Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Qdi

Użytkownicy
 • Zawartość

  1 017
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez Qdi


 1. Zrzut: http://forum.pccentre.pl/index.php?autocom...m&album=144

  Generalnie w okienku po prawej masz zakładke operacje -> na dole tej zakładki masz: "Utwórz nową operację". Po kliknięciu Photoshop rejestruje wszystkie Twoje działania (np. zmniejszanie obrazków, filtry itp itd) Podczas nagrywania eksportujesz obrazek, a następnie naciskasz na stop. Potem, wystarczy przy kolejnym obrazku nacisnać play i Photoshop powinien wyeksportować to co chcesz.


 2. Pewnie, kosztuje sporo, ale to w żadnym stopniu nie upoważnia nas do używania nielegalnych wersji...

  W pełni oczywiście się zgadzam, staram się zwrócić uwagę na pewien problem: ceny, które nie odpowiadają polskim realiom. Jak przeciętny Polak który chce się nauczyć grafiki komputerowej (A to jeszcze zazwyczaj uczeń/student który nie zarabia na siebie) ma stać się grafikiem? Firmy (które stać na zakup oryginalnego oprogramowania) chcą do pracy osoby które potrafią obsługiwać Photoshopa, ich nie interesuje tłumaczenie, że nie stać mnie było na zakup photosopa wiec potrafię gimpa, ale photoshopa- nie. Mogę się z wieloma rzeczami zgodzić, ale nie z tym, że Photoshopa można w pełni zastąpić. Wg mnie jest najlepszy i jak przypuszczam zdecydowana większość grafików i firm graficznych używa tego programu. A nauczyć się jakoś go trzeba prawda? Chce podkreślić, że za piractwem nie jestem, ale poniekąd do piractwa zmusza rynek.


 3. Bądźmy też realistami... Dla celów prywatnych kogo stać wydać 3000 zł? Można się burzyć o windows 300 zł, office dla użytkowników domowych 199 zł, ale swoją drogą wydawać 3000 na photosopa albo 7000 na cały pakiet adobe to ździebko przegięcie.

   

  Marta - pomóc Ci nie mogę, ale zadając to pytanie między wierszami odpowiadasz sobie co trzeba zrobić... (aktualizacja)


 4. A właściwie o co kopie kruszymy, każdy z programów antywirusowych będzie dobry do czasu jak coś nie złapiemy bo akurat tego program w swej bazie nie miał. Po drugie żaden w 100% nie zabezpiecza komputera. Płatne wersje to nic innego jak kompletny zestaw, bezpłatnych programów i co nie które płatne wersje są szybsze w skanowaniu komputera.

  Dlatego nie ma się co denerwować, ja używam Avasta i go chwalę a inny jeszcze ma innego i jego będzie chwalił.

   

  I tak naprawdę święta racja...

×
×
 • Dodaj nową pozycję...