Skocz do zawartości


rude_dude234

Rejestracja: 22 cze 2017
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 13:41
-----

Moje posty

W temacie: Jaki telefon wybrać

wczoraj, 13:41

Co sądzicie o telefonach OnePlus? Nikt z moich znajomych nie ma takiego cuda, więc w 100% nie wiem jakie one są, ale na internecie znajduję same pozytywne opinie i nie wiem czy zakupić taki telefon, czy nie. Poza tym potrzebuję, żeby naprawdę sprawnie chodziły mi na nim gry takie, jak te. Ktoś coś doradzi?

W temacie: Tanie granie i zarabianie

10 październik 2017, 13:29

Nie jestem pewny co do tego. Naiwniacy dają się złapać na haczyk, a po 3 miesiącach jakaś niespodzianka przychodzi pocztą - tradycyjną, albo elektroniczną. Gdy coś za ładnie świeci, to wiadomo, że źródło światła jest sztuczne. Pomimo tego, pozdrawiam serdecznie :)

W temacie: 15 lat x-kom - promocje

10 październik 2017, 13:16

Szaleją z tymi promocjami, nie powiem. Jak znajdę chwilę, to podpatrzę coś dla siebie. A Wy coś kupowaliście już? Może się pochwalicie? Ja sam dam znać, jeśli na coś trafię :)

W temacie: W jakie gry mmorpg gracie

29 wrzesień 2017, 13:27

Guild Wars 2? Pierwsze słyszę, a recenzje bardzo wysokie. Dzisiaj wieczorem do niej usiądę. Jakie wrażenia? Tytuł daje radę?

W temacie: Multiplayer game

29 wrzesień 2017, 13:25

Pamiętam, jak zagrywałem się w Quake 3 z kolegami  :) Kurcze, narobiliście mi ochotę n odświeżenie tytułu. Gra ktoś jeszcze? Można znaleźć ludzi na serwerach? Do tego ostatnio ciągnie mnie do jakiegoś dobrego MMO. Myślicie, że platforma MMO RPG http://mmorpg.biz.pl/ okaże się strzałem w dziesiątkę? Warto zrzeszyć graczy w jednym miejscu. Jest wtedy gdzie i z kim grać :)