Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

Dacik

Użytkownicy
 • Zawartość

  1 343
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze w blogu dodane przez Dacik


 1. Oczopląsów można dostać :). Wiem, że to faza wstępna rozwoju strony, ale jakieś to takie rozbiegane. Wszedłem na główną i pierwsza myśl: "Kaj jo je? Kaj je moje koło?". Przemyślenia przedmówcy, co do kolorystyki wydają się być uzasadnione. Jak w wolnej chwili wpadnę na coś konkretniejszego to nie omieszkam Cię o tym poinformować :)


 2. Nie ma się co łudzić. TP została zmuszona do podjęcia tak drastycznych kroków. Gdyby nie warunki postawione przez UKE nigdy by do tego nie doszło. Ba! W dalszym ciągu internet w Polsce byłby drogi. Na szczęście wejscie do Unii sprawiło, że mamy ten zbawienny dla nas swobodny przepływ ludzi, towarów i usług i z roku na rok sytuacja będzie ulegała znaczącej poprawie. Dzięki temu na nasz rodzimy rynek wkroczą inni dostawcy internetu. Ciekawym rozwiązaniem będzie pakietowe dostarczanie telewizji i dostępu do sieci w... gniazdkach energetycznych. Takie rozwiązania na zachodzie to codzienność. U nas to nowość, innowacja, czy rewolucja. Jak zwał tak zwał, w większych miastach podobno takie rozwiązanie już funkcjonuje. Reszta się kiedyś doczeka :P

   

  Swoją drogą... czytałem, że japoński multioperator Jupiter udostępni skośnookim (no.. pewnie pozostałym też) mieszkańcom łącze o przepustowości 160 Mb/s. To nie jest pomyłka. Naprawdę 160 Mb/s w domu przeciętnego Japończyka. Jednym słowem wow!

×
×
 • Dodaj nową pozycję...