Skocz do zawartości


Lara1978

Rejestracja: 12 cze 2017
Poza forum Ostatnio: 23 lip 2018, 17:41
-----

Moje posty

W temacie: księgowość

23 lipiec 2018, 17:44

Być może siostrze uda sie samodzielnie ogarnąć księgowość swojej firmy więc może spróbować ją poprowadzić na początku działalności. A na przykład po kilku miesiącach może zlecić u siebie audyt finansowy - http://www.glc.pl/audyt W ten sposób dowie się, czy robi to prawidłowo, czy przestrzega wszystkich wymagań prawnych. Jeśli wyjdą na jaw jakieś niezgodności to albo je skoryguje na przyszłość lub wtedy podejmie decyzję żeby jednak powierzyć księgowość profesjonalistom w tej dziedzinie.

W temacie: Nowoczesna łazienka

19 marzec 2018, 21:55

W nowoczesnej łazience na pewno warto zadbać także o nowoczesny sprzęt. My właśnie rozglądamy się za jakąś dobrą pralko - suszarką i na oku mamy Candy z funkcją Smart. Lubimy nowoczesne technologie i sporo rzeczy nas interesuje, które mogą być sterowane za pomocą smartfona. Dlatego i tutaj naszą uwagę przykuło, że nawet suszarka do ubrań może być wyposażona w coś takiego.

W temacie: iPhone X - Warto?!

8 luty 2018, 20:05

Generalnie też chyba myślę, że cena jest trochę zbyt wygórowana. Chyba jednak skłaniałabym się bardziej do jakiegoś modelu Samsunga Galaxy. To także są porządne telefony, w które warto inwestować. Do tego można dokupić do nich kilka przydatnych akcesoriów (np. https://premtel.pl/ ) jak etui, szkło hartowane czy chociażby folia ochronna. To jest podstawa, jeśli nie chcemy zbyt szybko mieć porysowanego lub zbitego wyświetlacza. A przy tak dobrych i kosztownych telefonach warto jednak o to zadbać.

W temacie: Jak wybrać domenę?

6 listopad 2017, 19:49

To o czym także trzeba pamiętać prowadząc swoją stronę internetową, to odpowiednie jej zabezpieczenie przed złośliwym oprogramowaniem i wirusami - http://odwirusowaniestron.pl/. Przez nie, ludzie nie chcą wchodzić na taką stronę i znacząco traci ona swoją pozycję w sieci. Dlatego trzeba dbać żeby strona, szczególnie sklepu, była bezpieczna dla użytkowników.