Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
BowWow

Deus Ex: Invisible War

Rekomendowane odpowiedzi

Bow: Za granicą, już od kilku dni na rynku gier króluje kontynuacja kultowego role-play'a sprzed dwóch lat - Deus Ex'a. Deus Ex: Invisible War, bo tak nazywa się sequel, stworzona została przez Warrena Spectora i studio ION Storm...........

Wow: .......z licznych recenzji możemy wyczytać mieszane uczucia.....

Bow: .........gra dostaje średnio 7/10, co biorąc pod uwagę oczekiwania jest niezbyt dobrym wynikiem.........

Wow: .........w Polsce ma ukazać się dopiero w marcu, i będzie kosztować 139 zł (wydawcą będzie Cenega)

Bow: ..........tak więc na razie możemy zadowolić się skromnym demkiem...........a możecie je zassać z tej strony

http://www.gamershell.com/download_4269.shtml

- ma 224 mb, co dla modemowca (niestety również ja) jest znacznie za dużo.......szkoda.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja dla wszystkich: jesli nie chcecie sie calkowicie zniechecic do tej gry, to nie pobierajcie demka (katastrofa, w porownaniu do jedynki of coz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bow: grales? kurcze i jak? jest AZ TAK ZLE?!

 

Wow: @!$#!%$!# modem!

 

BowWow: To wina TPSA!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, gralem w wersje przeznaczona dla Xbox'a, jak i w demko do ktorego link podales - graficznie wspaniale, rownie dobrze pod wzgledem oprawy dzwiekowej, lecz gra zmierza w kierunku zwyklej strzelaniny (spier[ :evil: cezura :evil: ] u murzyna)

 

[ :evil: wrr :evil: ]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow: szczerze przyznam ze Deus Ex to byla dla mnie gra wybitna........

Bow: ...........tym bardziej boli mnie, ze tak oczekiwany przeze mnie sequel, jest kompletna kaszana...........

Wow: znowu przesadzasz! ..............to tylko demko..........na zagranicznych serwisach mowia, ze pelna wersja ma bledy, ale w sumie okej - oby!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W marcu w Europie zostanie wydana inna wersja gry niż ta z USA. Sami autorzy określają tą amerykańską jako betę. Ta europejska ma być pozbawiona błędów i uproszczeń(oby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...