Skocz do zawartości

Sprawdzone kosmetyki do kobiecej twarzy

• Please log in to reply
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 rosa65

rosa65

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 65 postów

Napisano 16 maj 2018, 08:24

Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

#2 pinro

pinro

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 17 maj 2018, 08:55

No nie polecam jednak smarować twarzy lakierem hybrydowym..... Hahaha

#3 sodowawoda

sodowawoda

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 18 maj 2018, 18:10

nie wiem jak innym ale mnie sie wydaje ze lakier hybrydowy to predzej do paznokci :D :D :D Ale jesli koniecznie cos do twarzy to polecam cetaphil md dermoprotector. Fajnie nawilza, szybko sie wchłania i nie pozostawia skóry tłustej

#4 vandis123

vandis123

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 25 maj 2018, 14:39

Jeśli chodzi o kosmetyki dla kobiet do twarzy to polecam markę mystic warsaw z której sama korzystam i są to kosmetyki naprawdę wysokiej jakości. Szczególnie cienie do powiek - mają piękne odcienie.

#5 Dejwida_2

Dejwida_2

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 39 postów

Napisano 14 czerwiec 2018, 20:01

Wiadomo że o skórę trzeba dbać, dbać o demakijaż, nakładanie kremów itd. Ale co jakiś czas warto też się udać do profesjonalistów na specjalne zabiegi. Na przykład ja mam sprawdzoną klinikę w Warszawie i tam zawsze jadę żeby zadbać o cerę - https://klinikamirac...kory-pico-sure/ Mają najlepszy sprzęt i przede wszystkim najlepszych specjalistów

#6 nielubiezimy

nielubiezimy

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 79 postów

Napisano 19 czerwiec 2018, 10:27

Cytat

Cześć! czy ktoś z forumowiczów korzystał może z lakier hybrydowy semilac tej firmy? Zastanawiam się już kilka dni czy nie skorzystać, lecz najpierw chcę zasięgnąć waszje opinii. Za jakieś porady oraz dyrektywy z góry dziękuję Pozdrawiam

Ja używam lakierów Semilac ale najczęściej są to taki żele UV: https://semilac.pl/pl/zele-uv hybryd używałam tylko kilka razy ale byłam z nich bardzo zadowolona. Generalnie lakiery tej marki mają bardzo dobre opinie.

Użytkownik nielubiezimy edytował ten post 19 czerwiec 2018, 10:29

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych