Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Najlepszy film według Was to...?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Clamoor

hmm Death Proof miał byc takim filmem ... jak sie przeczyta zamierzenia ... to sie okazuje, że je spełnił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

W koncu od QT wiec musial byc taki...inny :) Ogladalem wczoraj ze szczeko zwisem :) Poezja, klimat, tasma i cala realizacja, bardzo mi sie podobalo. Brakowalo tylko jakiegos sensowniejszego zawiazania fabuly, ale bylo okey :) troche za duzo krwi jak na moj gust w pewnym momencie Pila przyszla mi na mysl i to troche kiepsko, ale i tak 9/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Grindhouse - Death Proof jak dla mnie przeciętny film, przynajmniej jak na Quentinka. Do Pulp Fiction czy KillBilla się nie umywa :) Ale Grindhouse - Planet Terror i tak mam zamiar zobaczyć, może jutro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Kurna Planet Terror masakra normalnie :D Spodziewałem się bardziej kontynuacji Death Proofa, a dostaję thriller (żeby nie poweidzieć horror) z sieczką rodem z KillBilla :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

To widze Tommy że nawet Ci się spodobał PT. Dla mnie totalna porażka, nie zaskoczył mnie film, bo czytałem o nim, ale gra aktorów, sens całego filmu...zerowy, idiotyczny itd. można wyklinać go. Nie na miarę Quentina po prostu. Zawiodłem się :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Heh, PT zrobił jakto tako Rodriguez a nie Tarantino. A film jest oczywiście krwawą i bezsensowną jatką, trzeba do niego mieć odpowiednie podejście. Jak to ktoś określił "Kicz i tandeta w najlepszym wydaniu" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ogolnie obaj chyba maczali palce w obu filmach prawda? Fakt że z Tarantina to zostało tam nie wiele, ale...no czy ja wiem, mi nie podpasował zupełnie ;]

Chociaż to ostatnie zdanie fakt, pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja osobiście polecam Boondock Saints, polski tytuł to : Święci z Bostonu. Może nie ma zbyt głębokiej fabuły, ale bardzo mi przypadł do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hooligans i ostatnio oglądałem o podobnej tematyce Football Factory. Oba bardzo polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam: Mr & Mrs Smith, Red Rose, Wszystkie części Piły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Muszę się przyznać, że oglądałem wczoraj przedwczoraj Piłę IV. Polecam, jedna z lepszych komedii ostatnich tygodni ;)

 

Kto i dlaczego te badziewia jeszcze kręci? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio jakie oglądałem

American Gangster, Ostatni Król Szkocji i Spacer po linie 8/10, Hitman, Przeczucie, Gdzie jesteś Amando? 7/10, Jestem legendą nieco poniżej oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Racja, Piła IV to najlepsza komedia ostatnio xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Knight Rider'a aka Nieustraszonego robią od nowa! :) Haselhofa zastąpili jakimś młodzikiem, do historii także przeszedł legendarny KITT Pontiac Fireblade Trans Am...wsadzili zamiast niego niestety nowego Mustanga :/ Ale poza tym...stary dobry gadający samochód :)

Polecam poszukać w..."telewizji" i sobie obejrzeć. Pilot trwa 1:20h :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

"Sleuth"! z Cainem. Świetny film. Po obejrzeniu zacząłem przeczesywać filmweb i trafiłem na starą wersję tego filmu z 72' roku. Ciekawostka: Caine, grał wtedy kochanka arystokraty Andrew Wyke'a, teraz gra tego drugiego. Czyli z młodego 35 lat temu, stał się tym starym w nowej wersji filmu.

Dodatkowo posłuże się komentarzem z weba. Coś w tym stylu:

Trudno uwierzyć, że film w ktorym występuje dwójka aktorów potrafi trzymać widza w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. A jednak "Detektyw" taki właśnie jest. Polecam, jak dla mnie 10/10, tym bardziej, że żadnego filmu samemu sobie jeszcze tak nie oceniłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A która wersja lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ano powiem Ci jak znajdę starą wersję gdzieś. Tyle co znalazłem na Fwebie to napisałem. Ale oryginał trwa 2x dłużej, jeśli jest tak samo pokręcony i schizowany to czekam tylko aż wpadnie mi w łapki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Homme du train, L' (Man on the train). Doskonale dialogi, poki co najlepszy film jaki obejrzalem w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma filmu o którym mogę powiedzieć, że to mój ulubiony, może dlatego, że wiele mi się podoba. Bardzo lubię czarno-białe klasyki, ale nie gardzę też współczsenym kinem pełnym nowych, niewiarygodnych efektów. Ostatnio byłam na Avatarze i przyznam, że warto obejrzeć ten film. Wydaje mi się, że każdy będzie usatysfakcjonowany po wyjściu z kina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A która wersja lepsza?

Stara wersja dłuższa i dziwniejsza....nowa wydaje się bardziej strawna na początek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ostatnio nie widziałem nic dobrego (oczywiście z nowości) jednak mogę polecić coś z 2008 (nie dawno miałem okazję to zaobaczyć) - Rock'N'Rolla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...