Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

vega195

Użytkownicy
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez vega195


 1. Jeśli ilość dokumentów do przetworzenia w firmie jest mała, to można zająć się tym samodzielnie - żadna specjalistyczna wiedza nie jest do tego potrzebna. Dla ułatwienia można skorzystać z narzędzi księgowych, na https://wfirma.pl można przetestować jeden z takich - to spore ułatwienie.
   


 2. Najprościej zrobić stronę na kreatorze, ale po takiej stronie nie należy wiele oczekiwać. Bardziej profesjonalną stronę można zrobić na wordpress'ie - moim zdaniem to najlepsza opcja. Można też zlecić komuś stworzenie strony, ale to kosztuje. Po stworzeniu strony pozostaje jeszcze wybór domeny i hostingu, odpowiedni mają m.in. na https://www.cal.pl - przed zakupem najlepiej przetestować i sprawdzić, czy wszystko działa jak należy.


 3. W przepadu zwykłej strony internetowej certyfikat SSL nie jest potrzebny, ale w przypadku sklepu jest już niezbędny. Taki certyfikat zabezpiecza dane klientów (w tym te najważniejsze jak numery kart kredytowych) - są niewidoczne i zaszyfrowane, nie sposób ich odczytać, ani złamać. Do droższych hostingów prosty certyfikat dostajesz gratis, za lepszy musisz już zapłacić, jeśli masz tańszy hosting, to także musisz zapłacić za certyfikat, ale nie kosztuje on wiele - najprostsze zaczynają się od kilkudziesięciu zł za rok, sprawdź te https://www.cal.pl/certyfikatyssl


 4. Firmy odzyskujące odszkodowania są dość skuteczne, ale nie wszystkie, poza tym wiąże się to z kosztami, niekiedy sporymi. Osobiście przed decyzją radze sprawdzić daną firmę, w szczególności opinie na jej temat, oraz jaką ma prowizję, od czego jest uzależniona, jakie są inne opłaty oprócz prowizji, itp. W razie gdyby ktoś szukał takiej pomocy w Opolu lub Wrocławiu, to zachęcam do sprawdzenia http://pomocni.org.pl - zajmują się odzyskaniem odszkodowań od lat i są w tym dość skuteczni.


 5. Najprostszym rozwiązaniem będzie chyba skorzystanie z WordPressa. To dość proste oprogramowanie, więc stworzeniem strony można zając się samodzielnie, ale w przypadku strony firmowej warto rozważyć zlecenie tego specjaliście - sprawdźcie sobie http://stadnicka.com...ny-internetowe/ - który zadba o oryginalną i atrakcyjną szatę graficzną, pełną konfiguracją, czy instalację odpowiednich wtyczek, a także optymalizację pod kątem wyszukiwarek internetowych.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...