Skocz do zawartości


Kodra

Rejestracja: 6 mar 2017
Poza forum Ostatnio: 8 sie 2017, 17:32
-----

Moje posty

W temacie: Jakie dania podać na grillu

8 sierpień 2017, 17:36

Dzisiaj możliwości jest naprawdę dość sporo, ponieważ w internecie nie brakuje ciekawych przepisów. Poza składnikami potrzebny nam będzie odpowiedni sprzęt. Myślę, że dobrym wyborem na początek będzie grill elektryczny tego typu: http://www.tefal.pl/...czne/c/grilling.

W temacie: Czy ubezpieczacie się na wakacjach zagranicznych

21 kwiecień 2017, 12:56

To dość złożone zagadnienie. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne – to pytanie zadaje sobie wiele osób. Moim zdaniem tak, ponieważ zdarza się, że koszty leczenia mogą wykraczać poza świadczenia z EKUZ. Wtedy lepiej przedstawić stosowną polisę niż wyciągać ze swojego portfela kolejne banknoty w obcej walucie. Wiele osób dotkliwie zapłaciło za brak ubezpieczenia na wczasach. Powinniśmy wyciągać wnioski z popełnionych przez nich błędów, a nie powielać je.

W temacie: Co robicie dzisiaj na obiad?

7 kwiecień 2017, 10:55

U mnie dzisiaj prawdopodobnie będzie na obiad pieczony leszcz, o ile tylko się wyrobie po pracy ze wszystkim. Mam już kupioną świeżą rybę i nie mogę się tak naprawdę doczekać, kiedy się za wszystko zabiorę. Samo przygotowanie tego danie nie jest aż tak czasochłonne. Kiedy umieścimy składniki w piekarniku, pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Warto jednak poczekać, ponieważ walory smakowe tego dania są jedyne w swoim rodzaju i polecam wam osobiście się o tym przekonać.

W temacie: Rachunek walutowy we frankach

6 kwiecień 2017, 08:50

W twoim przypadku możesz postawić np. na kantor online Alior. W ten sposób zaoszczędzisz sporo na wymianie i w razie czego możesz także przypisać do swojego konta kartę walutową. To dość wygodne rozwiązanie.

W temacie: Jaki prezent dla brata na 18-te urodziny

6 marzec 2017, 22:57

Dobrze byłoby, gdybyś na taką okazję wręczył bratu jakiś niezapomniany prezent urodzinowy, bo osiemnastka jest wyjątkową okazją. Trzeba pamiętać, że gdy nie ma się pomysłów, to zawsze można się zainspirować jednym z poradników dostępnych w sieci. Zawarta tam wiedza pomoże ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Pamiętaj, że jeżeli zdecydujesz się na zakup upominku przez internet, to oszczędzisz w ten sposób pieniądze, ponieważ w galeriach handlowych artykuły są dużo droższe.