Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
nord

Komputer?? Po co??

Do czego ci słurzy komputer??  

1 użytkownik zagłosował

  1. 1. Do czego ci s?urzy komputer??

    • Do grania !?
      1
    • Do robienia www !?
      1
    • Do obrabiania grafiki !?
      0
    • Do s?uchania mp3, ogl±dania filmow !?
      1
    • Wszystkiego po trochu ;]]
      17
    • inne...
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Czasem sobie my¶le co ci ludzie robi± na tych komputerach?? / graj±? w co?/ robi± www? / może grafike? / albo pasjansa układaj± :) no cóż napiszcie co� was kręci lub inaczej co robicie na tym komputerze bo nie wierze że serfujecie tylko po internecie, każdy na przecież jakie� zainteresowania jak±� misje :P:P

 

??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no to już wiem co sie kręci, ogólnie komputer i stan posiadania komputera, dobrego komputera ;p no ale chyba coś na nim robisz :P czy stoi za szybą w głównym punkcie pokoju tak żeby każdy widzial :P:P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hmm ja to albo robie www albo oglondam filmy no jescze pisze newsy czasami na complusa :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A ja - pełen wachlarz. Generalnie nie gram (brak czasu i słaby komputer) i nie oglądam filmów (te lepszej jakości się "spóźniają" - tzn. obraz nie nadąża za dźwiękiem). A tak na codzień - kombinuje nad Com+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Komputer jest dla mnei urządzeniem wielofunkcyjnym. Slucham na nim muzyki, z filmami to jzu gorzej,ale obejrzalam, tworzę grafikę,strony internetowe,maluję,piszę,rozmawiam, na internecie wchodzi się na strony warte przejrzenia. Więc wszystkiego po troszeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Wszystko prucz grafiaki

 

No... Z taką ortografią to chyba Worda w życiu nie odpaliłeś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

A autorowi to chyba się tylko pudło w domu kurzy, tak jak i słownik ortograficzny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
A autorowi to chyba się tylko pudło w domu kurzy, tak jak i słownik ortograficzny.

Gratulacje pierwszego posta

 

Czepiacie się , a na forum na takie literówki nie zwraca się uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

po co mi komputer|?????mozna poznac wspaniale osoby za jego pomoca- mi sie to wlasnie udalo:) mam nadzieje ze TA osobka to kiedys przeczyta i mi za to podziekuje-:)))

a poza tym- mozna sie dowiedziec co sie dzieje w naszym ukochanym kraju- bedac poza jego granicami:)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
a poza tym- mozna sie dowiedziec co sie dzieje w naszym ukochanym kraju- bedac poza jego granicami:)))

Teraz wlasnie w 33% do tego sluzy mi komputer :) (pozostale 33% gry, 33% praca)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no to mi 50/50:) bo pracowac na szczescie na nim nie musze- a do gier- chyba nigdy nie dorosne- choc moze komus sie kiedys uda mnie namowic na mala gierke- bo dopoki sie sprobuje nigdy sie nie przekonam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
a poza tym- mozna sie dowiedziec co sie dzieje w naszym ukochanym kraju- bedac poza jego granicami:)))

Kolejna "zagraniczka" ? Witaj w klubie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
i znowu dzieki- tym razem za mile powitanie- jestem w U.K>:))

UK, USA wszystko podobne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no nie jestem pewna czy takie podobne- chyba ze piewsza literka w USA i UK:))) ja widze same roznice:))))

coraz czesciej mysle o wyjezdzie do USA.....moze za rok:)))) Tu mi sie bardzo podoba- ale jestem caly czas ciekawa jak tam jest na prawde:)

pozdrowionka:)pa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Uk jest bardoz podbny do USA jesli porwnywac do kazdego inengo kraju Europy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...