Skocz do zawartości


Islandoom - Polska gra strategiczna online

gry strategiczne gry przeglądarkowe gry online gry ekonomiczne gry o statkach bitwy morskie gry darmowe gry trategiczne

  • Please log in to reply
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 venzer

venzer

    Jestem tu nowy

  • Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 marzec 2018, 17:43

Znalazłem fajną darmową Polską grę strategiczną pod tytułem Islandoom. Zarządzamy w niej własnymi wyspami oraz okrętami wszelkiego rodzaju, które można modernizować ulepszać i tworzyć formacje bojowe. Poza tym jak w każdej grze strategicznej online mamy tutaj możliwość  budowania całej infrastruktury niezbędnej do rozwoju naszej floty i mieszkańców, ulepszanie praktycznie każdego elementu i handlowanie towarami w wirtualnym sklepie.
Nie ograniczymy się jednak tylko do własnego podwórka, wyruszając do eksploracji znajdziemy pirackie wyspy które można podbić i wydobywać z nich surowce do produkcji. Podobnie jest z wyspami innych graczy które możemy przejąć na własny użytek. Zadania oraz misje dzienne dostarczają wiele zabawy i sporo nagród pomagających w głównym rozwój. Do tego główna postać bohatera (czyli) kapitana może zostać wyposażona w ekwipunek , zdobywa doświadczenie i nowe umiejętności.
Graficznie nie znajdziemy tutaj wodotrysków ale chyba nie o to chodzi w tego typu grach, ważna jest zabawa i taktyczne zagrywki które zapewnią zabawę na długi czas.

Zainteresowanych odsyłam do większego opisu: http://www.kopalniam...og-page_54.html

Filmik YouTube: https://youtu.be/bjcgYrb8V-I

Also tagged with one or more of these keywords: gry strategiczne, gry przeglądarkowe, gry online, gry ekonomiczne, gry o statkach, bitwy morskie, gry darmowe, gry trategiczne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych