Skocz do zawartości

iPhone X - Warto?!

• Please log in to reply
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 soluffka

soluffka

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 listopad 2017, 13:15

Jeśli się zastanawiałeś nad tym pytaniem, ZAPRASZAM!

https://www.youtube....h?v=1aHmZt-h3Mo

#2 Conan

Conan

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 1 grudzień 2017, 14:07

Moim zdaniem nie jest wart tej ceny ale wiadomo ludzie i tak kupią. Ja na chwile obecną zostane czy swojej poczciwej 6s.

#3 AgaN

AgaN

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 2 grudzień 2017, 10:06

W tych samych parametrach mamy samsunga galaxy s7 :)

#4 Torad_eu

Torad_eu

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 22 styczeń 2018, 13:50

Cena jest absurdalnie wysoka i zdecydowanie nie warto, co prawda jakość jest na bardzo wysokim poziomie, ale jednak mimo wszystko można wybrać coś o zbliżonych parametrach i znacznie taniej.

#5 Rysiek91

Rysiek91

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 23 styczeń 2018, 09:45

Jakość na wysokim poziomie, wiadomo trzeba zapłacić więcej niż u konkurencji na "Jabłko" :)

#6 Lara1978

Lara1978

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 8 luty 2018, 20:05

Generalnie też chyba myślę, że cena jest trochę zbyt wygórowana. Chyba jednak skłaniałabym się bardziej do jakiegoś modelu Samsunga Galaxy. To także są porządne telefony, w które warto inwestować. Do tego można dokupić do nich kilka przydatnych akcesoriów (np. https://premtel.pl/ ) jak etui, szkło hartowane czy chociażby folia ochronna. To jest podstawa, jeśli nie chcemy zbyt szybko mieć porysowanego lub zbitego wyświetlacza. A przy tak dobrych i kosztownych telefonach warto jednak o to zadbać.

#7 klaudiuszek

klaudiuszek

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 4 maj 2018, 18:53

Wydaje mi się że jest wart swojej ceny, ogólnie te telefony bardzo mało się psują i wytrzymują naprawdę bardzo długo w porównaniu do innych telefonów. Sam mam iphona już od 4 lat i ani razu jeszcze mi się nie zepsuł. Jakiś czas temu tylko wymieniałem ekran bo przez przypadek żona mi zbiła ale to zrobiłem za grosze w serwisie https://ss24h.pl/ także polecam.

#8 DK2591

DK2591

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 10 postów
  • Miasto: Rzeszów

Napisano 23 maj 2018, 09:53

Witam,

Uważam że jest to wyrzucenie pieniędzy w błoto aple się troszkę zatrzymał po śmierci Steva Jobsa iphone 4s był najlepszym.

Pozdrawiam

#9 maniekkalisz

maniekkalisz

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 maj 2018, 15:35

Ja niestety kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

#10 To-system

To-system

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 5 czerwiec 2018, 08:04

Sam model jak najbardziej godny uwagi, natomiast co do praktycznych i cenowych aspektów- jest po prostu zdecydowanie za drogi i płacisz głównie za markę, można dostać podobny sprzęt i konfigurację taniej, zerknij chociażby na samsunga Galaxy S9.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych