Skocz do zawartości

Reklama dla małego biznesu

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 zuber198

zuber198

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 5 październik 2017, 18:34

Witam, po latach pracy u prywaciarza udało się założyć własny biznesik, nic wielkiego ale własne. Ostatnio dość dobrze się kręci i chciałbym zainwestować w reklame. Posiadam juz strone firmową oraz wizytówki. Co jest teraz na czasie ?

#2 zuber198

zuber198

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 0 postów

Napisano 8 październik 2017, 11:59

Żadnych nowości nie znalazłem, klasycznie sobie zamówiłem ulotki i banery reklamowe. Znalazłem tania drukarnie w okolicy http://picaprint.pl/ doradzili w kilku ważnych kwestiach. Bardzo miła współpraca

#3 alice17

alice17

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 27 listopad 2017, 15:17

Moja mama w swoim biznesie ostatnio postawiła na reklamę stacjonarną. Wymyśliła, że zakupi reklamę druk roll up i postawi ją w miejscu, gdzie przechodzi codziennie wiele osób. I powiem szczerze, że poskutkowało. Wynajęła kawałek miejsca przy sklepie w centrum i wydaje nam się, że pojawiło się więcej klientów.

#4 AgaN

AgaN

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 2 grudzień 2017, 10:05

Stacjonarna reklama? Czy to w ogóle jeszcze działa...?

#5 vega195

vega195

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 25 postów

Napisano 5 grudzień 2017, 13:58

Reklama zewnętrzna typu banery, billboardy, czy citylighty jak najbardziej się sprawdza. Dobre efekty przynosi też pozycjonowanie, adwords i facebook ads. Przy większym budżecie rozważyłbym jeszcze reklamę w telewizji - jest najbardziej skuteczna, choć i najkosztowniejsza. Jakby co, to na http://tradeone.eu można zlecić wykonanie spotu do takiej reklamy, koszty nie są wysokie - można go też wykorzystać do reklamy w kinie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych