Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

ADMIN.NET.PL

Użytkownicy
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez ADMIN.NET.PL


 1. Boże Narodzenie z MyDevil.Net!

   

  Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku mamy dla was Świąteczną promocję "Devilowe Świeta". Na wszystkie typy kont (pakiety MD, OLDMD, VPN) zamówione lub przedłużone na okres minimum pół roku dajemy 20% zniżki! Regulamin promocji dostępny jest tutaj. Promocja potrwa od 14.12.2014 godziny 23:00 do 05.01.2015 godziny 23:59. Aby uzyskać większą zniżkę przy zamówieniu nowych kont wystarczy podać kod rabatowy, kod osoby polecającej.

   

  Wesołych świąt i Szczęśliwego Nowego roku! ;-)

   

  http://www.mydevil.net/oferta.html


 2. 30 Kont 30% Taniej

   

  Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej obecnie promocji. Promocją objęte jest pierwsze 30 zamówione nowe konta na okres: jednego miesiąca, sześciu miesięcy lub jednego roku. Regulamin promocji dostępny jest tutaj: http://www.mydevil.n...ulaminy,21.html

   

  Nasza oferta:

  http://www.mydevil.net/oferta.html

   

  Promocja może być łączona z kodami polecającymi od innych użytkowników (dodatkowe 20 % zniżki) oraz kodami rabatowymi (specjalny kod dla forum pccentre.pl FORUM_PCCENTRE dający dodatkowe 15% zniżki przy płatności za pół roku oraz rok).

   

  Przypominamy o:

  1. Naszym programie lojalnościowym: 10% taniej za rok użytkowania konta (maksymalna zniżka wynosi 30%).

  2. Naszym programie partnerskim: 20% pierwszej wpłaty (w przypadku wpłaty za okres testowy liczy się następna wpłata) za usługę polecanej osoby w formie Punktów wPLN dodanych do Wirtualnego Portfela. Następnie 10% każdej następnej wpłaty poleconego użytkownika za przedłużenie usługi przy płatności poprzez reflink lub przy ustawionym na stałe kodzie polecającego lub przy podawanym każdorazowo kodzie polecającego. Osoba podająca kod poleconego również zyskuje, zniżkę 20% na pierwsze zamówienie (w przypadku wpłaty za okres testowy liczy się następna wpłata).

   

   

   

  Przy okazji informujemy o wprowadzonej 5 listopada nowości na MyDevil.net

   

  Obsługa dodatkowych adresów URI dla proxy

  Na prośbę naszych użytkowników dodaliśmy możliwość proxowania do dowolnego adresu URI uruchomionej aplikacji dla strony WWW typu "proxy".

   

  Przykład użycia:

  devil www add proxy.example.com proxy localhost 1234 /aplikacja

  Spowoduje to, że pod adresem http(s)://proxy.example.com/ będzie widoczna strona http://localhost:1234/aplikacja/


 3. Promocja "Nowe -40%"

   

  Informujemy o trwającej obecnie promocji. Promocją objęte jest pierwsze 40 zamówione nowe konta na okres: jednego miesiąca, sześciu miesięcy lub jednego roku. Regulamin promocji dostępny jest tutaj: http://www.mydevil.net/regulaminy,20.html

   

  Nasza oferta:

  http://www.mydevil.net/oferta.html

   

   

  Ulepszone repozytoria SVN/GIT/HG

   

  Od teraz wszyscy nasi użytkownicy zyskali dostęp do nowej wersji repozytoriów, które wnosi bezpośredni dostęp do plików repozytorium, co dodaje następujące możliwości:

  * hostowanie istniejącego już repozytorium

  * uruchamianie hooków

  * wykorzystanie dowolnego frontendu

  * zintegrowanie z używanym przez Ciebie oprogramowaniem, np. redmine lub trac

   

   

  MongoDB 2.6

   

  Dokonaliśmy migracji wszystkich serwerów MongoDB do wersji z serii 2.6.


 4. 10 urodziny MyDevil.net

   

  Dnia 31.08.2004 został powołany do życia projekt MyDevil.net - wtedy jeszcze działaliśmy całkowicie amatorsko a nasz hosting służył jedynie do ircowania, od tego czasu wiele się zmieniło. Przez lata zmieniały się technologie, dzięki czemu mogliśmy całkowicie zmienić naszą ofertę - patrzymy w przyszłość i wiemy, że nadszedł czas na kolejne duże zmiany!

  Dziękujemy wszystkim naszym użytkownikom, za to, że jesteście z nami i napędzacie nas - mamy dla Was kilka niespodzianek ;-)

   

  Program lojalnościowy

   

  Dla naszych stałych Klientów przygotowaliśmy program lojalnościowy - już od teraz w zależności jak długo istnieje konto przy przedłużeniach usług będzie taniej!

  Taniej z każdym rokiem o 10% (maksymalna zniżka lojalnościowa to 30%, przy płatnościach za okres pół roku i rok). Jeżeli masz u nas konto dłużej niż rok, już teraz możesz skorzystać ze zniżki.

   

  Nowa oferta oraz architektura hostingowa

   

  Nasza oferta również uległa zmianom - każde nowe konto ma teraz możliwość uruchamiania wszelkich aplikacji webowych (Django, Ror, Sinatra, Redmine, Trac, Node.js i wszystko inne o czym pomyślisz ;-)) oraz kompilowania i uruchamiania własnego oprogramowania (również Java). Oprócz tego zwiększyliśmy pojemność kont (nawet 200 GB!) oraz jasno określiliśmy limity zużycia pamięci RAM (od 1 GB do 4 GB) dla uruchomionych przez użytkownika aplikacji. MyDevil.net od dawna to nie tylko shell, ale również bardzo rozbudowany hosting. I właśnie na usługach typowo hostingowych skupiamy swoją uwagę - zaowocowało to uproszczeniem architektury serwerów, co oznacza, że teraz logując się na konto można wykonać wszystkie operacje z jednego serwera (+ bezpośredni dostęp do plików poczty, oznacza to również dostęp do automatycznej kopii bezpieczeństwa) - czyli znika podział na serwery shell, web, java, mail, irc. A mało popularne usługi takie jak torrent, jabber oraz (bardziej popularny) VPN nie będą już dostępne dla nowych kont. Nowa oferta VPN (oddzielna od kont hostingowych) zostanie przedstawiona już wkrótce.

   

  Urodzinowa promocja -50%

   

  Nowe serwery czekają na nowych użytkowników, dlatego też mamy dla Was promocje - konta z odświeżonej oferty są tańsze o 50%! Promocja trwa do 19.09.2014 godziny 00:00 i dotyczy płatności za okres pół roku oraz rok.

   

  http://www.mydevil.net/oferta.html


 5. Obsługa certyfikatów przez SNI

   

  Wykonana ostatnio aktualizacja systemu zarządzania kontem DevilWEB2 wprowadza kilka nowości w tym przy pomocy SNI (rozszerzenie protokołu TLS) możliwość uruchomienia własnych certyfikatów SSL dla Waszych domen bez konieczności wykupywania prywatnego adresu IP.

   

  Certyfikat będzie widoczny dla wszystkich współczesnych przeglądarek internetowych. Może jednak nie działać poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych.

   

  Aby skorzystać z nowej funkcji wystarczy zalogwać się do DevilWEBa, przejść do:

  SSL ➙ Strony WWW (WWW websites) ➙ Adresy IP, które można użyć z SNI wybrać Zarządzaj (Manage) ➙ Dodaj certyfikat (Add certificate) ➙ przesłać własny certyfikat.

   

  lub przy pomocy shellowego klienta Devil:

  devil ssl www add <adres_ip> <certyfikat> <klucz> [nazwa_domeny]

   

  oraz usuwanie:

  devil ssl www del <adres_ip> [nazwa_domeny]

   

  http://mydevil.net


 6. Nowości na MyDevil.Net

   

  Zarządzanie crontabem z poziomu panelu DevilWEB

   

  Panel DevilWEB doczekał się pełnego zarządzania zadaniami crontab - na wszystkich serwerach, gdzie użytkownik posiada konto. Wystarczy przejść do "Zadania Cron"/"Cron jobs" po zalogowaniu się do panelu DevilWEB i wybrać serwer.

   

   

  Kodowanie baz danych MySQL

   

  Przy tworzeniu nowej bazy danych można ustawić kodowanie/metodę porównywania znaków (domyślnie UTF-8 - utf8_general_ci), polecenie devil:

   

  devil mysql db add [--collate=kodowanie]

   

  lub można od razu dodać użytkownika mysql poleceniem:

   

  devil mysql db add [] [--collate=kodowanie]

   

  Użytkownicy korzystający z DevilWEBa znajdą ustawienia kodowania MySQL w:

  Bazy MySQL (MySQL databases) ➙ Dodaj bazę (Add database) ➙ Zaawansowane ustawienia (Advanced settings) ➙ Metoda porównywania znaków (Collation).

   

   

  Obsługa rozszerzeń PostgreSQL

   

  Serwer baz danych PostgreSQL od teraz wspiera rozszerzenia, na początek oddaliśmy możliwość zainstalowania następujących rozszerzeń dla bazy:

  • postgis
  • postgis_topology
  • pg_trgm

  które można instalować przy pomocy polecenia devil:

   

  devil pgsql extensions

   

  lub przy pomocy panelu DevilWEB:

  PostgreSQL ➙ Rozszerzenia (Extensions) - przy wybranej bazie danych

   

  czekamy na propozycje nowych rozszerzeń dla PostgreSQL.

   

   

  Oprócz wyżej wymienionych nowości wprowadzone zostało wiele mniejszych poprawek i ulepszeń.

   

  Pozdrawiamy,

  Administracja MyDevil.Net


 7. Kod promocyjny - czerwiec 2014

   

  Tradycyjnie już mamy dla Was kod promocyjny dający 15% zniżki przy płatnościach za 6 oraz 12 miesięcy:

  CZERWIEC_Z_MYDEVIL

   

  Ważny przez 6 dni, czyli do 07.06.2014 godziny 00:01 - dotyczy nowych jak i aktualnych klientów naszych usług.

   

   

   

  Error logi dla Passengera

   

  Typy strony WWW: ror, python oraz nodejs od teraz zapisują do pliku ~/domains//logs/error.log następujące informacje:

  * zapisy na stdout,

  * zapisy na stderr,

  * informacje o problemach przy uruchamianiu aplikacji.

   

  Aby logowanie było aktywne wystarczy istniejący katalog ~/domains//logs/

   

  http://www.mydevil.net/oferta.html


 8. Bardziej atrakcyjny program partnerski

   

  Od teraz dzięki programowi partnerskiemu możesz dostawać 10% w wPLN każdej wpłaty za przedłużenie konta dokonanej przez poleconego użytkownika.

  To początek większych zmian w naszym programie partnerskim, więc warto już teraz rozpocząć promowanie naszych usług.

   

  http://www.mydevil.net

   

   

  Kod promocyjny

  Kolejny raz przygotowaliśmy kod promocyjny dla nowych jak i aktualnych użytkowników:

  MAJ_Z_MD

   

  Kod wyjątkowo z powodu długiego weekendu ważny jest aż 6 dni, do 07.05.2014 godziny 00:30 i obniża cenę kont o 15% przy płatności za 6 oraz 12 miesięcy (dotyczy aktualnych jak i nowych klientów).

   

   

  Obsługa Phalcon w PHP

  Z powodu zwiększenia zainteresowania frameworkiem PHP Phalcon dodaliśmy możliwość skorzystania z niego - wystarczy załadować moduł.


 9. Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych postanowiliśmy uruchomić specjalną promocję. Na wszystkie konta zamówione lub przedłużone na okres minimum pół roku dajemy 15% zniżki! Regulamin promocji dostępny jest tutaj. Promocja potrwa od dzisiaj do końca 25.04.2014 włącznie. Aby uzyskać znacznie większą zniżkę na nowe konto wystarczy przy zamówieniu podać kod rabatowy, kod osoby polecającej.

   

  http://www.mydevil.net/oferta.html

   

  Wesołych Świąt i mokrego śmigusa dyngusa:)


 10. Witamy,

   

  Pragniemy zaprezentować Państwu nową ofertę kont shellowych MyDevil.net.

   

  Parametry dawnych kont podnieśliśmy niemal dwukrotnie - w najdroższym pakiecie użytkownik ma do dyspozycji aż 100 procesów systemowych, 40GB miejsca na dysku i aż 20 połączeń do IRC - oraz możliwość dokupienia własnego adresu IP za jedyne 5zł/miesiąc, z którego może używać IRC bez żadnych ograniczeń. Dodatkowo, znieśliśmy dawne limity transferu!

   

  UWAGA!

  Zezwalamy między innymi na: uruchamianie statystyk do serwerów gier (np. HLstatsX), serwerów głosowych (od kont irc2 włącznie) , fast download.

   

   

   

  Pakiet EKG1:

   

  Dostęp do IRC: nie

  Ilość połączeń IRC: 0

  Własny vhost/IP: nie

  Procesy systemowe: 10

  Pojemność: 500MB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 3

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 0

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: nie

  Dostęp do VPN: nie

  Polski serwer proxy: nie

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 3 zł

  Cena za pół roku (brutto): 16 zł

  Cena za rok (brutto): 30zł

  Zamówienie

   

   

   

  Pakiet EKG2:

   

  Dostęp do IRC: nie

  Ilość połączeń IRC: 0

  Własny vhost/IP: nie

  Procesy systemowe: 15

  Pojemność: 2 GB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 6

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 1

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: nie

  Dostęp do VPN: nie

  Polski serwer proxy: nie

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 6 zł

  Cena za pół roku (brutto): 32 zł

  Cena za rok (brutto): 60 zł

  Zamówienie

   

   

   

  Pakiet IRC1:

   

  Dostęp do IRC: tak

  Ilość połączeń IRC: 2

  Własny vhost/IP: tak

  Procesy systemowe: 25

  Pojemność: 5 GB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 12

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 3

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: nie

  Dostęp do VPN: tak

  Polski serwer proxy: tak

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 8 zł

  Cena za pół roku (brutto): 45 zł

  Cena za rok (brutto): 85 zł

  Zamówienie

   

   

   

  pakiet IRC2:

   

  Dostęp do IRC: tak

  Ilość połączeń IRC: 5

  Własny vhost/IP: tak

  Procesy systemowe: 45

  Pojemność: 10 GB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 10

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 5

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: tak

  Dostęp do VPN: tak

  Polski serwer proxy: tak

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 18 zł

  Cena za pół roku (brutto): 56 zł

  Cena za rok (brutto): 110 zł

  Zamówienie

   

   

   

  Pakiet IRC3:

   

  Dostęp do IRC: tak

  Ilość połączeń IRC: 10

  Własny vhost/IP: tak

  Procesy systemowe: 70

  Pojemność: 20 GB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 24

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 10

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: tak

  Dostęp do VPN: tak

  Polski serwer proxy: tak

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 16 zł

  Cena za pół roku (brutto): 92 zł

  Cena za rok (brutto): 180 zł

  Zamówienie

   

   

   

  Pakiet IRC4:

   

  Dostęp do IRC: tak

  Ilość połączeń IRC: 20

  Własny vhost/IP: tak

  Procesy systemowe: 100

  Pojemność: 40 GB

  Transfer miesięczny: bez limitu

  Strona WWW: tak

  Domen WWW (vhostów httpd): 32

  PHP 5.2 oraz 5.3: tak

  Ilość baz danych: 15

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: tak

  Dostęp do VPN: tak

  Polski serwer proxy: tak

  Codzienny backup danych: tak

   

  Cena za miesiąc (brutto): 28 zł

  Cena za pół roku (brutto): 160 zł

  Cena za rok (brutto): 300 zł

  Zamówienie

   

   

  Masz jakieś pytania?

  Napisz do nas!

   

  Niebiańskie konta shell

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 11. Witamy

   

  Z nieukrywaną satysfakcją informujemy, że w naszej ofercie kont shell pojawił się dostęp do sieci VPN (z ang. Virtual Private Network - Prywatna, Wirtualna sieć). Oczywiście, tunelowanie SSH nadal będzie dostępne. Usługa uruchamiana jest po skontaktowaniu się z nami i jest dostępna dla kont z serii IRC.

   

  Zapraszamy do skorzystana z naszej oferty.

  http://www.mydevil.net


 12. Witamy,

   

  Wprowadziliśmy do oferty dodatkową usługę "Polskie Proxy" dostępną dla użytkowników kont ekg2 oraz wszystkich typu irc.

   

  Nową usługę możesz wykorzystać przykładowo do oglądanie materiałów VOD dostępnych dla mieszkańców Polski z dowolnego miejsca na świecie (musisz posiadać dostęp do Internetu).

   

  Jedyne co musisz zrobić to zamówić i opłacić u nas konto shell (oferta dostępna od pakietu ekg2), napisać do nas o aktywację usługi "Polskie Proxy", zainstalować i skonfigurować oprogramowanie (linki oraz instrukcja konfiguracji w dziale pomoc).

   

  http://www.mydevil.net/oferta.html


 13. Nowa oferta kont shellowych MyDevil.net:

   

  Nazwa pakietu: ekg1

   

  Dostęp do IRC: Nie

  Procesy systemowe: 5

  Pojemność: 200 MB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 1

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Nie

  Transfer (miesięcznie): 2 GB

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 3 zł/16 zł/30 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-ekg1.html

   

   

  Nazwa pakietu: ekg2

   

  Dostęp do IRC: Nie

  Procesy systemowe: 10

  Pojemność: 1 GB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 2

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Nie

  Transfer (miesięcznie): 10 GB

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 6 zł/32 zł/60 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-ekg2.html

   

   

  Nazwa pakietu: irc1

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 2

  Procesy systemowe: 15

  Pojemność: 2 GB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 5

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Nie

  Transfer (miesięcznie): 15 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 1

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 8 zł/45 zł/85 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc1.html

   

   

  Nazwa pakietu: irc2

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 4

  Procesy systemowe: 25

  Pojemność: 5 GB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 10

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Nie

  Transfer (miesięcznie): 30 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 2

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 10 zł/56 zł/110 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc2.html

   

   

  Nazwa pakietu: irc3

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 8

  Procesy systemowe: 40

  Pojemność: 10 GB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 15

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Tak

  Transfer (miesięcznie): 60 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 3

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 16 zł/92 zł/180 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc3.html

   

   

  Nazwa pakietu: irc4

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 16

  Procesy systemowe: 70

  Pojemność: 20 GB

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Domen WWW (vhost httpd): 20

  Obsługa PHP5: Tak

  Obsługa Django/Pylons/Ruby on Rails/Trac: Tak

  Transfer (miesięcznie): 120 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 5

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak

  Codzienny backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 28 zł/160 zł/300 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc4.html

   

   

  Dostępne oprogramowanie:

  - ekg, ekg2 (każde konto).

  - BitchX, eggdrop, irssi, psybnc, weechat, znc (konta z irc).

  - bash (domyślnie), csh, sh, zsh.

  - pico, mcedit, nano, vi, vim.

  - crontab, mc, rar, screen, tar, zip.

  - curl, fetch, links, lynx, wget.

  - gcc, lua, perl, php5, python, ruby, tcl.

  - catalyst, django, pylons, subversion, trac (irc3 i irc4).

  - http proxy, socks proxy, ssh dynamic tunneling.

  - i wiele, wiele innych - zapytaj czy program jest dostępny lub może zostać doinstalowany.

   

   

  Kontakt:

  http://www.mydevil.net/kontakt.html

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 14. Witam

   

  Poniżej przedstawiam naszą nową ofertę, podwyższyliśmy parametry zachowując jednocześnie starą cenę.

   

  MyDevil.Net

   

  Nazwa pakietu: ekg1

   

  Dostęp do IRC: Nie

  Procesy systemowe: 10 (wcześniej: 8)

  Pojemność: 200 MB (wcześniej: 150 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer (miesięcznie): 2 GB (wcześniej: 1 GB)

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego : Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 3 zł/16 zł/30 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-ekg1.html

   

  Nazwa pakietu: irc1

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 1

  Procesy systemowe: 18 (wcześniej: 15)

  Pojemność: 500 MB (wcześniej: 375 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer (miesięcznie): 3 GB (wcześniej: 2 GB)

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 4 zł/22 zł/42 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc1.html

   

  Nazwa pakietu: irc2

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 3

  Procesy systemowe: 28 (wcześniej: 23)

  Pojemność: 1000 MB (wcześniej: 750 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer (miesięcznie): 6 GB (wcześniej: 5 GB)

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 1

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 5 zł/28 zł/55 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc2.html

   

  Nazwa pakietu: irc3

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 5

  Procesy systemowe: 46 (wcześniej: 38)

  Pojemność: 2000 MB (wcześniej: 1500 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer (miesięcznie): 12 GB (wcześniej: 10 GB)

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 2

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak*

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 8 zł/46 zł/90 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc3.html

   

  Nazwa pakietu: irc4

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 10

  Procesy systemowe: 74 (wcześniej: 68)

  Pojemność: 4000 MB (wcześniej: 3000 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer (miesięcznie): 24 GB (wcześniej: 20 GB)

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 3

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak*

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 14 zł/80 zł/150 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc4.html

   

  Porównanie pakietów: http://www.mydevil.net/oferta.html .

   

  Dostęp do: ekg, ekg2, cron, screen, irssi, BitchX, epic, weechat, psybnc, eggdrop, mc, edytory, kompilatory, php, python, perl, eggdrop, psybnc oraz wiele, wiele innych przydatnych programów.

   

  Jako nieliczni w Polsce strony www naszych klientów utrzymujemy na platformie nginx.

   

   

  Możliwość tunelowania połączeń!

   

  * Wyłącznie oprogramowanie generujące małe obciążenie maszyny - najlepiej pierw uzgodnić z nami.

   

  Oferujemy też LICENCJONOWANE serwery głosowe TeamSpeak2 oraz Mumble

   

  Kontakt:

  http://www.mydevil.net/kontakt.html

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 15. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do założenia darmowego serwera głosowego Mumble (w lokalizacji niemieckiej).

  Szczegóły promocji oraz formularz rejestracji dostępny jest pod adresem http://www.free.mumble.pl

   

  Jeżeli jesteś zainteresowany większą ilością slotów lub lokalizacją Polską to prosimy o zapoznanie się z nasza ofertą http://www.mumble.pl/oferta.html

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 16. Witam

   

  Postanowiliśmy wyjść naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów serwerów głosowych Mumble.pl, udostępniliśmy nową lokalizację serwerów w Polsce (Poznań). Jednocześnie nadal dostępna będzie starsza oferta serwerów w Niemczech.

   

  W nowej lokalizacji cena jednego slota (prywatny,publiczny) wynosi tylko 0,55 PLN.

   

  Mocne strony naszej oferty

  -Stabilność serwerów.

  -Autorski panel administracyjny www w języku polskim.

  -Taka sama cena serwera prywatnego jak i publicznego.

  -Brak limitów przepustowości.

  -Wysoka jakość przesyłanego dźwięku (redukcja zakłóceń oraz automatyczna regulacja wzmocnienia).

  -Obsługa dźwięku przestrzennego.

  -Dwie lokalizacje serwera do wyboru: Polska (0,55 PLN) oraz Niemcy (0,35 PLN).

   

  Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą http://www.mumble.pl/oferta.html.

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 17. Witam,

   

  Sprzedam banner 468x60px na stronie www.kretyn.com.

  Cena: 75,00 PLN / 0,5 MILIONA odsłon.

  Więcej informacji na aukcji allegro:

  http://allegro.pl/item689891592_hit_0_5_ml...kretyn_com.html

  Oraz 0,5 MILIONA odsłon billboardu 750x100 w cenie 225,00 PLN, aukcja Allegro.

  Więcej informacji: http://allegro.pl/item689904349_hit_0_5_ml...kretyn_com.html

  Wszystkie pytania proszę kierować na adres mail: reklama@kretyn.com .

   

  Możliwość wystawienia rachunku!

   

  Kupując u nas kupujesz w firmie.

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490


 18. Udostępniliśmy nową wersję naszego autorskiego panelu administracyjnego Mumble.

  Najważniejsze zmiany:

  - Lepszy, czytelniejszy interfejs użytkownika (screenshots: logowanie, zarządzanie kontami użytkowników)

  - Zbiór informacji o serwerze (screenshot)

  - Nowa opcja publicznej rejestracji użytkowników na serwerach Mumble (screenshot)

   

  Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwerów głosowych Mumble.


 19. Witam

   

  Postanowiliśmy wyjść naprzeciw coraz większym wymaganiom klientów, stworzyliśmy nową ofertę podwyższając parametry każdego typu konta, zachowując jednocześnie starą cenę.

   

  MyDevil.Net

   

  Nazwa pakietu: ekg1

   

  Dostęp do IRC: Nie

  Procesy systemowe: 8 (wcześniej: 5)

  Pojemność: 150 MB (wcześniej: 100 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer: 1 GB

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego : Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 3 zł/16 zł/30 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-ekg1.html

   

  Nazwa pakietu: irc1

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 1

  Procesy systemowe: 15 (wcześniej: 10)

  Pojemność: 375 MB (wcześniej: 250 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer: 2 GB

  Baza danych: Nie

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 4 zł/22 zł/42 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc1.html

   

  Nazwa pakietu: irc2

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 3

  Procesy systemowe: 23 (wcześniej: 15)

  Pojemność: 750 MB (wcześniej: 500 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer: 5 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 1

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Nie

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 5 zł/28 zł/55 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc2.html

   

  Nazwa pakietu: irc3

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 5

  Procesy systemowe: 38 (wcześniej: 25)

  Pojemność: 1500 MB (wcześniej: 1000 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer: 10 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 2

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak*

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 8 zł/46 zł/90 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc3.html

   

  Nazwa pakietu: irc4

   

  Dostęp do IRC: Tak

  Ilość połączeń IRC: 10

  Procesy systemowe: 68 (wcześniej: 45)

  Pojemność: 3000 MB (wcześniej: 2000 MB)

  Miejsce na stronę WWW: Tak

  Transfer: 20 GB

  Baza danych: Tak

  Ilość baz danych: 3

  Możliwość uruchamiania własnego oprogramowania: Tak*

  Cotygodniowy backup danych: Tak

  Cena Miesiąc/Pół roku/Rok: 14 zł/80 zł/150 zł

  Zamów: http://www.mydevil.net/zamowienie-irc4.html

   

  pakietów: http://www.mydevil.net/oferta.html .

   

  Dostęp do: ekg, ekg2, screen, irssi, BitchX, epic, weechat, psybnc, eggdrop, mc, edytory, kompilatory, php, python (2.4 oraz 2.5), perl oraz wiele, wiele innych przydatnych programów.

  Możliwość tunelowania połączeń!

   

  * Wyłącznie oprogramowanie generujące małe obciążenie maszyny - najlepiej pierw uzgodnić z nami.

   

  Oferujemy też LICENCJONOWANE serwery głosowe TeamSpeak2 oraz Mumble

   

  Kontakt:

  http://www.mydevil.net/kontakt.html

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019


 20. Witam,

   

  Sprzedam banner 468x60px na stronie www.kretyn.com

  Cena: 10,00 PLN / 50 000 wyświetleń.

  Więcej informacji na aukcji allegro:

  http://allegro.pl/item620057993_hit_50_000...kretyn_com.html

   

  Oraz 30 000 wyświetleń billboardu 750x100 w cenie 10,00 pln, aukcja Allegro.

  Więcej informacji: http://allegro.pl/item620057636_30_000_wys...kretyn_com.html

   

  Wszystkie pytania proszę kierować na adres mail:

  reklama@kretyn.com

   

  Możliwość wystawienia rachunku!

   

  Kupując u nas kupujesz w firmie.

   

  ADMIN.NET.PL Tomasz Rzepka

  ul. Reja 1/2

  72-600 Świnoujście

  NIP: 8551511019

  REGON: 320536490

×
×
 • Dodaj nową pozycję...