cod" podbno całkiem nieła:D

Jak dla mnie nie warto na to czekać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragon ball z : bundokai tenkaichi 3 :D a szukuje się, że od kuzyna pożycze Star Wars: Firce Unleashed :> ale możliwe też, że zdobędę Dragon ball z: bundokai tenkaichi 2 bo ma ponoć lepszy tryb kampanii, w sensie lepsza historia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Clamoor

another time "beyond good and evil"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dragon ball z : bundokai tenkaichi 3 :D a szukuje się, że od kuzyna pożycze Star Wars: Firce Unleashed :> ale możliwe też, że zdobędę Dragon ball z: bundokai tenkaichi 2 bo ma ponoć lepszy tryb kampanii, w sensie lepsza historia ;)

 

 

W BT2 jest o tyle bardziej rozwinieta fabuła że poprostu zagłebili się bardziej w kazdy watek. A w BT3 wszystko pzrejechali powierzchownie wprowadzajac nowe usprawnienia w walce ...

Jeszcze osobiscie polecam na PS3 Naruto: Ultimate Ninja Storm (premiere bedzie miało w tym roku).

 

Co myslicie o grach na X360? Są jakieś gry godne polecenia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co myslicie o grach na X360? Są jakieś gry godne polecenia? ;)

 

GTA 4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... która jest też na PS3 ;] Jemu zapewne chodzi o excluesivy :P A tych niestety na X360 praktycznie brak. Jedyne na co można liczyć to nowe Gears Of War 2 które i tak prędzej czy później wyjdą na PC :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i własnie brak eksluuesivów tak bardzo odpycha od X360 ... ale moze z czasem jak juz wyjdzi X720 Microsoft naprawi błedy sprzed lat :D

 

A apropo GTA 4 to nudzi sie na dłuzsza mete... niestety.

 

Wracając do PS3 grał ktos moze w Soul Calibura 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...