Skocz do zawartości


Ritan

Rejestracja: 12 kwi 2016
Poza forum Ostatnio: 21 maj 2018, 21:56
-----

Moje posty

W temacie: Co na prezent 18 stkowy?

21 maj 2018, 21:58

Za tą kwotą spokojnie wybierzesz coś z https://mygiftdna.pl...-Na-18-Urodziny , a wydaje mi się, że takie personalizowane prezenty są zdecydowanie najlepszym wyborem :) Jak miałem osiemnastkę to też najbardziej cieszyły mnie prezenty, które były tak jakby specjalnie dla mnie. To sprawiło, że mają dla mnie bardzo dużą wartość, bo są po prostu niesamowitymi pamiątkami. A swoją osiemnastkę wspomina się bardzo często :)

W temacie: Kompleksowa obróbka metali

20 maj 2018, 22:38

Wydaje mi się, że to też zasługa dobrej jakości metalu czy stali. Albo po prostu zainwestować w stal nierdzewną. Jeśli chodzi o dostawców to z własnego doświadczenia mogę Wam polecić firme Virgamet, z którą współpracuję już od dłuższego czasu kupując od nich między innymi stal typu 30HGSA. Co do jakości, to moim zdaniem są jedną z lepszych firm z jakimi miałem do czyniania, a uwierzcie trochę ich było. Tutaj macie link do jednej z ofert jeśli jesteście zainteresowani https://virgamet.pl/...strukcyjna.html

W temacie: Lublin - gdzie zorganizować przyjęcie dla dziecka?

18 maj 2018, 16:15

Oj w Lublinie to ciężko, nie znam tam żadnej fajnej restauracji :/ My na roczek Tomka zabraliśmy rodzinkę do http://staremetropolis.pl/ w Toruniu na obiad. To nasza ulubiona, sprawdzona restauracja, więc byliśmy pewni, że wszystkim zasmakuje :) I nie zawiedliśmy się. Dania z grilla jak zawsze na szóstkę z plusem, a pizza najlepsza jaką jadłem! Pracują tam ludzie, którzy naprawdę znają się na kuchni.

W temacie: Laptop używany

18 maj 2018, 12:32

A może warto zdecydować się na laptopy poleasingowe? Co Wy na to? Sam na takim pracuje i jestem zadowolony

W temacie: Obieg dokumentów w firmie

18 maj 2018, 12:30

Rzeczywiście te strony okazują się bardzo przydatne !