Skocz do zawartości


Euro.net.pl

Rejestracja: 20 cze 2018
Poza forum Ostatnio: 9 lip 2018, 08:36
-----

Moje posty

W temacie: ultrabook dla programisty

9 lipiec 2018, 08:39

Jeżeli zależy Ci na jak najmniej awaryjnym ulrabooku to polecam wybrać coś z serii Della jak Dell Inspiron 5370 lub jeden z modeli Vostro, n plus na pewno bardzo chwalony serwis i mała awaryjność. Daj znać na co ostatecznie padł wybór, czekamy na Twoją odpowiedź.

W temacie: Tani laptop do gier

9 lipiec 2018, 08:36

Pełna zgoda z Przedmówcami, dobry laptop do gier to zdecydowanie większy wydatek niż 2k, tym bardziej jeżeli mowa o używanym na który nikt nie da Ci gwarancji, więc wszystko naprawiasz z własnej kieszeni. Moim zdaniem lepiej dozbierać do nowego laptopa lub wybrać konsolę.

W temacie: Gdzie kupujecie tusze lub zamienniki do drukarek?

9 lipiec 2018, 08:32

Co do zamienników to też w wielu przypadkach zależy od konkretnego modelu drukarki do którego chcemy go dopasować, na pewno nie warto bazować na tych najtańszych w obawie o uszkodzenie głowicy. Grunt to wybór godnego zaufania sklepu na którym możemy bazować i kupić zamienniki dobrej klasy.

W temacie: internet mobilny

9 lipiec 2018, 08:30

A zaglądałeś na nasza stronę oraz poszczególne pakiety? W dalszym ciągu służymy radą i pomocą na forum podczas wyboru internetu. Czekamy na Twoją odpowiedź :)

W temacie: Pytanie o wi-fi

9 lipiec 2018, 08:29

Wychodzi na to, że w praktyce jednak nie masz zainstalowanych sterowników od karty sieciowej i dlatego nie można połączyć się z routerem. Spróbuj raz jeszcze je zainstalować i udostępnić wi fi, wtedy powinno być w porządku.