Skocz do zawartości

Jaki hosting wybrać?

• Please log in to reply
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 paatryk190

paatryk190

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 16 czerwiec 2017, 11:10

Jaki hosting wybrać dla niewielkiej, prostej strony internetowej? Na co w szczególności zwrócić uwagę przy wyborze?

#2 marcia82

marcia82

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2017, 08:52

Dla niewielkiej strony wystarczy na początek jakiś hosting współdzielony. Gdy strona się rozrośnie warto wówczas zainwestować w vps'a.

#3 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 19 czerwiec 2017, 14:50

Zdecydowanie potwierdzam. To ma być konto dzielone, kwestia dopasowania parametrów.
Najlepiej zaczynać od okresu testowego. A najważniejsza niezawodność działania. Absolutnie nie widzę powodów, do ładowania się w byle jakie hostingi.
Jedynie stracicie czas. Odpalajcie coś sprawdzonego.

#4 hhenryk88

hhenryk88

Jestem tu nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 38 postów

Napisano 21 czerwiec 2017, 11:16

Konto współdzielone będzie najbardziej odpowiednie, a z pewnością najbardziej opłacalne - te najprostsze zaczynają się od kilkudziesięciu zł za rok, sprawdź choćby te od cal.pl. Co do parametrów, to dla większości osób niewiele one mówią - najlepiej chyba samemu przetestować hosting i sprawdzić, czy działa tak jak powinien.

#5 pepe

pepe

Znawca tematu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 249 postów

Napisano 23 czerwiec 2017, 15:23

Hekko kosztuje grosze. Zresztą od razu w cenie masz domenę. Kompletnie nie ma sensu od razu kupować jakieś mega wypasione pakiety, bo i tak kompletnie nic, nie będzie z nich wynikało. Kupujcie takie pakiety, które w praktyce wykorzystacie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych