Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Dex

Którego antywirusa polecacie/używacie

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOD32 firmy Eset, dlaczego? bo jest bardzo szybki i skuteczny, a co ważniejsze prawie nie obciąża systemu (jest pisany w assemblerze) Polecam, bije na głowę AVK i Nortona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NOD32 firmy Eset, dlaczego? bo jest bardzo szybki i skuteczny, a co ważniejsze prawie nie obciąża systemu (jest pisany w assemblerze) Polecam, bije na głowę AVK i Nortona :)

 

ja polecam Nortona używałem też Pande i Kasperskiego które strasznie zmulaja kompa i Dr Weba z którym miałe wiecej problemów niż korzysci z zainstalowania go a z darmówek to polecam Avasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z NOD-a - jest dobry i tak jak wspomniał Pitt nie obciąża zbytnio komputera. Teraz mam zainstalowago AVG - skuteczny (a nawet skuteczniejszy od NOD32) i również nie daje odczuć swojego działania w tle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez polecam Noda 32.Norton zpowalnia komputer i jest mało skuteczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NOD, korzystam już od bardzo długiego czasu. Od ponad półtora roku żadnych problemów z dwoma komputerami. Wojtek polecił, a Wojtek się znaju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAV 7.6 PL hehe, jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Korzystałem z NOD-a - jest dobry i tak jak wspomniał Pitt nie obciąża zbytnio komputera. Teraz mam zainstalowago AVG - skuteczny (a nawet skuteczniejszy od NOD32) i również nie daje odczuć swojego działania w tle :)

Ja dokładnie tak samo, zawsze miałęm NODa ale teraz zainstalowałęm AVG, zpolecenia kumpla, i nawet nie narzekam. Oba są skuteczne i "niewidzialne".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używam żadnego antywirusa. Po prostu, jest mi zbędny;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tez polecam Noda 32.Norton zpowalnia komputer i jest mało skuteczny.

 

spowalnia :P a takie pytanko używałes go chociaż ?? czy tylko krzyczysz jak wiekszosc którzy jedyne co widzieli to pudełko przez szybe w sklepie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem, i nie wiem czy coś schrzaniłem przy konfiguracji ale po instalacji i ponownym rozruchu, po zalogowaniu windows "dochodził do siebie" przez 10minut. Dla mnie norton odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też używałem Nortona bo dostalem go razem z plytą główną. Wolę dopłacić i mieć NODa... NAV jest na prawdę do niczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odradzam pande strasznie zamula kompa, jestem za nodem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używałem, i nie wiem czy coś schrzaniłem przy konfiguracji ale po instalacji i ponownym rozruchu, po zalogowaniu windows "dochodził do siebie" przez 10minut. Dla mnie norton odpada.

 

jak się programu zainstalowac nie umie to takie rzeczy się dzieja :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NODA

przyjazny i mi nie przeszkadza,nieinwazyjny (w stosunku do mnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie używałem do czasu aż nie wygrałem w konkursie urodzinowym DrWeb OEM -wersja 6-miesięczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...