Skocz do zawartości


Kodra

Rejestracja: 6 mar 2017
Poza forum Ostatnio: 8 sie 2017, 17:32
-----

Moje posty

W temacie: Jakie dania podać na grillu

8 sierpień 2017, 17:36

Dzisiaj możliwości jest naprawdę dość sporo, ponieważ w internecie nie brakuje ciekawych przepisów. Poza składnikami potrzebny nam będzie odpowiedni sprzęt. Myślę, że dobrym wyborem na początek będzie grill elektryczny tego typu: http://www.tefal.pl/...czne/c/grilling.

W temacie: Czy ubezpieczacie się na wakacjach zagranicznych

21 kwiecień 2017, 12:56

To dość złożone zagadnienie. Czy warto wykupić dodatkowe ubezpieczenie turystyczne – to pytanie zadaje sobie wiele osób. Moim zdaniem tak, ponieważ zdarza się, że koszty leczenia mogą wykraczać poza świadczenia z EKUZ. Wtedy lepiej przedstawić stosowną polisę niż wyciągać ze swojego portfela kolejne banknoty w obcej walucie. Wiele osób dotkliwie zapłaciło za brak ubezpieczenia na wczasach. Powinniśmy wyciągać wnioski z popełnionych przez nich błędów, a nie powielać je.

W temacie: Co robicie dzisiaj na obiad?

7 kwiecień 2017, 10:55

U mnie dzisiaj prawdopodobnie będzie na obiad pieczony leszcz, o ile tylko się wyrobie po pracy ze wszystkim. Mam już kupioną świeżą rybę i nie mogę się tak naprawdę doczekać, kiedy się za wszystko zabiorę. Samo przygotowanie tego danie nie jest aż tak czasochłonne. Kiedy umieścimy składniki w piekarniku, pozostaje uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Warto jednak poczekać, ponieważ walory smakowe tego dania są jedyne w swoim rodzaju i polecam wam osobiście się o tym przekonać.

W temacie: Rachunek walutowy we frankach

6 kwiecień 2017, 08:50

W twoim przypadku możesz postawić np. na kantor online Alior. W ten sposób zaoszczędzisz sporo na wymianie i w razie czego możesz także przypisać do swojego konta kartę walutową. To dość wygodne rozwiązanie.