Skocz do zawartości


tabasco

Rejestracja: 3 mar 2015
Poza forum Ostatnio: 6 cze 2018, 07:53
-----

Moje posty

W temacie: Czy warto wybrac tego typu szkolenie?

6 czerwiec 2018, 07:54

Ja często organizuję takie szkolenia i naprawdę warto. Podczas organizacji zawsze pamiętam też o cateringu i zamawiam jedzenie od catering arts, którzy są świetnie w organizowaniu takich wydarzeń. A szkolenie od razu ma wyższą rangę.

W temacie: Dieta i suplementy

6 czerwiec 2018, 07:52

Ja suplementów nie zażywam, ale owszem jestem na diecie. zamawiam sobie teraz catering dietetyczny warszawski dzień od pana gesslera. Dieta jest świetnie skomponowana i przemyslana. Jadam do syta, a chudnę.

W temacie: Catering / pojemniki

6 czerwiec 2018, 07:50

Ja takie jedzenie z cateringu zamawiałem od firmy Catering Arts, kiedy organizowalismy event firmowy. przywieźli wszystko świetnie zapakowane, także pudełka do zapakunku jak najbardziej mają znaczenie, bo w transporcie jedzenie dojedzie w całości.

W temacie: Dom czy apartament?

6 czerwiec 2018, 07:46

Myslę, że dom w tym przypadku jest lepszym rozwiązaniem. My też stalismy przed takim wyborem, ale wygrał dom ze względu na ogródek. A w przeprowadzce pomogła nam firma transportowa Wiki z Warszawy. bardzo szybko i sprawnie poszło.

W temacie: Myślę od diecie, jak uważacie ?

6 czerwiec 2018, 07:45

Jeżeli masz problemy z wagą to jak najbardziej powinieneś przejść na dietę. Ja aktualnie jestem na diecie pudełkowej Optimal Fit z Krakowa i jestem z niej bardzo zadowolony. Zjadam do syta, a i tak chudnę. No i w końcu jadam regularne posiłki.