Skocz do zawartości

Obieg dokumentów w firmie

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 bony00

bony00

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 12 marzec 2018, 11:50

Witam. Poszukuję sposobów na ulepszenie obiegu dokumentów w firmie (firma jest raczej niewielka). Czy ktoś ma jakieś sprawdzone ?

#2 Elion

Elion

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisano 12 marzec 2018, 13:36

Nie ma tutaj znaczenia czy firma jest mała czy duża. Elektroniczny obieg dokumentów to bardzo ważna kwestia ponieważ daje mozliwość usprawnienia pracy w firmie. Obnizy to znacznie koszty.
Proponowałbym oddać to wszystko profesjonalnej firmie informatycznej. Dzieki temu będziesz miał pewność,że wszystko jest w bezpiecznych rękach.
Poczytaj sobie o tej możliwości na tej stronie
https://www.edison.p...bieg-dokumentow

Firma ma szeroka ofertę usług.

#3 arcziaano

arcziaano

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 6 kwiecień 2018, 21:10

Na pewno byłoby Ci znacznie łatwiej jakbyś zlecić wirtualną obsługę klientów na zewnątrz firmy. Ja korzystam tutaj z usług firmy http://twojasystent24.pl/ , i powiem Ci, że według mnie to świetne rozwiązanie. Dzięki temu nie muszę się martwić bieżącą obsługą klientów, bo robi to za mnie ich firma :)

#4 Ritan

Ritan

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisano 18 maj 2018, 12:30

Rzeczywiście te strony okazują się bardzo przydatne !

#5 Patryk_S23

Patryk_S23

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 czerwiec 2018, 09:53

Wiadomo dobry obieg dokumentów w firmie to podstawa, nawet nie wiecie jakie problemy mogą wyniknąć jeśli coś w księgowości jest nie tak. Najlepiej nie ryzykować i zatrudnić specjalistów którzy zrobią profesjonalny pogram pod daną firmę. Wiadomo jeśli firma jest mniejsza to lepiej kupić gotowe rozwiązanie aczkolwiek dedykowany system będzie zawsze lepszy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych