Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
DvD

MMORPG

Rekomendowane odpowiedzi

WoW od day-1 :] gralem i w UO i w Lineage 2 i w slikroads i dupa zadna mi sie tak nie podoba jak WoW.

 

ale WoW to chyba też najdroższa gra nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WoW jest zajebibi z tymze niemiłosiernie zjada czas... gralem na ofi - rzuciłem, bo nie miałem czasu dla rzeczy ważniejszych (PCC) :)

ostatnio dostalem mail o nowym dziecku firmy gpotato - MMORPG - Corum. Moze sprawdze to napisze co mysle albo tu, albo recenzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisze krotko.... WOW RULEZ :D pozera czas ale niema lepszego mmo :) a nawiazem mowiac to pierwsza osoba jaka umarła przed kompem przy WoWie byla 12 letnia dziewczynka z USA, której rodzice wyjechali i zostawi sama lub tez pod opieka somsiadow czy cos, w kazdym mac razie po 2 czy 3 dniach zmarla ;] ale tu tez drobne niedopatrzenie osob, ktore mialy ja pilnowac ;] ale ja sie nie boje czegos takiego, mam praktycznie rzecz biorac lat 18, zas technicznie jeszcze 17 i dobrze wiem ze 2 dni bez jedzenia to luuuz ;) 3 dni to juz gorzej ale do 4 sie wyciagnie :P pozniej warto jednak na godzinke odejsc od kompa i cos zjesc oraz odwiedzic wc no i wrocic do prawdziwego świata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. jak na moje to taki Helbreath ma lepsze PvP... duzo lepsze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale WoW to chyba też najdroższa gra nie? ;)

 

2 zł dzienie wychodzi jezeli placisz te 12,99 euro miesiecznie. czy jest to duzo? fakt. dla kogos kto nie pracuje albo nie ma luzem 60 zł miesiecznie to moze byc sporo. czy najdrozsza? w sumie wiekszosc mmorpg kosztuje w okolicach 11-13 uero albo 13-15 usd. poza tym WoW za ta cene oferuje najwiecej. zaden inny mmorpg nie ma tylu wbudowanych w gre opcji i mozliwosci rozwoju. a przede wszystkim zaden nie daje mozliwosci laczenia pvp z pve i wybierania sciezki karjery jak ci sie zywnie podoba. jedyne co moze razic w WoW (raczje mlodsze pokolenie graczy) to grafika, ktora nie jest pelna fajerwerkow, do ktorych od 3 lat nas sukcesywnie przywyczajaja producenci gier, za to moim zdaniem ma swoj urok i klimat, ktory idealnie pasuje do swiata i nie jest taka sztywna i sztuczna jak w lineage 2 czy guildwars.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gram i mnie wciagnie to jak poczuje glod to ta gra jest potem gownem moje mmo w ktore gralem to Tibia, Mu nastepne sa Lineage 2 kto na jakim serwi gra w lineage 2 jesli ktos gra?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Paweł z tej strony:]

 

kiedyś grałem w L2 ale na wolnych serwach lvlowanie postaci to niestety jest koszmar po 60, a na szybkich to już nie ma wg mnie zabawy:)

 

generalnie od dawna jestem wiernym graczem Wow'a, oczywiście na serwie pvp ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisze krotko.... WOW RULEZ pozera czas ale niema lepszego mmo a nawiazem mowiac to pierwsza osoba jaka umarła przed kompem przy WoWie byla 12 letnia dziewczynka z USA, której rodzice wyjechali i zostawi sama lub tez pod opieka somsiadow czy cos, w kazdym mac razie po 2 czy 3 dniach zmarla ;] ale tu tez drobne niedopatrzenie osob, ktore mialy ja pilnowac ;] ale ja sie nie boje czegos takiego, mam praktycznie rzecz biorac lat 18, zas technicznie jeszcze 17 i dobrze wiem ze 2 dni bez jedzenia to luuuz 3 dni to juz gorzej ale do 4 sie wyciagnie pozniej warto jednak na godzinke odejsc od kompa i cos zjesc oraz odwiedzic wc no i wrocic do prawdziwego świata:)

 

Mój rekordzik przy kompie non stop - to 18h. Wiem, wiem nie aż tak strasznie długo <bije sie piers> na usprawiedliwienie jedynie mam to, że zasilacz padał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guild Wars, World of Warcraft mi to wystarczy nie jestem jakims no-lifem gram po 2-3h dziennie pozdro dla szamanow z wowa:P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie World of Warcraft :> najlepszy MMO :>

 

 

Powtarzasz się :D :P // Xardas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MU, Tibia ( mialem kiedys wlasne serwery w obu ) Knight Online, probowalem Linega. Probowalem bety Afterworld'a. Guild Wars, Star Wars: Galaxies, Entropia Universe ( kiedys Project Entropia ), Anarchy Online, WoW.

 

Z wszystkich wymienionych najbardziej polecam Anarchy Online, jeśli możecie sobie pozwolić na płacenie abonamentu to ta gra jest świetna, zdecydowanie najlepszy MMO w jaki grałem. Entropia Universe tez jest bardzo fajne i strasznie wciaga i choć darmowe to tak naprawde wymaga sporych wkłądów by sobie pograć.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pozdro dla szamanow z wowa:P:P

 

Thx ^^ I nawzajem.

 

Hmm... Wydaje mi się, że każdy ma swoje typy na najlepszy MMORPG i ciężko byłoby wyłonić tego naprawdę nr.1. Tak po prawdzie to każde MMO to uzależnienie cholerne :P A poza tym każdy ma w sobie coś unikalnego, ale...

 

No właśnie... WoW Rulez xD

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MASAKRA całkiem rzuciłem GW chyba zmieniam sie w maniaka WoWa aaaaaaaaaaa WoW ROX GW SUCKS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z MMORPG grałem jedynie w Tibię, grafa beznadziejna, nic tylko się pochlastać, ale grywalność ogromna trzeba przyznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zaprosić Was do grania w grę o tytule Net-War. Gra rządzi się podobnymi zasadami jak znany prawie wszystkim oGame.

Obecnie wielu graczy oGame przesiada się właśnie na Net-War...

Choć gra zawiera jeszcze trochę błędów, posiada wiele rozwiązań których nie ma w oGame a wielu graczy chciało by takie rozwiązania się pojawiły. Gra jest cały czas rozwijana przez twórców którzy chętnie czerpią pomysły z podpowiedzi graczy.

Tak jak w oGame, budujemy swoje imperium przy pomocy kolonizacji planet oraz tworzenia armii którą atakujemy nieprzyjaciół :)

Dla nie wtajemniczonych dodam jeszcze że jest to gra MMOG (Massive Multiplayer Online Game) której nie trzeba ściągać (gra się przez przeglądarkę) a w tym samym czasie, może grać kilka tysięcy osób.

 

http://www.netwar.glt.pl

Polecam rejestrować się w świecie 3

 

Dodam jeszcze że póki co, jest jeszcze niewielu graczy, tak więc szanse rozwinięcia się, są spore :)

 

 

GRA JEST OCZYWIŚCIE DARMOWA

 

 

 

 

 

 

 

Info do moderatorów:

Jeżeli napisałem w nieodpowiednim dziale, bardzo proszę o przeniesienie tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Starcrafta i Tibie

Edytowane przez Bartek1234

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Starcraft to MMO? :)

 

Rozumiem, że chodziło Ci o rozgrywki multi. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabula Rasa... i prosze kazdego kto gra w ta gre o kontakt... wogole niewidze polskich graczy... pewnie dla tego ze cena jak na polskie warunki troche gniecie :/ GG w profilu, ja gram na europejskim servie... chyba Centuria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

age of conan jest dobry i moze zajac miejsce world of warcraft

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King: nie rozśmieszaj mnie ;) Age Of Conan to zupełnie inna gra. Poza tym, ona ssie w porównaniu do WoW'a mającego już bardzo rozwinięty i wciąż rozwijający się system gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
King: nie rozśmieszaj mnie

 

Każdy ma prawo do własnego zdania ;)

 

Age Of Conan to zupełnie inna gra. Poza tym, ona ssie w porównaniu do WoW'a mającego już bardzo rozwinięty i wciąż rozwijający się system gry ;)

 

AoC był co prawda chyba zbyt mocno promowany przed premierą jako "następca WoW'a, przez co sama gra mogła niektórych zawieść. Ogólnie rzecz biorąc jednak gra jest całkiem, całkiem a duża konkurencja jest tylko z korzyścią dla graczy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak, konkurencja zawsze dobrze działa dla konsumentów ;)

 

I sorki za uniesienie, ale to już któryś post w którym pisze bzdury :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No AoC ma zdecydowanie lepszą grafę od WoW'a co prawda WoW już na zaufanych klientów którzy łatwo z niego nie zrezygnują tym bardziej, że wychodzi już niedługo nowy dodatek, ale w AoC gildie mogą miasta budować co mnie zainteresowało, ale i tak nie mam zamiaru na razie wydawać kasy na jeden z tych MMOPRG i zagram prędzej w Guild Wars chociaż w nim kłuje mnie to, że graczy spotyka się tylko w miastach i ten próg levelowy 20, dobra, że w GW 2 ma to być zmienione i zostanie zwiększony do 50 chyba, albo większy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale WoW ma bardziej rozwinięty świat. Co z tego, że grafa? W Wow jest fajne to że działa na słabszych kompach ;) No i PvP, PvE, instancje i klimat! To jest niedozastąpienia przez inną gre ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...