Skocz do zawartości
Forum komputerowe PC Centre
jaro_k

Seria gier The Settlers - gracie?

Rekomendowane odpowiedzi

Od wielu lat na rynku istnieje seria gier The Settlers. Jest to gra strategiczna w której to rozbudowujemy własna osadę i walczymy z wrogiem. Gracie z tą serię gier? jesli tak to która gra z serii jest Waszym zdaniem najbardziej udana? Osobiście kupiłem sobie The Settlers 7 ale jeszcze nie grałem. MUszę naprawic lapka i wtedy zoabcze co twórcy gry oferują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wielu lat na rynku istnieje seria gier The Settlers. Jest to gra strategiczna w której to rozbudowujemy własna osadę i walczymy z wrogiem. Gracie z tą serię gier? jesli tak to która gra z serii jest Waszym zdaniem najbardziej udana? Osobiście kupiłem sobie The Settlers 7 ale jeszcze nie grałem. MUszę naprawic lapka i wtedy zoabcze co twórcy gry oferują.

ja grałam swego czasu, jednak teraz przestalam. dawne dzieje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba nie ma sensu kupować, jak taką samą grę znajdziesz online, za free, ze świetnym i rozbudowanym światem. Ja juz mam lvl 59 ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze części setlersów były znakomite. Świetnie się przy nich bawiłem. Późniejsze już nieco się zmieniły i nie bawiły tak bardzo jak tamte i jakoś tak zapomniałem całkowicie o tej serii. umowa kupna sprzedaży samochodu - polecam.

Edytowane przez tecof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, kiedyś się grało mega dużo :) Sentyment do serii pozostaje, ale raczej już po nią nie sięgam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, aczkolwiek sporo słyszałem o tej serii. Podobno po którejś części strasznie się popsuła i teraz stanowi cień samej siebie w ostatnich latach i odsłonach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam za dziecka - kupę czasu się spędziło w tej grze :) Zastanawiam się nad kupnem jakiejś najnowszej wersji, zobaczymy czy klimat został utrzymany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem sobie w markecie kolejną grę z tej serii lecz jeszcze nie rozpocząłem gry. Jakoś do The Settlers online mnie nie ciągnie. A co myślicie o serii gier Anno 1602, Anno 1404? Graliście, gracie? Jak to u Was jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grywalo sie w starych dobrych czasach, teraz juz oczywiscie mniej, sporo tytulow przepada bo nie ma czasu. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W prawdzie nie grałam jeszcze we wszystkie tytuły w serii The Settlers, ale najbardziej podoba mi się The Settlers 10-lecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu sporo grałem w część trzecią. Według mnie najlepsza z całej serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wolnym czasie pogrywam w pierwszą i drugą część The Settlers. Nie ma to jak kultowa gra!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sporo grałem w starsze części, obecne niestety już mnie tak nie wciągają. Nie wiem tylko czy jest to wina spadku jakości czy po prostu z nich wyrosłem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się cakowicie z moim poprzednikiem.. Nic dodać oraz nic ująć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wina spadku jakości, settlers 3 i 4 były najlepszymi częściami a potem już zrobili z tej gry zupełnie co innego o tej samej nazwie.

 

--

lego duplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie, przydatne informacje ;) Z całą pewnością przydadza mi się one ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ile tak naprawdę osób na tym forum oglądało ten serial

 

_____________________________________________

Aikido

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...