Skocz do zawartości


tabasco

Rejestracja: 3 mar 2015
Poza forum Ostatnio: 6 mar 2018, 10:30
-----

Moje posty

W temacie: Dobry masaż na wszystkie problemy

6 marzec 2018, 10:20

Oj tak, dobry masaż potrafi zdzialać cuda. Pamiętam jak bylem w kudowie zdroju w hotelu verde montana i skorzystałem tam na miejscu z masażu, to bardzo mi on pomógł na bolące plecy!

W temacie: Czy warto się przeprowadzać

6 marzec 2018, 10:19

Jeżeli przeprowadzamy się do większego mieszkania i do lepszych warunków to jak najbardziej warto! My kupiliśmy dom i przeprowadziliśmy się za miasto. Wynajęlismy firmę transportową Wiki do pomocy w przeprowadzce i wszystko poszło szybko i sprawnie.

W temacie: Dom czy mieszkanie

6 marzec 2018, 10:17

My mieszkalismy dosyc długo w bloku, ale jednak zdecydowalismy się na przeprowadzkę i kupiliśmy dom na obrzeżach miasta. Nie ma porownania! A w przeprowadzce pomogła nam firma Wiki. Myslę, że taka firma transportowa jest niezbędna. Drugi raz też bym wziął taka pomoc, bo samemu ciężko to wszystko przewieźć.

W temacie: Nowe mieszkanie

6 marzec 2018, 10:15

My niedawno przeprowadzalismy sie do nowego mieszkania. W przeprowadzce bardzo pomogła nam firma Wiki i myślę, że gdyby nie taki transport, to sami nie dalibyśmy sobie rady ze wszystkim.

W temacie: Wakacje

6 marzec 2018, 10:14

fajnie jest też w kudowie zdroju i naprawdę warto sie tam wybrać. My byliśmy teraz na feriach, by pozjeżdżac tam trochę na nartach, bo maja stok. zatrzymalismy sie w hotelu verde montana, ponieważ miał dobrą lokalizację, jest w centrum miasta.