Skocz do zawartości

powerbank

• Please log in to reply
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 bartu30

bartu30

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 25 styczeń 2018, 13:37

Witam chciałbym się zaopatrzyć w powerbank, jest to mój pierwszy tego typu zakup i nie wiem na co zwracać uwagę. Może macie z tym sprzętem jakieś już doświadczenie, i może udzielić mi kilku rad.

#2 upiooorn

upiooorn

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 6 luty 2018, 14:27

Wiesz co, wystarczy wejść do internetu :)

#3 HoneyBee

HoneyBee

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów
  • Miasto: Kraków

Napisano 14 luty 2018, 20:22

Pytanie jakiej pojemności potrzebujesz, ilu wyjść.
Z takich podstawowych, które nie wybuchają dosyć dobre i znane są powerbanki ADATA, https://www.ceneo.pl/43294003 tutaj poniżej 50 zł w sferisie, 10k mAh. Jeśli coś większego to tylko Xiaomi PowerBank, kupując z Chin bardzo tanio wychodzi.

#4 daniel898

daniel898

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 15 luty 2018, 14:47

A z Chin długo się czego na dostawę? W allegro tez widziałem dużo ofert, ale właśnie się nie znam i nie wiem na co zwrócić uwagę.

#5 Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 15 luty 2018, 14:48

Zobacz taki ADATA Power Bank P20000D https://www.x-kom.pl...mah-czarny.html tylko 89 zł

#6 rafakon

rafakon

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 luty 2018, 12:32

Z Chinami różnie to bywa, ale około miesiąca czekania jest.

#7 To-system

To-system

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 5 czerwiec 2018, 08:09

Po co zamawiać elektronikę z Chin skoro w sklepach w Pl także znajdziesz wszystko czego szukasz or ceny są niższe? Zobacz na To-system.pl w razie pytań służymy pomocą :)

#8 Starek

Starek

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 156 postów

Napisano 11 czerwiec 2018, 06:32

Proponowałbym patrzeć sie nie tyle na firmę co na pojemność powerbanku. Powinien mieć jak najlepszą.

W dobrej cenie powerbanki ma firma Xiaomi:
https://www.fosterte...i-Powerbank/121
Można zamowić przez internet, w sklepach stacjonarnych zaczynają sie już pojawiać jednak nadal najwięcej jest sprzętu innych firm. Cena jest dobra , jednocześnie powerbanki mają bardzo duża objętość. Zajmują niewiele miejsca i ladowanie jest szybkie.

#9 eugene33

eugene33

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 czerwiec 2018, 10:41

Bardzo przydatne porady :) Dzięki wielkie, z całą pewnością przydadzą mi się one :)

#10 HoneyBee

HoneyBee

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 18 czerwiec 2018, 17:58

Cytat

Proponowałbym patrzeć sie nie tyle na firmę co na pojemność powerbanku. Powinien mieć jak najlepszą.
@Starek no nie do końca, Xiaomi akurat jest ok firmą w kwestii powerbanków, ale pojemność nie powinna być kryterium. Tańsze firmy często oszukują na pojemności, wyliczają pojemność na podstawie jakichś dziwnych algorytmów, i nagle z 20k mAh robi się 12k...

#11 bony00

bony00

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 20 czerwiec 2018, 06:22

No na pewno nie polecam kupować niczego taniego z allegro za 15 zł.Masa jest takich powerbanków ale po pierwsze nie mają dobrej pojemności. Po drugie mogą być bardzo awaryjne w użytkowaniu...
Sugeruję zajrzec sobie tutaj:
https://www.izigsm.p...-przenosna.html

W sklepie maja spory wybor ładowarek przenośnych do samochodów jak równiez i powerbanków. Te firmowe od Samsunga również są ok, niemniej często cena jest dość zawyżona Celuj w firmy takie jak xiaomi

#12 Euro.net.pl

Euro.net.pl

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 20 czerwiec 2018, 10:46

To akurat prawda, nie warto kupować tych najtańszych i to w dodatku podróbek bo w praktyce nie posłużą Ci zbyt długo. Jaki budżet posiadasz na ten cel? Dobry powerbank to koszt od 50zł wzwyż w zależności już od tego gdzie kupisz oraz jaka będzie jego pojemność.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych