Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Qba

Najlepszy film według Was to...?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przejrzałam wszystkich .... :)

Co do Piły to nie dam rady tego oglądać! Tzn widziałam ale okropny film!

Arizona Dream :)

Hooligans

Ladder 49

Moulin Rouge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja wczoraj oglądałem z kumpelami rimejk Omena....ależ się uśmiałem :D

Chociaż nie jest taki zły to jednak jako horror rządzą japońskie "klątwy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, mam na myśli jeden serial ale niewiem czy to podchodzi pod filmy jako filmy :) A zresztą, wkońcu ja założyłem ten temat :D

 

Simpsonowie - po prostu klasyka, super serial animowany, myślę że każdy chociaż raz oglądał tą bajke. Dla mnie Simpsonowie to po prostu miodzio(ten humor!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Taaak! Dobrze gada, dać mu piwo! :D

A ja osobiście jestem fanem "Friends'ów" i "Joey'a". Uwielbiam to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Uwielbiam Friends! i SpongeBoba ;) hehe ... The Simpsons tez kiedyś oglądałam ... najbardziej lubiłam Barta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

O! Już cię lubie za Firendsów :D ;)

A Simpsonowie to już wręcz legenda :)

Skoro już weszliśmy na temat seriali animowanych to ja wam polecam anime Wolf's Rain :P Sztuka sama w sobie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hooligans... obejrzeć można, powiedziałbym nawet, że warto... ale Wood vel. Frodo jakoś niebardzo mi "wygląda" w roli huligana-rozrabiaki...

 

Ostatnio oglądałem Teorię Chaosu i Lot 93...

Pierwszy film mogłby być naprawdę świetny, gdyby nie to, że fabuła była wręcz jak z komiksu... taka trochę nierealna... chodzi mi o niesłychaną wręcz błyskotliwość głównego (?) bohatera (ten młody detektyw, nie wiem jak się wabił...).. Normalnie jakiś wybryk natury, tak rozwiązywał zagadki, łączył fakty jakby czytał scenariusz ;] albo umiał czytać w myślach... z tym po prostu przegięli...

 

Lot... no cóż... w miarę upływu czasu buzowało się we mnie... jak widziałem tych Ahmedów czy innych Islamistów to na usta cisnęło się jedno bądź dwa słowa, których z racji ich wulgarności nie przytoczę... I wszystko w imię Wielkiego Allaha... Powiem, że film jest "ciężki"... jeszcze przed rozpoczęciem właściwej akcji wiemy jaki jest finał, dlatego ogląda się tym trudniej i bardziej krytycznie... tragedia ludzi w samolocie, ich rodzin... ofiary WTC... a wszystko dlatego, że jakieś O C E N Z U R O W A N O źle rozumieją ichniejszą religię... po prostu człowiek się "stresuje", miałby ochotę wkroczyć do tego samolotu i Ahmedów jednego po drugim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Jak już wszyscy wiedzą jestem wielkim fanem Limp Bizkit(i nie tylko). Dowiedziałem się, że Fred Durst(wokalista), zagrał jedną z głównych ról w filmie Population 436. Więc postanowiłem obejrzeć ten film tylko ze względu na niego. Jakież było moje zaskoczenie po pierwszych minutach filmu. Po prostu rewelacja film. Ktoś wpadł na świetny pomysł z tym scenariuszem. Film wciąga i ma lekki dreszczyk w sobie. Polecam z całego serca!

Population 436

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ja ostatnio widzialem film zrobiony w Indiach Krrish polecam. To pierwszy film z wytworni Bollywood jaki widzialem ale jest naprawde extra !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

dzisiaj Vinci na TVN-ie widziałem i powiem szczeże że film nawet mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
dzisiaj Vinci na TVN-ie widziałem i powiem szczeże że film nawet mi się podobał.

Dobry film! To wysadzenie karetki za pomocą tego dynamitu to mi się coś tak wydaje, ze zapozyczone z filmu The Italian Job (Włoska robota) - tam w podobny (troche inny...:) sposób ukradziono sejf, kto widział film wie o czym mowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj oglądałem Dom nad jeziorem... (ten remake koreańskiego filmu z Keanu Revesem i Sandrą Bullock). Dobry na wieczór spędzony w towarzystwie niewiasty... ale sam film raczej kiepski...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dziś na tvn był Ostatni Samuraj... fajna bajka :P i ten niezniszczalny Tom Cruise... "marność, nad marnościami i wszystko marność" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A tam gadasz. Ja ten film lubie za samą tematykę :) Wcale nie jest taki zły ;) A że niezniszczalny to wiadomo, przecież jakby mu się coś stało to jakby miał zagrać w innych filmach?? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Heh... tzn, ja nie chciałem być źle zrozumiany. Tematykę też lubię, sam film również... ale nie nazwałbym go "dobrym" filmem... bo taki nie jest... lubię też (pewnie się narażę, albo zbłaźnię, ale co tam :P ) spidermana czy szybkich i wściekłych (wszystkie części)... proste te filmy, głupawe bym nawet powiedział, ale lubię... z tym, że niczego nie wnoszą, nie zmuszają do refleksji... są po prostu "puste"... tak jak Ostatni Samuraj... niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No to teraz powiem że dobrze gadasz ;)

Ale jeśli chodzi o F&F to tylko jedynka była dobra. Do spidermana to mam sentyment z dzieciństwa więc wiadomo, cool :)

Jutro przy odrobinie czasu wezmę się za Teorię Chaosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co do Spidermana, to muszę się nie zgodzić. Dwa ostatnie filmy jak dla mnie to był totalny niewypał, po prostu próba zbicia kasy na znanej tematyce, co strasznie samemu filmowi zaszkodziło... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A tam od razu tak krytycznie. Film jak film, zresztą wiadomo, kasa kasa i jeszcze raz kasa. TO akurat producentom wyszło idealnie ;)

Mi się jedynka cholernie podobała. Ale ogólnie nieprzepadam za takimi pozycjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Spiderman 3 już jest? Bo ani nie wiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Nie. Będzie w przyszłym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

The Gathering - dobry film, polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Czemu ja tego jeszcze nienapisałem... Ghost in the Shell :P Świetne anime.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...