Skocz do zawartości

Dobry masaż na wszystkie problemy

• Please log in to reply
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 olgiernuk79

olgiernuk79

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 1 grudzień 2017, 13:08

W naszym kraju coraz więcej powstaje gabinetów masażu oferujących szereg usług. Większość z nas udaje się do nich dopiero w czasie dolegliwości czy kontuzji, nie wiedząc, ze taki masaż raz na jakiś czas może być bardzo relaksujący . Ja osobiście polecam masaż relaksacyjny warszawa bardzo dobra lokalizacja gabinetu, jest gdzie samochód postawić co dzisiaj jest bardzo ważne.  W swojej ofercie mają bardzo wiele masaży i osób które się w tym specjalizują z ogromnym doświadczeniem, co jest bardzo ważne przy urazach. Ja osobiście korzystałam z 4 rożnych masaży i powiem, ze najbardziej fajny jest masaż ciepłymi kamieniami. Atmosfera jest bajkowa, pełne wyciszenie i bardzo odpręża. Ceny jak na stolicę są rozsądne a jak chcemy kupić pakiet dostajemy zniżkę. Dlatego osoby które się nie przekonały może wykupią bony upominkowe jak prezent bardzo fajna sprawa.

#2 tabasco

tabasco

Coś tam ogarniam...

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 80 postów

Napisano 5 styczeń 2018, 10:10

Taki masaz to naprawde świetna rzecz. Mialem okazję sie o tym przekonać, kiedy pojechaliśmy ze żoną do spa. Bylismy w hotelu verde montana w kudowie zdroju i mieliśmy wykupione zabiegi relaksacyjne, między innymi masaz. I to było coś wspaniałego. Jeszcze nigdy nie czułem sie tam odprężony i rozluźniony.

#3 Bilasss

Bilasss

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 6 styczeń 2018, 11:25

dobry masaż nie jest zły :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych