Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
karolc88

Karta graficzna za 450 zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest radeon 9900??Czy moze 9800 to jest najnowszy z serii 9??

nie ma 9900. 9800 to najwyższy z tej serii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za wypowiedzi :) zdecydowałem się na kupno gf 6600gt (winfasta) :) pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje P.S wiem, że kosztuje ok 550 zł czyli 100 zł drożej niż pytałem ale warto... (moim zdaniem) jeżeli znacie jakieś tanie sklepy gdzie mógłbym kupić te karte to piszcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na www.skapiec.pl i tam poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę mi się już żadnych wykresów ani testów przytaczać. GF 6600 GT jest nieco szybszy od Radeona 9800 pro, GF 6600 nonGT nie ma z radkiem szans. Mowa o standardowych zegarach.

 

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiem ze to post z przed czterech dni ale musze to skomnetowac

po pierwsze słowo ,,nieco'' jest mocno zubożone ;)

http://pclab.pl/art17356-28.html

w wiekszoci testów (oprócz HL2 ;) ) 9800PRO 128MB 256BIT 378/674 jest ~30% za 6600GT 128MB/128BIT 500/1000 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiem ze to post z przed czterech dni ale musze to skomnetowac

po pierwsze słowo ,,nieco'' jest mocno zubożone ;)

http://pclab.pl/art17356-28.html

w wiekszoci testów (oprócz HL2 ;) ) 9800PRO 128MB 256BIT 378/674 jest ~30% za 6600GT 128MB/128BIT 500/1000 ;)

W najnowszych grach owszem, ale np w grach DX8 gf nie ma szans z radkiem. Temu zaokraglilem to do "nieco".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieco szybszy a sporo droższy ;) . Zresztą to "nieco" zależy od testu - czasem jest sporo lepiej dla jednej karty czasem dla drugiej więc można uśrednić...

 

A jak ktoś ma pieniądze to 6600GT jest bardzo wydajną kartą i kręci się niezgorzej :) .

 

Tylko 6600 nie-gt fuj - pamięci 3,6ns na TSOP`ach fuj :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najnowszych grach owszem, ale np w grach DX8 gf nie ma szans z radkiem. Temu zaokraglilem to do "nieco".

 

w grach na DX8 godnym rywalem tego radka jest FX5900 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem że GF4 4200Ti był wspaniały szkoda że mi siadł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja wam powiem że GF4 4200Ti był wspaniały szkoda że mi siadł :(

Też miałem tego geforce'a. Spoko karta była :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie....Warto? Cena i wydajnosc mnie bardzo interesuje...teraz mam ok 4000 markow w 3dmarku03

 

LINK

 

a moze to

 

LINK

 

12 potokow zawsze,

 

albo to, wiadomo od kogo ;-)

 

LINK

 

to bylby max jaki moge wydac, chociaz..bardziej bylbym sklonny wydac 350 zł....za 2 tys 3dmarkow i wieksza wydajnosc o 10% nie doplacę 100 zł

 

 

aczkolwiek...kusi mnie te pasywne chlodzenie bardzo, a mi na ciszy zalezy. Nie keiruje sie pkt w 3dm03, ale jakies to odniesieniew koncu, 12 potokow to w miare nowoczesnie.

 

Chyba ze polecice cos co ma 12 do odblokowania, ale to chyba bylo tylko na agp mozliwe w GF seri 6800.

 

Mam teraz Radeon 9600 Pro, 4 potoki, a wiec dziadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie....Warto? Cena i wydajnosc mnie bardzo interesuje...teraz mam ok 4000 markow w 3dmarku03

 

LINK

 

a moze to

 

LINK

 

12 potokow zawsze,

 

albo to, wiadomo od kogo ;-)

 

LINK

 

to bylby max jaki moge wydac, chociaz..bardziej bylbym sklonny wydac 350 zł....za 2 tys 3dmarkow i wieksza wydajnosc o 10% nie doplacę 100 zł

aczkolwiek...kusi mnie te pasywne chlodzenie bardzo, a mi na ciszy zalezy. Nie keiruje sie pkt w 3dm03, ale jakies to odniesieniew koncu, 12 potokow to w miare nowoczesnie.

 

Chyba ze polecice cos co ma 12 do odblokowania, ale to chyba bylo tylko na agp mozliwe w GF seri 6800.

 

Mam teraz Radeon 9600 Pro, 4 potoki, a wiec dziadek.

 

ten Gigabyte odpada na starcie zostaje albo

7300GT Galaxy Zalman albo 7600GST Inno 3D ten drugi jeśli ma wydajnośc taką samą jak Galaxy 7600GS a najprawdopodobniej ma to jest wydajniejszy od 7300GT o jakieś 10-15%

Ja bym brał grafe 7300GT a tą 100zł dołozył do mobo co by podkrecic C2D do 3GHz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, 100 zł to ja tez tak mysle ze do plyty dolozyc , wiec pewnie wezmę tę za 350, ale 100 to za malo, kupuje plyte za 435 pewnie, a za 535 nadal jest ten sam chipset 945G, wiec samymi 100 zl nie dojde do chipsetu 975 ;) raczej musialbym jeszcze 200 zł miec..czyli 550 (grafa + 200 zł). Moge wziac giga ramu mnie, , ale to w innym temacie raczej..narazie kasa sie zbiera..wiec niewiem, aczkolwiek warto rozwaca, wiec ja juz zaczne inny posty o pelenej konfiguracji pisac heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, 100 zł to ja tez tak mysle ze do plyty dolozyc , wiec pewnie wezmę tę za 350, ale 100 to za malo, kupuje plyte za 435 pewnie, a za 535 nadal jest ten sam chipset 945G, wiec samymi 100 zl nie dojde do chipsetu 975 ;) raczej musialbym jeszcze 200 zł miec..czyli 550 (grafa + 200 zł). Moge wziac giga ramu mnie, , ale to w innym temacie raczej..narazie kasa sie zbiera..wiec niewiem, aczkolwiek warto rozwaca, wiec ja juz zaczne inny posty o pelenej konfiguracji pisac heh.

 

Gigabyte 965P-S3 jest za 500zł na chipsecie P965

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekalbym też chwilke na pojawienie się na rynku Radeonków x1300XT i X1650Pro. Szczególnie ciekawy jest Sapphire X1300XT overclokedyszyn który pomiata GF7600GS i dość ładnie się kręci. Kosztować ma coś koło ~390PLN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poczekalbym też chwilke na pojawienie się na rynku Radeonków x1300XT i X1650Pro. Szczególnie ciekawy jest Sapphire X1300XT overclokedyszyn który pomiata GF7600GS i dość ładnie się kręci. Kosztować ma coś koło ~390PLN

 

Najpierw niech zrobia testy tego x1300 vs GF7600GS na DDR3.

Znowu okaze sie ze ATI dalo ciala...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super hiper extra karty nie potrzebuję. Teraz od czaasu do czasu pogram w coś i tez jest na nowych grach ok, wiec na tej karcie za 350 bedzie jak dla mnie napewno spooro lepiej.

 

Poza tym, teraz wolę Nvidię ;-)

 

Andrzeju, mialem na myśli tylko Asusy,dlatego o tak wysokich cenach pisalem ;-)

 

Najtanszy Asus z p965 to 515 zł, ale mATX, to już wolę za 550 Asus P5B z obslugą ddr 800 ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw niech zrobia testy tego x1300 vs GF7600GS na DDR3.

Znowu okaze sie ze ATI dalo ciala...

 

A jak myslisz na jakiej podstawie napisałem tamten post? na PCLabie masz test tych kart w porówniu do 7300GT i 7600GS i 7600GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koniec, biore galaxy za 350 ;-) najlepiej mi sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...