Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
FenomenMaly

Nowa sieć

Najlepszy Polski operator to?  

  1. 1. Najlepszy Polski operator to?

    • Idea
      3
    • Era
      1
    • Plus
      5
    • Heyah
      0
    • Zapytam starego
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wszyscy pewnie zdążyli zauważyć, na polski rynek telefonii komórkowej wszedł nowy operator o nazwie: HEYAH

Jest to nowatorska sieć, łamiąca wszystkie zasady monopolu panującego na polskim rynku!!

1.Przede wszystkim sekundowe naliczanie od początku rozmowy!!

2.Innowacyjny charakter numeru rozpoczynający się trzema ósemkami(888)

3.Sms do sieci operatora 0,18zl, do reszty 0,28zl

4.Rozmowy w sieci:0,68zl, do pozostałych operatorów 0,98zl

A więc jak każdy widzi oferta jest rewelacyjna i to wszystko w telefonie na tzw. kartę. Poza tym Heyah oferuje nam jedną z najlepiej działających łączy "Ery"

Tak więc nie ma się co zastanawiać trzeba leciec po zestaw startowy!!

Też bardzo tani bo po 25 złotych netto!!

 

Więcej informacji mozecie uzyskac na stronie www.heja.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że numery nie zaczynają się od 666. Według mnie jest coś ukrytego w tym że ceny są niskie, mam nadzieję ze się mylę, ale nigdy nic nie wiadomo. Orientujecie się jakie są ceny połączeń do innych operatorów?? Ja jestem wierny plusowi ponieważ zawsze wiem za co płace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe no napisałem ze do innych operatorów płaci się 0,98zł

no i oczywiscie nie mówie ze Heyah jest najlepsza ale ofetra nie wątpliwie jest ciekawa!!

a jesli zawiera jakieś kruczki to ja ich nie zauwazyłem, a dość dokładnie się przyjżałem ofercie no chyba ze zmienią coś, gdy będą mieli dużą ilość użytkowników..

ale mnie osobiście wydaje się ze ceny są tak konkurencyjne z jednego powodu

tzn. chcą przyciągnąć dużą rzesze uzytkowników a jak juz to zrobią to w tedy będzie to pomimo wszystko dla nich opłacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to ja płace 1.20 do wszystkich sieci w szczycie czyli zauważalnie więcej :/. Ciwkaw jestem na jkaim poziomie ukłądają się ceny za połączenie z internetem. Zdziwiła mnie mocna akcja reklamowa, po moim mieście jeździ kilka czarnych trabantów z naklejkami w kształcie łapy czyli loga sieci dziwne :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale Heyah to nie jest nowa sieć ;) Działa na systemach ery i ma ten sam kod co era więc z technicznego punktu widzenia to jest "kawałek" ery zarządzany przez wydzieloną do tego spółkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem ze Era była zainteresowana przejęciem heyah ale im ie nie udało, ale w jakims stopniu współpracują, chociażby era "uzyczyła" swoich nadajnikow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka dostała pakiet startowy (w szkole :D) i jest zadowlona, jak narazie nie spotkały jej żadne nieprzyjemności wszystko tanie jak barszcz a przedewszystkim esemesy, 19 groszy to naprawde bardzo mało (pierwszy raz wysłała do mnie 7 smesów w 1 dzień, a jest baaaardzo oszczędna). Być może początek rewolucji, inne sieci przecież nie poprzestaną na promocjach typu po 50 minuci co 3 minuta gratis i smesy pomiędzy 23.35 a 23.40 2 razy tańsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hayah należy do Ery. Era specjalnie wprowadziła rzokomego, "nowego" operatora bo chciała świeżości - Heyah nie kojarzy się z dostępnymi jak dotąd drogimi operatorami, zatem ludzie chętniej skorzystają z ich oferty niż z ofert Plusa, Idei, czy samej Ery. One po prostu kojarzą się nam z wysokimi cenami za sms'y, rozmowy..., a Heyah? Heyah działa na systemach i nadajnikach Ery, więc to nic innego jak bardzo sprytny chwyt marketingowy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heyah to typowo komercyjna akcja mająca na celu przyciągnięcie klijentów do firmy era :D.

 

Pragne zauważyć ze to własnie Pop i Idea robiły sobie super kampanie reklamowe podczas gdy Era była ukryta w cieniu ale uważam ze jedna pożadna akcja zorganizowana przez ere napewno przyciągnie owiele więcej klijentów niż drobne akcje innych frim telefoni komórkowej!:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simplus jest już tańszy od heyah...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam idea, i jestem strasznie zadowolony, nie wymieniałbym na jaka kolwiek inna siec, jesli cos jest dobre to po co zmieniac ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuje sobie w najbliższym czasie heyah. Przekonałem się po tym jak zobaczyłem cennik... Żadnych niejasności (typu godziny szczytu, naliczanie sekundowe po 1 minucie) do wszystkich sieci minuta rozomy poniżej 1 zł (teraz płacą 60zł abonamentu minuta kosztuje mnie 1.20...) smsy po 25 gr. Nasuwa mi się tylko pytanie czemu tak tanio???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wiedzieli, że po wejściu do unii rynek będzie mógł się rozszerzyć o innych operatorów. Więc wprowadzając "nowego" operatora Era przyciągnęła masę ludzi... i nadal przyciąga. Operatorzy z zachodu zapewne narzuciliby zaskakująco niskie ceny (Polska jest jednym z najdroższych krajów jeżeli chodzi o Telefonie Komórkową), a tym samym straciliby klientów ze swojego rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bo wiedzieli, że po wejściu do unii rynek będzie mógł się rozszerzyć o innych operatorów. Więc wprowadzając "nowego" operatora Era przyciągnęła masę ludzi... i nadal przyciąga. Operatorzy z zachodu zapewne narzuciliby zaskakująco niskie ceny (Polska jest jednym z najdroższych krajów jeżeli chodzi o Telefonie Komórkową), a tym samym straciliby klientów ze swojego rynku...

no i dobrze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się dziwię, że to przewidzieli... w końcu to Polacy, a jak wiadomo mądry Polak... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia to, dlaczego często ten NOWY operator pobiera dla mojej dziewczyny z konta za dużo kasy??!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam idea, i jestem strasznie zadowolony, nie wymieniałbym na jaka kolwiek inna siec, jesli cos jest dobre to po co zmieniac ? 8)

Zgadza się ale dopiero teraz, gdy porobili promocje. Jak powybierałem 3 z 6 promocji to rachunki są mniejsze, a mniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...