Skocz do zawartości


Lara1978

Rejestracja: 12 cze 2017
Poza forum Ostatnio: 19 mar 2018, 21:52
-----

Moje posty

W temacie: Nowoczesna łazienka

19 marzec 2018, 21:55

W nowoczesnej łazience na pewno warto zadbać także o nowoczesny sprzęt. My właśnie rozglądamy się za jakąś dobrą pralko - suszarką i na oku mamy Candy z funkcją Smart. Lubimy nowoczesne technologie i sporo rzeczy nas interesuje, które mogą być sterowane za pomocą smartfona. Dlatego i tutaj naszą uwagę przykuło, że nawet suszarka do ubrań może być wyposażona w coś takiego.

W temacie: iPhone X - Warto?!

8 luty 2018, 20:05

Generalnie też chyba myślę, że cena jest trochę zbyt wygórowana. Chyba jednak skłaniałabym się bardziej do jakiegoś modelu Samsunga Galaxy. To także są porządne telefony, w które warto inwestować. Do tego można dokupić do nich kilka przydatnych akcesoriów (np. https://premtel.pl/ ) jak etui, szkło hartowane czy chociażby folia ochronna. To jest podstawa, jeśli nie chcemy zbyt szybko mieć porysowanego lub zbitego wyświetlacza. A przy tak dobrych i kosztownych telefonach warto jednak o to zadbać.

W temacie: Jak wybrać domenę?

6 listopad 2017, 19:49

To o czym także trzeba pamiętać prowadząc swoją stronę internetową, to odpowiednie jej zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami - http://odwirusowaniestron.pl/. Przez nie, ludzie nie chcą wchodzić na taką stronę i znacząco traci ona swoją pozycję w sieci. Dlatego trzeba dbać żeby strona, szczególnie sklepu, była bezpieczna dla użytkowników.

W temacie: Serwer pod blog

12 czerwiec 2017, 20:03

Przede wszystkim dobry  hosting (https://linuxpl.com/) musi być stabilny i pochodzić od dobrej i sprawdzonej firmy. Dzięki temu będziecie zawsze mieć do dyspozycji profesjonalną pomoc w razie występowania problemów. Do tego trzeba przede wszystkim dobrze się zastanowić jakie parametry są dla Was najważniejsze i ile potrzebujecie transferu czy pojemności. Od tego zależy również cena danego hostingu. A one zaczynają się już od 50 zł za rok, więc nie jest to duża kwota, a przynajmniej blog będzie profesjonalnie obsługiwany.