Skocz do zawartości

komputer dla 7latka

• Please log in to reply
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Marta27

Marta27

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 23 luty 2018, 12:25

Moi drodzy proszę o pomoc bo sama średnio znam się na tym sprzecie a potrzebuję dobrego parametrowo (szczególnie do gier) komputera dla 7-latka. Doradzicie coś w przystępnych pieniążkach? :)

#2 TomaszGraf

TomaszGraf

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 20 postów
  • Miasto: Szczecinek

Napisano 27 luty 2018, 23:30

A w jakie tytuły zamierza grać? I uściślij budżet.

#3 1001produktow

1001produktow

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 17 marzec 2018, 13:40

Dokładnie przede wszystkim ustal budżet jaki chcesz na to przeznaczyć. Myślę, że nie warto kupować nic drogiego 7latkowi bardziej do nauki komputer a gry to powinna być rzecz mocno opcjonalna.

#4 dualistyczny

dualistyczny

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 22 marzec 2018, 15:50

Jeżeli chcesz kupić dobry sprzęt w niskiej cenie, to polecam skorzystać z oferty sprzętu poleasingowego http://bignet.pl/sklep
Tutaj naprawdę w dobrej cenie możesz kupić świetnej jakości sprzęt o dobrych parametrach.

#5 Daleos

Daleos

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 marzec 2018, 12:47

Co to znaczy w przystępnych pieniążkach? Ile masz na wydanie po prostu ? To coś się złoży.

#6 Endor_com_pl

Endor_com_pl

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 28 marzec 2018, 12:56

Uściślij budżet jak wyżej mówią. W dodatku dla 7latka nie ma sensu inwestować większych pieniędzy w komputer, gry dla dzieci nie mają zwykle dużych wymagań sprzętowych.

#7 FixSerwis_pl

FixSerwis_pl

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 6 maj 2018, 13:21

Wydaje mi się, że sensowny komputer dla tak małego dziecka można zbudować do kwoty nie wyższej niż 2000zł, i posłuży mu jeszcze przez dobrych parę lat szkoły.

#8 Adamila021

Adamila021

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 17 postów

Napisano 15 maj 2018, 08:46

Niby tak ale zawsze można kupić jakiś wspólny komputer. Wiadomo, że dziecko nie będzie aż tak długo siedzieć na komputerze, a nawet jakby to da się mu szlaban :D Na potrzeby domowe w zupełności wystarczy komputer stacjonarny. A można kupić go taniej tutaj. Takie komputery są tańsze niz laptopy, jak tak porównacie to co mają w środku. A jak w sumie wybieracie głównie pod dziecko to warto chyba głównie skupić sie na grach komputerowych, a do tych komputery stacjonarne są zdecydowanie lepsze niż laptopy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych