Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jiker

W to zagrać warto!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam zagrać w The Sims 2 i GTA oraz Dogs ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to Dogs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to Dogs?

 

Reservoir Dogs (Wściekłe Psy) jak się domyślam... (zresztą nie wiadomo co poeta/ka miał/a na myśli)

Edytowane przez Overcloced

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czystym sumieniem polecam wszystkim zagranie w Medal of Honor: Airborne oraz Stranglehold. O świetnym BioShocku już pewnie wspominałem :> Oblivion też spoko, ale przy Gothicu 2/3 wysiada IMO :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oblivion... Gothic 3... Takie moje małe marzenia :P Nie chcielibyście się zrzucić na nowy sprzęt dla kolegi? :P

 

BTW ja polecam World of Warcraft :D oraz... Uwaga <fanfary> rycerze.wp.pl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander-W obliczu wroga stary ale jary starcraft i diablo 2 to gry w które trzeba zagrać bo jak qw nie nie zagrasz to po co żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bioshock :) polecam naprawde swietnie sie gra. Kapitalna fabuła, ladan grafika, swietny gameplay, troche orginalnych pomysłów i bardzo przyjemny klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym zaprosić Was do grania w grę o tytule Net-War. Gra rządzi się podobnymi zasadami jak znany prawie wszystkim oGame.

Obecnie wielu graczy oGame przesiada się właśnie na Net-War...

Choć gra zawiera jeszcze trochę błędów, posiada wiele rozwiązań których nie ma w oGame a wielu graczy chciało by takie rozwiązania się pojawiły. Gra jest cały czas rozwijana przez twórców którzy chętnie czerpią pomysły z podpowiedzi graczy.

Tak jak w oGame, budujemy swoje imperium przy pomocy kolonizacji planet oraz tworzenia armii którą atakujemy nieprzyjaciół :)

Dla nie wtajemniczonych dodam jeszcze że jest to gra MMOG (Massive Multiplayer Online Game) której nie trzeba ściągać (gra się przez przeglądarkę) a w tym samym czasie, może grać kilka tysięcy osób.

 

http://www.netwar.glt.pl

Polecam rejestrować się w świecie 3

 

Dodam jeszcze że póki co, jest jeszcze niewielu graczy, tak więc szanse rozwinięcia się, są spore :)

 

 

GRA JEST OCZYWIŚCIE DARMOWA

 

 

 

 

 

 

 

Info do moderatorów:

Jeżeli napisałem w nieodpowiednim dziale, bardzo proszę o przeniesienie tematu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sobie odkopię temat

 

Jako fan symulatorów jazdy polecam Live For Speed, fani WRC nie powinni zapominać o grze Richard Burns Rally. Moim zdaniem te gry najbardziej odwzorowują realistykę jazdy. rFactor jest trochę przekombinowany, GTR też w moim odczuciu nie jest zbyt realistyczny. Do tego kierownica i mamy świetną zabawę w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie 2 - gra wydana co prawda w 2006 ale wciąż spędzam przy niej kupę czasu. Świetny RTS w świetnych realiach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak. Lotr: Bitwa o Śródziemie jest naprawdę fajna. Ale wg mnie jest za mocno nasycona nowymi, świeżymi, ale wg mnie trochę ich za dużo. Pierwsza część była o wiele lepsza, a 2 nawet nie dokończyłem kampanii, bo po prostu była nudna : /. Miłej gry ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie z ghost riderem . mi osobiscie 2 bardziej sie podobala. zwlaszca potyczki sa u 2 lepsze. ma sie wieksza wolnosc, nie jak w 1. tylko fajnie by bylo jeszce gdyby mozna by bylo byc bohaterem ja w rise and fall ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i masz rację, ale Bitwa o Helmowy Jar przesłania wszystkie misje jakie są w obu częściach : P. 2 osobiście była dla mnie dobra, ale nie żebym zarywał nocki przy niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie warto zagrać w GTA Vice City i GTA IV . Głównie w VC na te klimaty, muzykę (Najbardziej znana muza z lat 80tych). w IV jeżeli komuś grafika wcześniejszych GTA obrzydza to IV .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla miłośników managerów piłkarskich ja proponuje zagrać w Football Manager ( część mało ważna) i jeszcze w Guild Wars (dla tych co mają dużo czasu wolnego :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM 09 i CS 1.6 - jedyne gry jakie mam zainstalowane od długiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. G3 jest godne uwagi.

Ja polecam również Wolfenstein: Enemy Territory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Bioshock jest naprawdę bardzo dobrą grą polecam. Polecam też ostatnio ukończone Prototype - duży teren gry, dużo akcji, pojedynki też są dobrze wykonane warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie grami w które warto zagrać i które najbardziej oddziałały na moją psychikę są bez wątpienia oba F.E.A.R-y, Call of Duty Modern Warfare 2 (świeżutkie ;p), wspomniany tutaj już wielokrotnie Bioshock, oczywiście seria legenda Baldur's Gate, polska super produkcja (niestety jedyna) Wiedźmin, no i oczywiście Pro Evolution Soccer 2010 (w którym wreszcie seria zaczęła odbijać się od dna na którym wylądowała za sprawą edycji 2008). Mam nadzieję, że nie zawiodę się także na Dragon Age: Origins i że gry cRPG wreszcie będzie można porównać jakościowo do serii Baldur's Gate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem właśnie CoD MW2 i jestem niesamowicie zawiedziony długością rozgrywki. Niespełna 6h i było po sprawie (dodam że niektóre misje musiałem powtarzać, więc lekko można tę grę skończyć szybciej). Ale i tak jest to niesamowita gra, choć obraz zaciera ilość bugów. Dzisiaj wziąłem się także za Dragon Age: Początek i jestem mile zaskoczony. Nowe BG to nie jest ale już minimalnie się zbliża.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem właśnie CoD MW2 i jestem niesamowicie zawiedziony długością rozgrywki. Niespełna 6h i było po sprawie (dodam że niektóre misje musiałem powtarzać, więc lekko można tę grę skończyć szybciej). Ale i tak jest to niesamowita gra, choć obraz zaciera ilość bugów.

 

 

Jeśli ktoś gra w tryb multiplayer to nie ma problemu z długością rozrywki tryb współpracy i deathmatch' e zapewniają właściwie nieskończonośc rozrywki :D a kampania ma byc tylko wprowadzeniem i przyjemną gratką :D

 

Moje ulubione gry to: niewątpliwie seria Gothic i Risen, seria CoD w szczególności MW i MW2 (no może z wyjątkiem 5), seria NFS, seria KOTOR dużo się tego zebrało, ale wszystkie te gry (serie) mogę bez wahania polecic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...