Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre

valerie89

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez valerie89


 1. Chciałabym polecić darmową grę strategiczną Plemiona 2, w której przenosimy się do czasów średniowiecza i tworzymy własne królestwo – rozgrywka nie odbiega od innych podobnych tytułów i polega głównie na ciągłej rozbudowie infrastruktury, oraz na pokojowym lub zbrojnym poszerzaniu swojego królestwa. Plemiona 2 to kontynuacja świetnej strategi sprzed ponad 10-u lat. Jako, że jest to gra MMO, to istotną częścią rozgrywki jest współpraca z innymi grającymi – możemy m.in. handlować z innymi graczami, oraz wstępować do tytułowych plemion, które wzajemnie się ochraniają i razem toczą wojny.

   

  Gra jest oczywiście w pełni darmowa, a przy tym nie trzeba jej ściągać, ani instalować na komputerze – gra się w nią przez internet (w przeglądarce) – wystarczy się zarejestrować.

   

  Źródło:

  Więcej o grze Plemiona 2 możecie się dowiedzieć pod poniższym linkiem:

  Plemiona 2

  post-16386-0-89275900-1430825628_thumb.jpg


 2. Chciałabym polecić darmową grę piłkarską Korner 5, która jest pierwszą piłkarską grą MOBA w historii. W grze wcielamy się oczywiście w piłkarzy i bierzemy udział w piłkarskich pojedynkach, rozgrywanych pomiędzy dwiema 5-osobowymi drużynami – mecze rozgrywane są w formie zwykłych pojedynczych spotkań (dostępnych jednak w kilku trybach), lub w turniejach o rosnącym poziomie trudności. Grę wyróżniają nietypowy wygląd piłkarzy (nienaturalnie duże głowy), oraz bardzo niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu gra powinna się uruchomić na każdym komputerze.

   

  Gra w pełni darmowa – oparta jest bowiem na modelu free-2-play. Aby w nią zagrać, wystarczy się zarejestrować.

   

  Źródło:

  Więcej o grze Korner 5 możecie się dowiedzieć pod poniższym linkiem:

  Korner 5

  post-16386-0-59385200-1430824834_thumb.jpg

×
×
 • Dodaj nową pozycję...