Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jiker

W to zagrać warto!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie gry w które należy zagrać:

- Team Fortress 2, znacznie lepszy podział na klasy niż w przypadku ET, z świetną komiksową grafiką

- Devil May Cry 4, dużo akcji, w sumie nawet bardzo dużo akcji, dobra muzyka, dobra grafika, a wszystko to za 17 zł (w CD-Action można zakupić)

- Supreme Commander (wraz z dodatkiem, W obliczu wroga), za rozmach, świeżość wniesioną do RTSów

- Planescape: Torment, w mojej prywatnej liście RPGów, ten jest najlepszy, świetna fabuła, duuuuuużo dialogów

- Heroes III (wraz z dodatkami) wciąż jeden z najlepszych turowych RTSów

- Wiedźmin, ale tego chyba pisać nie trzeba ^^

- Mirror's Edge, za pomysł połączenia zręcznościówki z widokiem pierwszoosobowym, no i postać Faith, do tego grafika, muzyka ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warte uwago są: Wiedźmin, Heros III i IV, Age of empires, Bayonetta i Mafia;) Z dzieciństwa pamiętam też taką grę, w którą grał mój starszy brat i nie mogę sobie przypomnieć nazwy. Chodziło się kolesiem po pałacu, walczyło z wezyrami i przeskakiwało przez gilotyny. Chodziło o uwolnienie księżniczki, wszytko we wschodnim stylu. W to też warto zagrać, ale pewnie już nie ma tej gry...:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko Avatar wszedł do kin, to od razu wybrałam się do kina, bo byłam ciekawa cóż to za cudo, które wszyscy tak chwalą. Faktycznie okazało się, że film jest niezły. Tak się zaczęłam ekscytować, że mój chłopak poddał mi pomysł, że może zaczęłabym grać w grę Avatar. Nie musiał mnie długo namawiać, znalazłam tą grę na 3kropki.pl i nawet nie była droga jak na nowość. Polecam wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- The Sims 3 (+ dodatki)

- The Sims 2 (+ dodatki)

- The Sims Historie: Z Bezludnej Wyspy, Z życia wzięte, Z życia zwierząt.

- Burnout Paradise: The Ultimate Box

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem na chwilę do:

Zeus: Pan Olimpu i Posejdona:D

 

Dalej mega grywalne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem::

-mass efekt(1,2)

-ninja blad

- c-s

-metin2

--nosale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kunio Kun Soccer League pod emulatorem NES-a. Straciłem na to młodość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.opiniegraczyograch.forumex.pl dodawaj swoje opinie i problemy o grach np: Czy dla was NFS world jest Darmowy lub co sadziecie czy Medieval Total War 2 to dobra gra?

B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa a co do Tematu Warto zagrać w

-Medieval Total War 2

-Piękna grafika(Każdy rycerz wygląda wspaniale)

-Choć nawet duże wymagania:D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Runes of Magic ciekawe MMORPG dużo misji ciekawa grafika można nad nią spędzić wiele przyjemnych godzin zabawy. Gra jest zrobiona w klimatach WoW z tym że jest jedna ważna rzecz która ja odróżnia od WoWa, Jest DARMOWA :D (po co płacić za coś co można mieć za darmo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wszystkim którzy lubią gry fabularne polecam sagę Baldur's Gate. Jedna z perełek BioWare, która zdecydowanie jak dla mnie wytrzymuje upływ czasu. Sam często ze znajomymi gram w Cienie Amn sieciowo, zabawa jest przednia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać po avatarze, że Irenicus zapadł w pamięć ;) Ja także kocham tę grę. Teraz niestety takich się nie robi (gdy usłyszałem, że z DA2 zniknie kamera taktyczna to lekko się zdenerwowałem). Co do BG to pamiętam zabawy z krążkami na moim starym komputerze (było ich chyba z 6). Pamiętam także mój żal gdy druga płytka odmówiła posłuszeństwa. Na szczęście jakiś czas temu wyszła cała saga na DVD no i takiej okazji przegapić nie mogłem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego BG mam kilka wydań w tym również wersję DVD, która jest bardzo udaną publikacją. Było też wydanie z książkami w skład wchodził poradnik, opis przejścia i inne pożyteczne informacje. Szkoda że nie pojawiają się nowe mody, no ale cóż takie czasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Shogun 2 to kolejna gra z serii Total War, będąca kontynuacją Shogun: Total War z 2000 roku. Ponownie mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku strategii czasu rzeczywistego.

Akcja toczy się w XVI wieku, w średniowiecznej Japonii. Państwo do niedawna władane przez jeden rząd, podzieliło się na wiele walczących ze sobą klanów. Gracz wciela się w przywódcę jednego z takich klanów, Daimyo. W tym celu użytkownicy wykorzystują środki militarne, ekonomiczne i dyplomatyczne.

Autorzy dużą uwagę przywiązali do usprawnienia algorytmów sztucznej inteligencji.

 

http://opisgier.blogspot.com/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,a jakiś ciekawy tytuł typu Tomb Raider i Prototype z ciekawą grafiką się znajda?

Takie naprawdę godne uwagi..

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Uncharted lub InFamous - obie gry tylko na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batman Arkham Asylum, Star Wars: The Force Unleashed (1 i 2), Dead Space (1 i 2), Alice: Madness Returns (chociaż Alicja pod względem graficzny to nie jest najwyższa półka, mniej więcej coś jak Prototype).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Batmana przeszłam :rolleyes:

Starsy mnie nie kręcą :huh:

Alice właśnie gram,ale nie zbyt jest z organizowana B)

Proszę o przybliżenie Dead Space,jak grafika? porównywalna do Crisis 2? I jaka fabuła gry,bo to najważniejsze...

SiwyAK a wiadomo Ci coś o nowy Tomb Raider'ze? Kiedy planowana premiera,chyba 2012 jak się nie mylę..

Pozdro,jako jedyny odpisujący ;)

Edytowane przez CzarnaEtc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Crysis 2 obecnie nic nie jest porównywalne :) Dead Space to taki survival horror, czyli głównym zadaniem jest przeżyć xD Grafika ładna, ale to głównie przez grę świateł, bo większość pomieszczeń jest ciemna. Co do nowego Tomb Raidera to była jego prezentacja, zrezygnowano z cycatej lalki na rzecz niewinnej dziewczyny, która musi walczyć o przeżycie. Wcześniejsze gry jakoś specjalnie mnie nie pociągały, ale ta może być całkiem dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Crysisa 2 obecnie gram po trochu,jak mnie najdzie,bo to gra bez fabuły.

Oglądałam trailer Lary i kurde szkoda właśnie,że zrobiona jaką jakąś taką typowa,w końcu to Lara,już osławiona swoim gibkim ciałem :P

Gra zapowiada się ciekawie choć jest parę rzeczy do których można się doczepić,np.śmieszyły by mnie podczas gry,dźwięki jakie ona wydaje.

I nadal niestety jakoś "nad" wyraz skacze wysoko... A miała to być jedyna odsłona najbardziej realistyczna...eh.

Zobaczę to Dead Space 2 :D

Edytowane przez CzarnaEtc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...