Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
Dacik

Sport: Piłka Nożna

Rekomendowane odpowiedzi

no nawet neiźle Daciq Ci to wyszło chyba nikt nie spodziewał się ze Milan

tak łatwo "przejedzie" deportivo, ale wreszcie Włoski klub pokazuje na co go stać, a nie tylko Hiszpania!!

 

DO BOJU POLSKA (WISŁA)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Mateuszu - nieważne co pokazuje aktualnie, to tylko chwilowe, liczy się sam klub, tradycje, itp. Niebiescy górą (obecnie dołem, ale to nieważne)!!

 

Co do LM to bardzo żałuję, ale mieliśmy we wtorek spotkanie redkacyjne na gp wieczorem i nic nie widzialem w zwiazku z tym komentowac i dzielic sie wrazeniami nie bede zwlaszcza, ze w srode tez nic nie widzialem :(

 

Oto moje typy:

Monaco - Real ... 0-2 dla Realu

Arsenal - Chelsea ... nie mam zdania

Lyon - Porto ... 2-1 dla Lyonu

Deportivo - Milan ... jednak Deportivo :D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Łał... aż trzech nas tu rozmawia... odwagi boys and girls, albo jak kto woli girls and boys!!

 

Podobno Szewczenko (nie piszę nazwiska tak jak powinno się pisać bo nie zabardzo wim jak :D) nie przedłuży kontraktu z Milanem... Interesuje się nim nie kto inny jak Romanek Aramowicz... włodarz Chelsea... ale oczywiście Real Madryt nie byłby sobą, gdyby nie "zawiesił" swojego oka na tym zawodniku... ciekawe gdzie wyląduje... jak w Londynie tzn., że wybrał kase... bo piłkarsko zyskałby wybierając Real...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

czy ja wiem czy więcej zyskał by pod względem piłkarskim w relu'u?

raczej wątpie moim skromnym zdaniem liga angielska jest o niebo lepsza od hiszpańskiej!!

No rzeczywiscie troszke nas tu mało Geo chyba powinien troszke rozreklamować ten temat ;p

A co Wy powiecie na ostatnie wyczyny w polskiej lidze?

bo moim zdaniem jest coraz lepiej mamy już 4 klasowe zespoły (Wisła, Legia, Groclin, Amica) a co za tym idzie wzrasta poziom polskiej piłki!!

szkoda tylko ze pozostałe zespoły nie próbują dostosować się do tej czwórki no ale moze poczekamy i zobaczymy!!

A o to i wyniki 16-stej kolejki:

 

Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2-1 GKS Katowice 27 marca, 18:00 (2.000)

Grzegorz Kaliciak 5, Aidas Preikąaitis 29 - Paweł Brożek 25

 

 

Widzew Łódź 0-1 Odra Wodzisław Śląski 27 marca, 18:00

 

 

Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 4-0 Górnik Łęczna 28 marca, 15:00

Tomasz Moskała 35, Marcin Zając 45, Grzegorz Rasiak 62, Bartosz Ślusarski 77

 

Legia Warszawa 7-2 Polonia Warszawa 26 marca, 20:00 (14.000)

Marek Saganowski 11, 20, 34, Piotr Włodarczyk 15, Łukasz Surma 22, Paweł Kieszek 81 (s), Wojciech Szymanek 85 (s) - Krzysztof Bąk 90, Igor Gołaszewski 90

 

Wisła Płock 4-4 Lech Poznań 27 marca, 18:00

 

Amica Wronki 3-0 Górnik Polkowice 27 marca, 18:00

 

Górnik Zabrze 0-4 Wisła Kraków 27 marca, 18:15 (5.000)

Damian Gorawski 7, Nikola Mijailović 24, Maciej Żurawski 63, 86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

No i znowu Wisełka wygrała, szczęśliwie bo szczęśliwie ale wygrała!!

Mecz był najlepszy w tej rundzie więc było na co patrzec, szkoda ze nnie wszyscy mają C+!!

i jak to pieknie napisał jeden z dziennikarzy Amica była o Kłos od zwycięstwa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

panowie i panie!!mam zaszczyt zaprponowac coś na jutrzejszy wieczór mianowicie mecz na szczycie polskiej ligi Wisła-legia

i od razu wiadomo kto wygra!!jak ktos do konca nie ejst przekonany to mozemy wyjśc na parking!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzicie o białostockim wybryku białostockich kiboli na meczu jaga-legia (ja wcale nie jestem z białegostoku :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

ja słyszałem ze te rozróby spowodowała policja i podburzała kibiców którzy w koncu nie wytrzymali!!!!no ale hehe ja moge byc z białegostoku bo legię pobić to hluba na całą polske

WISŁ· PANY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Buhehhee, mnie tam najbardziej w piłce noznej fascynuje ogólny poziom atrakcyjnosci piłkarzy reprezentacji Brazylii i Włoch:P Ale to tylko taka małą dygresja dla rozrzedzenia atmosfery, wracajcie do wątku głownego:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Jestem za - j**** żaboli!!  :twisted:

 

Ruch, Ruch, HKS!!

W 100% Cię popieram (Nie ma jak na cichej)

Ale fajnie było na LKS'ie, kogo nie było ten nie zrozumie.

Sam mieszkam w Chorzowie-city (nawet trenuje na RUCHU) i powiem tylko tyle, że trzeba zobaczyć te puchary w siedzibie i odrazu zmienicie zdanie. To, że RUCH przechodzi kryzys to wiadomo, ale to że promuje młodych to jakoś nikt nie zauważa. Franke ostatnio coraz częścej grywa, podobnie jak ćwielong i to wkrótce zaowocuje. Nie teraz ale w niedalekiej przyszłości, a narazie jest jak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

I tak są baniaci... KSG Panuje!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Hej wstań

do góry głowę wznieś

śpiewaj naszą pieśń

HKS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Sugeruję kulturalną rozmowę, jeszcze trochę a w ruch pójdą wirtualne siekierki... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Żabole byli, są i będą kulturalni... nie to co chorzowscy... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Niech tylko dojdzie do meczu to spotkamy się na trybunach :-P i nastąpi rozstrzygnięcie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Niech tylko dojdzie do meczu to spotkamy się na trybunach  :-P  i nastąpi rozstrzygnięcie  :lol:

Bo będę zły... :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Niech tylko dojdzie do meczu to spotkamy się na trybunach  :-P  i nastąpi rozstrzygnięcie  :lol:

Bo będę zły... :evil:

Ty michasiek się nie martw.Chyba, że jesteś z Zabrza :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Ludzie ale o czym gadka :P przeciez kazdy w Polsce wie ze Wisła Panem jest!!!

I tego nikt już nie zmieni!!

nooo.. Chyba że Cracovia!! z ich piosenką :

czy ciemno czy jasno Wisła nie wychodzi na miasto;p

hehe ale piosenki piosenkami a Wisła mistrzem jesta Hks i Ksg w zasadzie szkoda gadać....

 

 

 

 

Wszystkiemu winni są Koźminscy!!!! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze mieć sprecyzowane poglądy na rzeczywistość :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ludzie ale o czym gadka :P przeciez kazdy w Polsce wie ze Wisła Panem jest!!!

I tego nikt już nie zmieni!!

nooo.. Chyba że Cracovia!! z ich piosenką :

czy ciemno czy jasno Wisła nie wychodzi na miasto;p

hehe ale piosenki piosenkami a Wisła mistrzem jesta Hks i Ksg w zasadzie szkoda gadać....  

W zasadzie to 'nie liczą' się miejsca w tabeli ligi czy nawet która liga tylko tradycja i ogół osiągnięć, gdzie oczywiście panują NIEBIESCY.

To że skoczek XXX wygra jeden konkurs nie znaczy, że jest panem.

Liczy się to, że Małysz skacze na wysokim poziomie odkilku lat

A co do Ruchu to troche się nie wiedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ludzie ale o czym gadka :P przeciez kazdy w Polsce wie ze Wisła Panem jest!!!

I tego nikt już nie zmieni!!

nooo.. Chyba że Cracovia!! z ich piosenką :

czy ciemno czy jasno Wisła nie wychodzi na miasto;p

hehe ale piosenki piosenkami a Wisła mistrzem jesta Hks i Ksg w zasadzie szkoda gadać....  

W zasadzie to 'nie liczą' się miejsca w tabeli ligi czy nawet która liga tylko tradycja i ogół osiągnięć, gdzie oczywiście panują NIEBIESCY.

To że skoczek XXX wygra jeden konkurs nie znaczy, że jest panem.

Liczy się to, że Małysz skacze na wysokim poziomie odkilku lat

A co do Ruchu to troche się nie wiedzie

troszeczkę :P

 

Ludzie - co Wy widzicie w tym kibicowaniu? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi

no ja bym rzekł ze minimalnie hehehe nie pamietam kiedy ostatni raz Chorzów zdobył mistrza ale to chyba jeszcze za czasów Gierka i wielkich pieniedzy kopalni teraz to juz przeszłosc i choc to klub ze śląska to nie widze dla neigo pzyszłości!! A ooo Ksg to w ogóle szkoda gadać bo Żabojady to ******* i chodzą cwele po Rybniku i szpanuja szalikami a jak by kto zapytał jaki jest skład gronika to 80% by nie wiedziała!!!!

WISŁA MISTRZEM POLSKI!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Ludzie ale o czym gadka :P przeciez kazdy w Polsce wie ze Wisła Panem jest!!!

I tego nikt już nie zmieni!!

nooo.. Chyba że Cracovia!! z ich piosenką :

czy ciemno czy jasno Wisła nie wychodzi na miasto;p

hehe ale piosenki piosenkami a Wisła mistrzem jesta Hks i Ksg w zasadzie szkoda gadać.... 

W zasadzie to 'nie liczą' się miejsca w tabeli ligi czy nawet która liga tylko tradycja i ogół osiągnięć, gdzie oczywiście panują NIEBIESCY.

To że skoczek XXX wygra jeden konkurs nie znaczy, że jest panem.

Liczy się to, że Małysz skacze na wysokim poziomie odkilku lat

A co do Ruchu to troche się nie wiedzie

Heh... niebiescy... jako, że Michasiek apelował o "pokój" nie będę tu bluzgał chorzowskich... z resztą jak mawiają, lepszy własny wróg niż obcy przyjaciel... zatem sztama... bo co jak co, ale Legionistów to sie po prostu nie da znieść... są o wiele gorsi niż chorzowscy... :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...