Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

windows i cd-key

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm nie wiem co się dzieje, Mam oryginalnego windowsa xp proffesional angielskiego. No i po formacie zainstalowałem go po raz już któryś. Zrobił to co zawsze, czyli chciałem go zarejestrować przez internet(ma się na to 30 dni -jak ktoś nie zdąży to papa z windą) no i wpisuje cd-key oryginalny z tyłu teczki a tu jeb, wyskoczyło mi że cd-key nie może być "użyty" ponieważ został już on wprowadzony ileś tam razy, czy coś takiego, i nie wiem co robić. Pomóżcie, zostało mi jeszcze tylko 7 dni do aktywacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmmm nie wiem co się dzieje, Mam oryginalnego windowsa xp proffesional angielskiego. No i po formacie zainstalowałem go po raz już któryś. Zrobił to co zawsze, czyli chciałem go zarejestrować przez internet(ma się na to 30 dni -jak ktoś nie zdąży to papa z windą) no i wpisuje cd-key oryginalny z tyłu teczki a tu jeb, wyskoczyło mi że cd-key nie może być "użyty" ponieważ został już on wprowadzony ileś tam razy, czy coś takiego, i nie wiem co robić. Pomóżcie, zostało mi jeszcze tylko 7 dni do aktywacji.

Masz wersje OEM najprawdopodobniej, ja mozna instalowac tylko kilka razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

heh aż tak głupi nie jestem :) Mam wersje BOX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pozostaje nic innego, jak wykonać aktywacji telefonicznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no chyba właśnie muszę tam zadzwonić, i ich opieprze od razu żenie działa :P cholera, musze najpierw znaleźć telefon do siedziby microsoftu w Polsce :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Także radzę Ci zadzwonić do MS. Jeśli nie chcesz aktywować Windowsa przez telefon (bo to nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać :(), zadzwoń do pomocy technicznej i wyjaśnij całą sprawę ;)

Pomoc techniczna MS:

http://support.microsoft.com/select/?target=assistance

0 801 308 801

(22) 594 19 99

Procedura korzystania z pomocy technicznej

Aby ułatwić i przyśpieszyć procedurę udzielania pomocy, przed skontaktowaniem się z do Centrum Obsługi Klienta powinni Państwo przygotować następujące informacje:

* numer identyfikacyjny klienta (otrzymany wraz z potwierdzeniem rejestracji),

* identyfikator produktu (Product ID) – jest to numer widoczny po wybraniu z Menu Pomoc (Help) polecenia - informacje (About_),

* rodzaj i wersja oprogramowania firmy Microsoft, którego dotyczy pytanie,

* marka i typ używanego komputera oraz informacje o środowisku pracy (samodzielny komputer, sieć),

* treść komunikatów informujących o pojawieniu się problemu,

* opis problemu: podczas jakiej czynności wystąpił i jakie są jego objawy,

* jakie próby rozwiązania problemu zostały podjęte przed skonsultowaniem się z telefoniczną pomocą techniczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo super, dzięki za numer telefonu, zadzwonię i aktywuje przez tel. i od razu powiem żęby coś zrobili z tym żebym mógł sam rejestrować, dzięki GEO :*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma za co :) Jak możesz, powiedz potem, czy udało Ci zaktywować Windowsa przez telefon bez jakichkolwiek problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oko nieomieszkam poinformować, oby tylko ni było żadnych problemów z tym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oko nieomieszkam poinformować, oby tylko ni było żadnych problemów z tym

Witam- Qba - przy reinstalacji systemu musisz przecież wpisać musisz wpisać nr cd-keyu podać inne dane. Jeżeli nie można tego zrobić na poziomie instalacji - to jest spowodowane błędem w formatowaniu dysku twardego. Należy zaznaczyć wolne i pełne formatowanie w NFTS - a wszystko następnie leci jakbyś pierwszy raz instalowała system. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam- Qba - przy reinstalacji systemu musisz przecież wpisać musisz wpisać nr cd-keyu podać inne dane. Jeżeli nie można tego zrobić na poziomie instalacji - to jest spowodowane błędem w formatowaniu dysku twardego. Należy zaznaczyć wolne i pełne formatowanie w NFTS - a wszystko następnie leci jakbyś pierwszy raz instalowała system. Pozdrawiam.

tak przy okazji Qba to ON

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Dodaj nową pozycję...