Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jiker

W to zagrać warto!

Rekomendowane odpowiedzi

polecam pokemone go ;) nie jest na kompa, ale dziś wyszła 3 gen i w sumie jest spoko, gra się rozwija ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam PUBG--PlayerUnknown's Battlegrounds, kapitalna gra, całe dni rozgrywki.

Edytowane przez puncec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie KOTORa 1 i 2. Wiele godzin można przegrać, nawet nie wiadomo kiedy mijają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobają mi się wszelkie erpegi. Z takich gier polecam wszystkim zagrać np. w Underrail. Gra podobna do Fallout.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pillars of Eternity

Elex

Heroes of the Storm

Baldur's Gate I i II

Mad Max

Shadow of Mordor

Edytowane przez Mouth9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z starszych gier polecam moje ulubione rpg - Might and Magic 7 - For Blood and Honor. Z nowszych całą serię Dark Souls.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto jest moim zdaniem zagrać w klasykę jak np. Quake 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej lubię gry RPG, wciągają na długo godziny, zwłaszcza w trybie online, jak World of Warcraft. Podobnie wciągają gry MOBA, z których z pewnością warto zagrać w League of Legends - zaczynając grę i nie mając czasu na poprawę statystyk warto zajrzeć na https://uboosters.com gdzie można to przyspieszyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam gierkę Barony, dostępna teraz na steamie za 8 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dobrze by było, gdybyś sprecyzował swoje ulubione gatunki. Ja mogę powiedzieć, że polecam zagrać w starsze gry i przypomnieć sobie klasyczne tytuły. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was gra codziennie w GTA? To moja ulubiona gra, najbardziej lubię brać udział w wyścigach online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto w starsze gierki pograć, niektóre miały na prawdę świetny klimat.. Zwłaszcza że są dostępne w formie klucza, a więc i znacznie taniej. https://www.sferis.pl/gry-pc-2046?o=popularne tutaj często pojawiają się przeceny, to dawny gram.pl, można łatwo wychaczyć dodatki do Asasyna np. po pare zł, czy też Cities: Skylines, Euro Truck Simulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to kiedys gry byly o wiele lepszej jakosci niz teraz. Nie wiem z jakiego to faktu wynikalo bo jednak byly tez robione dla pieniedzy. Dostep do komputerow miala o wiele mniejsza liczba osob ze wzgledu na wysoki koszt zakupu .. moze tutaj tkwila cala przyczyna. Nie chce natomiast negowac tego ze aktualnie nie mozna zagrac w nic dobrego .. trzeba jedynie troche bardziej przeszukac dostepne tytuly w poszukiwaniu czegos co przypadnie na do gustu. Jesli chodzi o najpopularniejsze gry to najlepszycm zrodlem recenzji bedzie bez dwoch zdan platforma Steam, zrzeszajaca najwieksza liczbe graczy na swiecie. Ostatnio nawet czytalem ciekawe podsumowanie najlepszych tytulow z 2018 na jednym z portali - https://ithardware.pl/aktualnosci/steam_przedstawia_najpopularniejsze_gry_2018_roku-6655.html  Z gier mulitplayer moge z czystym sumieniem polecic GTA V w ktore nadal gra ogromna liczba ludzi .. z rpgow Divinity 2 posiadajace rewelacyjny tryb kooperacji oraz Kingdome Come Deliverance jako gra dla jednego gracza. Ciekawe co w tym roku okaze sie hitem .. jak uwazacie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...