Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Bot PC Centre

Zespół Ich Troje będzie reprezentował Polskę na festiwalu Eurowizji w Atenach

Rekomendowane odpowiedzi

Zespół Ich Troje wygrał organizowane przez TVP ogólnopolskie eliminacje do tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w Atenach. Grupa pokonała 14 innych wykonawców, którzy walczyli o wyjazd na finał festiwalu.

Oprócz stałego składu grupy Ich Troje (Michał Wiśniewski, Jacek Łątwa i Ania Świątczak) na scenie utwór Follow my heart wykonywały także byłe wokalistki zespołu, Magdalena Pokora i Justyna Majkowska oraz Real McCoy.

Ich Troje to jedyna polska grupa, która będzie reprezntować nasz kraj po raz drugi w konkursie Eurowizji. Poprzednio w 2003 roku w Łotwie zajęła 7 miejsce.

W tegorocznych eliminacjach wzięło udział 15 artystów, m.in. Maciej Silski i Sławomir Uniatowski. Pojawiło się też wielu debiutantów. Po raz pierwszyw eliminacjach uczestniczyli także wykonawcy spoza Polski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Genialnie, nasza gwiazdeczka pojedzie na Eurowizje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostawię to bez komentarza.

P.S. Eurowizja to impreza mało prestiżowa (zaryzykuje twierdzeniem, że adresowana dla lumpenploretariatu), więc nie wymagajmy tam udziału światowej sławy jazzmanów czy choćby bardzo dobrych zespołów rockowych :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
światowej sławy jazzmanów

Ty masz jakieś skrzywienie psychiki w stronę tych jazzmanów czy co? :P Zasadniczo jazzmanów na festiwalach piosenki popularnej się nie widuje ;).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to dlatego że ludzie mają mózgi wyprane telewizyjną papką i słuchają Dody, Ich Troje (dwoje, czworo itd). A o takich muzykach (tych prawdziwych jakich dziś już nie ma) jak Ray Charles, Preslay, Beatlesi i wiele innych gwiazd które naprawde odnosiły sukcesy, grały latami, są wieczne nikt nie zauważa. Virgin, Ich xx ileś tam, zniknie i każdy zapomni o nich.

Ale nadal nie przeboleje jak mogli ich wybrać?! Ludzie...przecież już raz się "popisali" na eurowizji...obciach na maxa :/ Ale widać polakom nadal mało :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie umiemy wyciągać wniosków :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie rozumiem ludzi, którzy co rok narzekają kto to na eurowizje pojechał Polskę reprezentować. Wg mnie im gorszy zespół tym lepiej, toż to taki badziew ten cały konkurs :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:o badziew nie badziew, ale czemu Polska ma wystawiać największy badziew :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty masz jakieś skrzywienie psychiki w stronę tych jazzmanów czy co? :P Zasadniczo jazzmanów na festiwalach piosenki popularnej się nie widuje ;).

Ale dlaczego się nie widuje? Dlaczego jazz (i inne ambitne gatunki, w tym rock - choć tu jest w miarę dobrze [a na całe szczęście zespołom rockowym nie śpieszno do takich festiwali]) nie jest muzyką popularną? No bo jak może być w dobie szerzącej się umciaumcimizacji i jołjołizacji społeczeństwa... Nie śmiem twierdzić, że wśród szeroko rozumianej muzyki elektronicznej czy hip-hopu nie ma nic ambitnego, bo o tym, że zdarzają się wyjątki udało mi się przekonać, ale generalnie wszystko zmierza w kierunku skrajnego upłycenia - piosenka (jeśli można tak powiedzieć) ma często na celu np. symulowanie pociągu (zero treści, zero wartości, zero (?) rozrywki)...

A to dlatego że ludzie mają mózgi wyprane telewizyjną papką i słuchają Dody, Ich Troje (dwoje, czworo itd). A o takich muzykach (tych prawdziwych jakich dziś już nie ma) jak Ray Charles, Preslay, Beatlesi i wiele innych gwiazd które naprawde odnosiły sukcesy, grały latami, są wieczne nikt nie zauważa. Virgin, Ich xx ileś tam, zniknie i każdy zapomni o nich.

Ale nadal nie przeboleje jak mogli ich wybrać?! Ludzie...przecież już raz się "popisali" na eurowizji...obciach na maxa :/ Ale widać polakom nadal mało :(

Święte słowa...

P.S. I dają (Polacy) Dodzie Telekamerę - nagrodę, która kiedyś była (w miarę?) prestiżowa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ironizuj, wszyscy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ironizuj, wszyscy

Wszyscy = matoły, które uważają, że eurowizja to przedsięwzięcie, na którym kraje przedstawiają, jaką muzykę mają do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I pomyśleć, że kiedyś polscy artyści traktowali ten konkurs prestiżowo - żeby wspomnieć Edytę Górniak, Piaska czy nieodżałowane Blue Cafe. Przynajmniej teraz poziom polskich reprezentantów dostosowano do poziomu festiwalu - i to chyba dobrze, nie ma żadnego obciachu :-).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) a ja mam nadzieje, ze w koncu sie uda, moze rzeczywiscie eurowizja 2007 bedzie w warszawie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a dlaczego akurat w Warszawie? co to w Polsce lepszych miejsc nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tle innych nie byli tacy źli choć fajnie zaśpiewała Cerekwicka a najlepiej pasowałby tam zespół Jet Set(pan z Chicago,dziewczyna ze Wschodu).

Ogólnie nie ma się ci przejmować,bo Eurowizja jest niskich lotów a jak kiedyś próbowałam ją oglądnąć to wszystkie piosnki są takie same,nijakie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba lepiej żeby śpiewał Wiśniewski niż Mandaryna,don't you think so?:)

Słyszeliście pewnie jej "śpiewy" w necie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wole patrzeć na nią niż na niego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wole patrzeć na nią niż na niego :P

Czy ja wiem...(wisniewski zupełnie odpada :lol: ) ale poprostu mandaryna też z bajki nie jest..predzej z silikonowego horroru :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czy ja wiem...(wisniewski zupełnie odpada  :lol: ) ale poprostu mandaryna też z bajki nie jest..predzej z silikonowego horroru  :P

A mi Mandaryna przypomina transwestytę :). Serio, ma dość gruby głos i jakąś dziwną facjatę, o męskich rysach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ona miala kiedyś cieńszy głos jak mówiła,no ale chcieli coś z tego głosu wykrzesać(nie udało się,hihi) i "ustawili" jej na niższy (ćwiczenia przepony itd.)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zawsze mie ciekawi kto decyduje o wysłaniu piosenki na ten festiwal,bo zregóły jest to takie dziadostwo,że słuchać się nie da,nawet gdy wybiera publika,a dlatego,że głosuje na wokaliste,a powinno się na to co śpiewa.nie słucham diskopolo,ale gwarantuje jak ich wysłać osiągneli by dużo więcej jak nasze "super gwiazdy"

andrzej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przebrnięcie połfinału, to dla Ich Troje zbyt wygórowane wymagania obecnie.

Zwycięstwo band'u Lordi. Hmm, utwór wpada w ucho, lecz ich 'szatę graficzną' pozostawie bez komentarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dodaj nową pozycję...