Skocz do zawartości

Czy macie w szafie dużo ubrań

• Please log in to reply
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Elion

Elion

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 152 postów

Napisano 28 styczeń 2018, 10:14

I ile miesięcznie przeznaczacie na ciuchy? BO sam wydaję dużo za dużo i zbyt wiele mam tych ciuchów. Muszę coś z tym zrobić.

#2 bony00

bony00

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 29 styczeń 2018, 09:18

Tak szczerze? Również odnoszę wrażenie,że mam tego za duzo. Ale głownie dlatego, że przez długi czas nie robiłem porządków w szafie i nazbierało się masa ciuchów z poprzednich lat. Przez to cała szafa jest zapełniona. Zamierzam ją posprzątać ale szczerze to średnio mi się chce bo bajzel jest tam niesamowity...

Podoba mi się również sama idea szafy kapsułowej:
https://www.zeberka....at/777?strona=2

Nie wiem czy o tym sobie czytałeś. Jest to kilka podstawowych ubrań, które mozna komponowac w zestawy.

#3 thuylien

thuylien

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 85 postów

Napisano 29 styczeń 2018, 10:12

HOTMAIL
hotmail.com sign in

#4 Ritan

Ritan

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 29 styczeń 2018, 20:44

Szczerze mówiąc to mam bardzo mało ubrań... Ale jestem facetem i tyle mi wystarcza :D

#5 preJanusz

preJanusz

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 24 postów

Napisano 7 luty 2018, 09:26

Ja właśnie jako mężczyzna mam sporo, czasem mam wrażenie, że za dużo i jak myślę, że kiedyś czeka mnie przeprowadzka to trochę mnie to przeraża. Pewnie będę zmuszony trochę rzeczy wyrzucić, a raczej oddać potrzebującym.  Błędem jest to, że kupuję nowe, a nie pozbywam się starych.

#6 RomualdTraug44

RomualdTraug44

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 8 luty 2018, 10:42

Ja ubrania kupuję tylko wtedy, kiedy czuję, że potrzebuje już nowe, czyli nie za często na szczęście :)

#7 tabasco

tabasco

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisano 6 marzec 2018, 09:53

Nie mam w szafie dużo ubrań, ale większość z nich mam wykonaną z dobrych materiałów, tak żeby starczyly na długo. Lubie na przykład koszulki z 4f https://4f.com.pl/koszulki_(t-shirty),19,0.html bo naprawdę fajnie się w nich chodzi i są dobrze wykonane.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych