Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Qba - Galeria

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkiego jest dużo i nie wiadomo na czym oko skupić. Z resztą nie ma na czym tego oka skupić także nie ma znaczenia czy ten chaos jest czy nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

popieram Darka jeśli chodzi o to pierwsze zdjęcie, myślę że dużo lepiej by wyglądało gdybyś robił je z drugiej strony mostu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze do mnie siakoś nie przemawia, a trawka też jakoś "mało żywa", chyba zielonego brakuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

.... ta trwa tak w rzeczywistości wygląda <wali głową w ścianę po raz drugi> Za dużo "bajek" oglądacie a nie wiecie jak rzeczywistość wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Fotografia służy właśnie do tego żeby szarą rzeczywistość przedstawić w sposób ciekawy. Tym razem sie nie udało. Ale nie przejmuj się, mi się ani razu to nie udało, trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kubusiu, tym razem zdjęcia mi się średnio podobają :( A co do tego, że są to ostatnie zdjęcia na forum, nie wątpie (?) - wiesz czemu :) Inni niech się trochę pogłowią i cierpliwie śledzą wydarzenia najbliższych tygodni!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze za ciemne [...] trawka za banalna :)

Wszystkiego jest dużo i nie wiadomo na czym oko skupić. Z resztą nie ma na czym tego oka skupić [...]

 

jw. + nieostre, brak szczegółów. Chociaż to już wynika z matrycy i optyki aparatu a więc się nie czepiam. :)

 

Wcześniejsze fotki fajniejsze. ;)

 

EDIT :

 

Zapomniałem dodać - Latarnia cudna :) tylko imho brakuje jej ciut PS-a

 

Moja wersja tej fotki :

 

dania83pj.jpg

 

Oczywiście może się nie podobać bo - "przesadzone". Często to słyszę przy fotkach obrabianych w 3-5 minut i na małej rozdziałce. ;) Gwarantuję że przy oryginale byłoby znacznie lepiej (a napewno latarnia by miała znacznie więcej szczegółów). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co wy chcecie zrobić z moim kofanym pcc....?? ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Co wy chcecie zrobić z moim kofanym pcc....?? ;(

Nie rozumiem .... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Kubusiu, tym razem zdjęcia mi się średnio podobają :( A co do tego, że są to ostatnie zdjęcia na forum, nie wątpie (?) - wiesz czemu :) Inni niech się trochę pogłowią i cierpliwie śledzą wydarzenia najbliższych tygodni!

O to mi chodzi :P To dziwnie zabrzmiało. Znaczy...wieloznaczne to jest, wiec sie "troche głowie" nad tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
co paliłeś ? ;)

Dobry dzień :P To może zamiast gadać głupoty ktoś powie o co chodzilo z tym:

"A co do tego, że są to ostatnie zdjęcia na forum, nie wątpie (?) - wiesz czemu Inni niech się trochę pogłowią i cierpliwie śledzą wydarzenia najbliższych tygodni!"

cóż do cierpliwych nie należę :P

(maly OT ;] )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Dobry dzień :P To może zamiast gadać głupoty ktoś powie o co chodzilo z tym:

"A co do tego, że są to ostatnie zdjęcia na forum, nie wątpie (?) - wiesz czemu  Inni niech się trochę pogłowią i cierpliwie śledzą wydarzenia najbliższych tygodni!"

cóż do cierpliwych nie należę :P

 

no ja tez chciałbym wiedziec :P

 

żeby nie było OT

 

Qba fota http://qba.pccentre.pl/dania/dania6.jpg według mnie super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki AndrzejSnk, ta fota przedstawia część fontanny(dolna część :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
:D fajne foty :D przedwszytkim te z danii :P pewnie dlatego ze tez tam byłem :P A co do tivoli :D byłes na jakiś wiesz o czym mówie ? :P ja byłem niemal że na wszystkich :D mam tam ciocie i przez 4 dni byłem w Kopenhadze i tam mieszkałem :D duzo sie tam dzieje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pochwałe ;) W Tivoli byłem na wszytskim orpócz tej wielkiej karuzeli na łańcuchach bo była zamknięta :) Rollercoaster zaliczyłem 5 razy, jest wypas :D Na początku troche dygałem, ale potem było extra :P (ahhh ta jazda do góry nogami na pętli pionowej z prędkością 70km\h :D ) Nie wspomne już o tej pionowej wieży z której się spada na sam dół(genialne widoki były na samym szczycie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...